Про результати ревізії
окремих питань фінансово-господарської діяльності
Абазівської сільської ради


 
    Фахівцями Полтавської міжрайонної Держфінінспекції під час проведення планової виїзної ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Абазівської сільської ради за період з 01.07.2011 по завершений звітний місяць 2015 року, виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 196,23 тис. гривень.
   Так, в результаті неповного застосування сільською радою повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, визначені частинами „а” та „б” ч. 1 ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та вимог ст. 67, 193 Господарського кодексу України та внаслідок незастосування індексу інфляції, що передбачений умовами договорів оренди землі сільським бюджетом недоотримано орендної плати за землю на загальну суму 140,44 тис. гривень.
    Встановлено не відображення в обліку та неотримання заборгованості за договорами про соціально-економічне партнерство на загальну суму 30,07 тис. гривень.
    Також, встановлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 22,68 тис. грн., з яких: зафіксовано включення до актів ф. КБ-2в робіт у завищених розмірах, порушення законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати та встановлено нестачу матеріальних цінностей.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, складено протоколи про адміністративне правопорушення та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
   За результатами ревізії проінформовано Полтавську районну раду, Полтавську РДА та  прокуратуру Полтавського району.
 
     
 
                              Полтавська МДФІ