фото к материалу                          

                                  Їх розшукують Збройні Сили України!

       З початком збройної агресії російської армії на Донбасі більше двох сотень мешканців Козельщинського району приймали безпосередню участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Абсолютна більшість з них проявили особисту мужність, сміливість та героїзм при виконанні бойових завдань по захисту незалежності та територіальної цілісності України. Війна продовжується і лише минулого року

на військову службу за контрактом з Козельщинського району до Збройних Сил України добровільно відправилися 46 чоловіків, які не пропускають бойовиків та окупантів далі і зупинили війну на лінії зіткнення. Ще 25 юнаків пішли служити на строкову службу і гідно представляють Козельщинський район у військових частинах Збройних Сил України та Національної гвардії, що розташовані на мирній території. Ці чоловіки – наша гордість і наша слава!
    Нажаль, не всі з них витримали випробовування і наразі двох наших земляків розшукують командири військових частин, Військова служба правопорядку та військова прокуратура.
   Це солдат ДАВИД Віталій Володимирович, 1983 р.н., мешканець села Верхня Мануйлівка, який був призваний 14 березня 2015  року. Він 15 липня 2016 року самовільно залишив військову частину А4590. За фактом скоєння військового злочину Військова прокуратура Чернігівського гарнізону 23.07.2016 року внесла відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення. Наразі солдат ДАВИД В.В. знаходиться у розшуку. Так само, як і солдат БОЙКО Володимир Іванович, 1977 р.н., який до призову на військову службу за контрактом 16.08.2016 року проживав в смт Козельщина та селі Лутовинівка. Він самовільно залишив військову частину 1-го листопада 2016 року. Військова прокуратура Сумського гарнізону 23.11.2016 року також внесла відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення за фактом скоєння злочину.
     Зазначені військовослужбовці не з’являються за місцем колишнього проживання, де залишилися їх рідні і переховуються у невідомому місці. Та все життя переховуватися не вийде і колись таки доведеться відповідати за скоєне.
     Козельщинський районний військовий комісаріат звертається до усіх, кому відомо про місце їх знаходження, або є можливість вийти з ними на контакт, з проханням передати їм, що варто добровільно і якомога скоріше повернутися до своєї військової частини, або звернутися до РВК, що гарантує мінімальне покарання та дозволить невдовзі повернутися їм до нормального життя.
       Збройні Сили України розшукують ДАВИДА Віталія Володимировича та БОЙКО Володимира Івановича!
      Телефон чергового Козельщинського РВК – (05342) 3-10-04

 Військовий комісар Козельщинського РВК майор                                        Ю.М.КУШКО