На військову службу за контрактом до 1-ої ОТБр запрошують справжніх чоловіків

фото - до оголошення Флаг бригады

 

ghhjkjkll

          Запрошуємо справжніх патріотів, готових стати на захист Вітчизни, на військову службу за контрактом до 1-ої окремої танкової бригади Збройних Сил України. Потрібні спеціалісти усіх напрямків.
      Військовослужбовцям гарантується гідна зарплата – розміри грошового забезпечення солдатів і сержантів складають 7-8 тис. грн. в залежності від посади та звання. При знаходженні в зоні АТО видається додаткова грошова винагорода – 3,5- 7,5 тис. грн. Усі військовослужбовці забезпечуються безоплатним обмундируванням та харчуванням, надається щорічна відпустка тривалістю від 30 до 45 днів та інші соціальні гарантії.
       1-ша окрема гвардійська танкова бригада (в/ч А1688) входить до складу  ОК «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Місце постійної дислокації – смт Гончарівське Чернігівської області.
1-ша ОТБр єдина у Збройних Силах, яка має на озброєнні модернізовані українські танки Т-64 БМ «Булат». Бойові машини оснащені високоточною зброєю та сучасними керованими ракетами «Комбат», мають потужні двигуни, системи динамічного захисту та наведення.
     В Козельщинському районному військовому комісаріаті (смт Козельщина, вул. Остроградського,106) вас ознайомлять з умовами проходження служби, переліком вакантних посад та допоможуть оформити усі необхідні документи для зарахування в навчальний центр.
       Контрактна служба у Збройних Силах України - справа для мужніх чоловіків та справжніх патріотів. УКРАЇНІ ПОТРІБНІ ЗАХИСНИКИ!
        Контактний телефон військкомату для бажаючих вступити до українського війська – 098 879 21 06.

фото -  до оголошення танк

 

фото - до оголошення танки