Протягом травня оформлено майже 340 тисяч закордонних паспортів

          У травні поточного року громадяни оформили майже 340 тисяч закордонних та 85 тисяч ID-паспортів. Для порівняння: у квітні 2017 оформлено 216 тис. закордонних паспортів, у травні 2016 року – 192 тисячі.
        Сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону співпало із запровадженням безвізового режиму ЄС для України, внаслідок цього біля підрозділів, у яких можна оформити біометричні документи утворилися черги.
          Також фіксуються спроби шахрайства з електронною чергою, яка наразі працює у підрозділах м. Києва та у 8 областях. Щодня «відловлюються» та блокуються  десятки спроб автоматизованого отримання  місць у черзі для подальшого перепродажу. У разі виявлення таких випадків записи до черги анулюються. Загалом у 2017 році із використанням електронної черги оформлено понад 100 тисяч документів.
         Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис до електронної черги, оскільки всі записи, здійснені третіми особами буде анульовано до дати прийому і оформити документ за цими записами не вдасться. Також Державна міграційна служба радить громадянам, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати кілька тижнів та оформити документи у значно комфортніших умовах.
        На сьогоднішній день в усіх підрозділах встановлено робочі станції з комплектом обладнання для оформлення біометричних документів, тому громадяни можуть звернутися до будь якого підрозділу міграційної служби в Полтаві та Полтавської області незалежно від місця реєстрації.
        Адреси та контактні дані територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби України в Полтавський області можна знайти на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України http://dmsu.gov.ua

Телефон «Гаряча лінія»:    (05322) 60-89-69.

 

                                                                             УДМС України в Полтавській області