логотип

 

Козельщинська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості

Адреса: вул. Партизанська, 10, смт. Козельщина, Полтавська обл., 39100
Телефон: (05342) 3-17-91
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua
Facebook : https://www.facebook.com/KozelshinaCZ/
Директор: Білан Світлана Вікторівна
Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год ,
                             п’ятниця з 08:00 до 16:00 год
       Послуги  Козельщинської районноїфілії Полтавського обласного центру зайнятості можуть отримати роботодавці, які мають потребу у працівниках, а також громадяни, які звільнені з роботи з різних причин, випускники вузів, професійно-технічних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл, внутрішньо переміщені особи, особи, звільнені з місць позбавлення волі, демобілізовані, особи з обмеженими фізичними можливостями, а також громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.
          Видами соціальних послуг, які надаються службою зайнятості, за Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та Законом України "Про зайнятість населення" є:
·        професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації  у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
·        профорієнтація;
·        пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських робіт для безробітних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
·        надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України "Про зайнятість населення", компенсації відповідно до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення";
·        надання роботодавцям - суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону України "Про зайнятість населення";
·        надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності відповідно до статті 30 Закону України "Про зайнятість населення";
·        здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб відповідно до статті 24-1 Закону України "Про зайнятість населення";
·        інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.

Електронний кабінет роботодавця - сучасний сервіс служби зайнятості

         В наш час стрімкого розвитку інформаційних та телекомунікаційних технологій   Державна служба зайнятості активно впроваджує в роботу  електронні сервіси, які дозволяють підвищити якість та рівень комунікації з клієнтами за допомогою сучасних інтернет-методів .

        У 2018 році   введено у експлуатацію новий веб-сайт http://www.dcz.gov.ua служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості», яким передбачено можливість створення «Електронного кабінету роботодавця».
       «Електронний кабінет роботодавця» - це сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.  Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.
          Користуючись Електронним кабінетом, роботодавець має змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру. Крім того, передбачена можливість переглядати надані звіти за формами 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" , 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці", 1-ПА  "Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців" та інше. 
           Для створення власного Електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті  Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua

 

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ  - ДІЄВИЙ  ЗАСІБ РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

      Одним із  напрямів активної політики зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, завдяки яким можна пом’якшити або попередити наслідки безробіття, зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону. Важливо також, що створюються, хоч і тимчасові, але робочі місця з офіційною зарплатою, забезпечується легалізація зайнятості та сплата відповідних податків.
          Безробітні можуть працювати на роботах:
-          з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, технічної підготовки документації та кур’єрської доставки;
-         з інформування населення щодо державної політики у сфері законності та правопорядку, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з запобігання вчинення протиправних діянь;
-         з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку і туризму, придорожніх смуг; 
-         з організації заходів по екологічному оздоровленню територій населених пунктів.
         Для безробітних участь у таких роботах сприяє трудовій адаптації, є джерелом доходу у скрутний період пошуку роботи, підтримує мотивацію та інтерес до праці.
         На осіб, зайнятих громадськими роботами, поширюються соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю, включаючи право на пенсійне забезпечення. За зареєстрованими безробітними зберігається право на виплату допомоги по безробіттю. Період участі у громадських роботах зараховується до страхового стажу.
         Для роботодавців – це реальна можливість швидко задовольнити оперативні потреби у кадрах та виконати певні види робіт; оцінити професійні здібності та особистісні якості тимчасових працівників і врахувати це при підборі кандидатів на постійну роботу.
https://pol.dcz/gov/ua
https://www.facebook.com/KozelshinaCZ/

 

Грантова підтримка малим та середнім підприємствам

       За підтримки компанії  «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.
        КЕУ  приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база.
          КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.
          КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях , що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання.
          Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.
        Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .
Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.
З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1T3BvayQ72kdYPgrpai0a1KuZ3168wLdB/view