«Будуємо щасливу родину» - під таким гаслом пройшло чергове засідання клубу «Від самопізнання до самореалізаціїї» у Козельщинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.
        З огляду на вміння будувати гармонійні взаємовідносини ми розглядаємо сім’ю як найважливіший життєвий університет. Якщо людина хоче побудувати щасливу сім’ю, то доцільно спочатку створити її ідеальний образ. Сім’я створюється для розвитку людини, для зростання любові та щастя і найголовніший принцип щасливої родини є розвиток найкращих якостей кожного її представника. Сім’я – це соціальне явище  з безліччю граней: побутових, фінансових, матеріальних, соціально-психологічних. Спроби побудувати сім’ю лише на почуттях, поклавши в основу навіть найсильнішу любов, приводять, як правило, призводять до численних труднощів та розлучень. Без усвідомленого підходу благополучна сім’я створюється рідко.
           Саме тому, темою психологічного тренінгу «Будуємо щасливу родину» обрали фахівчиня служби зайнятості Марина Касай та психолог Олександр Бредун . Разом з учасниками заходу та директором Козельщинської районної філії Полтавського ОЦЗ Світланою Білан  намагались розібратися у власних сімейних відносинах і зрозуміти чи є щасливими та благополучними наші сім’ї. Метою проведення заходу було формування сприятливого емоційно-психологічного клімату і моральної атмосфери в сім’ї, сприяння встановлення і розвитку відносин партнерства, порозуміння та співпраці між батьками і дітьми та актуалізація життєвих цінностей сім’ї. Завдяки вдало підібраним психологічним методикам та вправам нам вдалося досягти бажаного результату, адже кожен учасник не залишився байдужим. Ми допомогли розібратися в проблемах, які існують в кожній, навіть на перший погляд ідеальній , а питання відносин батьків і дітей викликало найбільше емоційних хвилювань та запитань. Зустріч пройшла в теплій, дружній та щирій атмосфері. На заході вирували справжні емоції і сміх, і радість, і навіть сльози, бо ми зуміли доторкнутись до серця кожного, до бажання кожного мати щасливу родину і зробити для цього все можливе.

IMG 20191218 101028

IMG 20191218 102312

IMG 20191218 120457

IMG 20191218 111001

IMG 20191218 114443

IMG 20191218 104733