Новини

Рибалківській сільській раді 25 років

14 квітня 2018 року Рибалківській сільській раді, яка на даний час увійшла до складу новоутвореної Козельщинської селищної ОТГ, виповнилося 25 років. Вона була утворена шляхом відділення від Оленівської сільської ради. Її головою, а на даний час виконуючим обов’язки старости, є Головко Надія Василівна. Святкування цього ювілею відбулося в Рибалківському СБК. На урочистостях були присутні депутат Полтавської обласної ради Олександр Коваленко, голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко, перший заступник голови Козельщинської селищної ОТГ Анатолій Срібний, головний фахівець соціальної роботи ТОВ «АФ «Добробут» Наталія Левонтінцова.

IMG 0608-1IMG 0598-2IMG 0605-2

Беремо участь у двомісячнику чистоти і благоустрою

6 квітня 2018 року  працівники Козельщинської районної ради Юрій Марченко, Дмитро Піщаний, Юрій Череп, Олександр Нестеренко взяли активну участь у проведенні двомісячника чистоти і благоустрою, а саме в створеній в 2017 році зоні відпочинку біля річки Рудьки в напрямку села Василівки викосили  минулорічний сухий бур’ян та провели висадку близько 200 саджанців беріз та сосен. До них приєдналися працівники райдержадміністрації Петро Пожитько, Олег Москальов,  відділу культури Костянтин Давиденко, Віктор Москалець, Козельщинської ЗОШ Михайло Городничий, Олександр Рукоман. А 17 квітня 2018 року представники районної ради на даній території висадили ще близько 100 саджанців дубів та провели упорядкування території.

IMG 0616-2IMG 0615-4jpgIMG 0609-1IMG 0611-2

Урядом урегульовано питання оформлення паспорта громадянина України з використанням бланка у формі картки

У зв’язку з тим, що територіальні підрозділи Державної міграційної служби України в повному обсязі забезпечені матеріально – технічними ресурсами необхідними для оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки, постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2018 року № 199 виключено положення, яке надавало можливість оформлення паспорта громадянина України з використанням бланка у формі книжечки.

Нагадаємо, в Полтавській області працює 31 територіальний підрозділ міграційної служби, які оформлюють біометричні документи.

Відповідно до внесених за ініціативою Державної міграційної служби змін до законодавства, з жовтня 2016 року Центри надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) мають всі необхідні повноваження щодо прийняття заяв громадян про оформлення біометричних документів (біометричними є як закордонні паспорти, так і ID-картки).

На Полтавщині вже працює 3 центра надання адміністративних послуг, які приймають документи на оформлення біометричних паспортів.

Такі ЦНАПи працюють у містах Кременчук, площа Перемоги, 2, Миргород, вул. Старосвітська, 22/5 та у Полтаві за адресою вул. Соборності, 36. Контактні дані ЦНАПів, які оформлюють біометричні документи та територіальних підрозділів міграційної служби можна знайти на офіційному сайті ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua Також в Управлінні працює телефон «Гаряча лінія»: (0532) 60-89-69.

УДМС України в Полтавській області

В Козельщинському районі на військову службу відправили перших призовників

10-го квітня на строкову службу з району відправили перших 4-х призовників. Всього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.

Проводжати призовників приїхали їхні батьки та рідні. Перед відправкою у світлиці військкомату їм вручили військові квитки та подякували батькам за виховання захисників Вітчизни. Їх заспокоїли, пояснивши що згідно Указу Президента України строковики не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення АТО.

Перед посадкою в автобус легкої дороги та гарної служби хлопцям  побажав ТВО військового комісара Козельщинського РВК майор Ігор ТУРЧИН. Ще раз попрощавшись з рідними вони вирушили до Полтави на збірний пункт обласного військкомату, де призовників розподіляють по військовим частинам та навчальним центрам.

У першій партії на строкову військову службу призвали: Владислава ШЕМШУРА з смт Козельщина, Ростислава КОБЕНЯКА з смт Нова Галещина, Андрія ФАТКА з с. Задовга та Григорія ПОСОБЧУКА з с. Василівка.

За словами головного спеціалісті відділення комплектування військкомату Івана ГУРИНА, усі вони мають розпочати військову службу з навчального центру «ДЕСНА», де отримають військову спеціальність. А потім продовжать проходження строкової служби в одній із військових частин Сухопутних військ. Строк їхньої служби буде 1,5 року за винятком Владислава ШЕМШУРА, який має повну вищу освіту отже і служити згідно чинного законодавства буде лише рік.

Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, а їх рідним - терпіння та бадьорості. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності вміти захистити свою країну. 

Як пояснив ТВО військового комісара майор Ігор ТУРЧИН, призов на строкову військову службу в Козельщинському районі завжди проходив організовано та без жодних зривів. Цієї весни на військову службу з району планується призвати 17 юнаків віком від 20 до 27 років. Більшість з них потрапить до військових частин та навчальних центрів Збройних Сил України, четверо проходитимуть службу в Національній гвардії і ще четверо – у Державній прикордонній службі. Всі новобранці пройшли ретельний професійно-психологічний відбір та за станом здоров’я придатні до проходження військової служби.

 

  

 

30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради

30 березня 2018 року в 9 годин в кабінеті голови Козельщинської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

       У засіданні взяли участь члени вище зазначеної постійної комісії, голова районної ради Марченко Юрій Борисович, заступник голови районної ради Піщаний Дмитро Іванович, заступник голови райдержадміністрації Тригубенко Світлана Володимирівна, керівник апарату райдержадміністрації Гордієнко Віталій Петрович, головний лікар Козельщинської ЦРЛ Колесніков Сергій Іванович, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Козельщинського районного військового комісаріату майор Турчин Ігор Анатолійович, редактор газети «Козельщинські вісті» Литвин Надія Михайлівна.

       На засіданні було розглянуто питання про сприяння проведенню командно-штабних навчань з територіальної оборони Козельщинського району та вжиття всіх необхідних заходів для забезпечення належних умов для тимчасового розміщення позаміського пункту управління райдержадміністрації та учасників командно-штабних навчань з територіальної оборони Козельщинського району у приміщенні колишнього інфекційного відділення Козельщинської центральної районної лікарні  (знаходиться в с.Підгорівка, вул.Центральна, 40 А, Козельщинського району), яке належить до спільної власності територіальних громад сіл і селищ району в період проведення вказаних навчань з 3 по 5 квітня 2018 року і спільно з Козельщинським районним військовим комісаріатом забезпечити збереження та цільове використання зазначеного вище комунального майна. По даному питанню комісією прийнято відповідні рекомендації.

       Також присутні на засіданні обговорили ряд інших питань, а саме: проблеми в бюджеті, що пов’язані зі сплатою коштів за електроенергію,  масової вирубки дерев на території району та виникнення стихійних сміттєзвалищ, а також ряд інших важливих питань.