Новини

Сорочинський ярмарок 2018

Буфер обмена03

Буфер обмена02

 

 

Міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя"

Буфер обмена01

семінар2263 Страница 2

10 липня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради

   10 липня 2018 року о 09.00 годині в кабінеті голови Козельщинської районної ради відбулося засідання Координаційної ради. На засіданні були розглянуті питання, що винесені на чергову 21 сесію  районної ради сьомого скликання, яка в зв’язку із потребою підготовки до передачі закладів освіти району до Козельщинської ОТГ перенесена на 10.00 годину 20.07.2018 року. Крім того на засіданні було розглянуто наболіле питання якості поточного ремонту доріг району, яке проводить ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та підрядник ТОВ «Дорожник-1». Якість робіт підрядника та контроль за ходом ремонту з боку замовника було піддано гострій критиці, на що їх представники, які були запрошені на засідання, запевнили в найближчі дні усунути виявлені недоліки та покращити якість ремонтних робіт.  В засіданні взяли участь голови постійних комісій районної ради та представники політичних партій, голова районної ради Юрій Марченко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Гордієнко, заступник начальника-начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Алла Сокологорська, начальник відділу культури та туризму Тетяна Карнаух, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, сім’ї та молоді Наталія Стрілець,  головний лікар Козельщинської ЦРЛ Сергій Колесніков, головний лікар Козельщинського ЦПМСД Ольга Явтушенко, голова Козельщинської районної асоціації фермерів Сергій Сушко, голова Новогалещинської ОТГ Світлана Самсонова та інші.
IMG 1959-1

IMG 1962-1

Розпорядження про перенесення 21 сесії 7 скликання

                                                         УКРАЇНА

             КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                               голови районної ради

 від 09 липня  2018 року                                                                 № 18                     

 Про внесення змін до Розпорядження 

голови Козельщинської районної ради
 № 17 від 26 червня  2018 року                                             
«Про скликання  чергової двадцять

першої сесії районної ради сьомого

скликання»

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статей 11,13, Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання, враховуючи необхідність проведення додаткових заходів щодо забезпечення передачі комунальних закладів та майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району новоутвореним об’єднаним територіальним громадам, а також проведення необхідних розрахунків щодо передачі міжбюджетних трансфертів передбачених чинним законодавством:

1.Внести зміни до Розпорядження голови Козельщинської районної ради №17 від 26 червня  2018 року «Про скликання  чергової двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання», а саме викласти п.1 вказаного Розпорядження в новій редакції:

«1.Скликати чергову двадцять першої сесію Козельщинської районної ради сьомого скликання 20 липня 2018 року  о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради».

2.Керуючому справами районної ради Черепу Ю.М. довести вказану інформацію до відома депутатів.
 
Голова районної ради                                                                                Ю.Б. Марченко

Міграційна служба Полтавщини закликає громадян бути пильними!

Враховуючи поширені факти шахрайств з підробленими документами, особливо радимо громадянам та організаціям, які довіряють свої кошти чи майно третім особам, користуватися можливостями он-лайн сервісу Державної міграційної служби України «Перевірка недійсних документів».

Витративши декілька хвилин свого часу на перевірку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство можете вберегтися від шахрайств з підробленими документами. Он-лайн сервіс ДМС України «Перевірка недійсних документів», доступний за посиланням: nd.dmsu.gov.ua, де кожен може швидко та безкоштовно здійснити перевірку за базою недійсних документів.

УДМС України в Полтавській області