Новини

Наслідки порушення карантину.

        Вчора Верховна Рада України ухвалила Закон, спрямований на запобігання виникнення і поширення коронавірусу (COVID-19). Законодавець вводить адміністративну, а також посилює кримінальну відповідальність за порушення карантину та умисне зараження.

                                            Адміністративна відповідальність.

         Кодекс про адміністративні правопорушення доповнено новою статтею № 44-3.
Вона передбачає відповідальність за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних норм і правил, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування.
        Зокрема, за самовільне залишення місця обсервації, функціонування всупереч заборонам розважальних закладів, ресторанів, проведення масових заходів тощо.
        Це стосується як простих громадян, так і бізнесу (зокрема керівників підприємств).
        Санкція за порушення – штраф у розмірі:
·для громадян – від 17 тис. до 34 тис. грн.;
·для посадових осіб – від 34 тис. до 170 тис. грн.

                                                  Кримінальна відповідальність.

           Порушення санітарних правил і норм, що призвело до поширення захворювання або створило загрозу поширенню, є кримінально караним (ст. 325 КК України). Таке порушення правил може виражатись у діях, зазначених вище.
            Законодавець істотно посилив покарання за даний злочин. Відтепер, санкція передбачатиме штраф у розмірі від 17-51 тис. грн. або позбавлення волі на строк до 3 років.
            У випадку, якщо такі дії спричинять загибель людей або інші тяжкі наслідків, особі буде загрожувати покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
            Звертаємо увагу, що за цей злочин можуть притягнути як звичайних громадян, так і посадових осіб (у тому числі керівників підприємств).

Куди звертатися за більш детальними консультаціями та роз’ясненнями?

Будь ласка, телефонуйте до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. Також з цього чи будь-яких інших юридичних питань звертайтесь для отримання правової допомоги до відділу “Козельщинське бюро правової допомоги”, яке знаходиться за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського,75/15; тел.: (05342) 3-14-40.  Прийом громадян щоденно з 09.00 до 18.00  без перерви. Субота, неділя — вихідні дні.

корона-биг

Право працівника на відпустку за свій рахунок на період карантину.

                                       Шановні друзі,  колеги, партнери!

Оголосили карантин, і ви не знаєте, хто буде сидіти з малолітньою дитиною? Тим часом, трудове законодавство передбачає право працівника піти у відпустку за свій рахунок на стільки часу, скільки триває карантин. Нехай це не надто вигідно, оскільки не нараховується заробітна плата, але зате у законному порядку є можливість перебувати зі своєю дитиною вдома під час карантину. Про це читайте в нашій інфографіці:

89722184 2648809338550047 6223140039736426496 o

Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» 2020

                                                Шановні керівники, батьки та учасники!

Запрошуємо вас взяти участь у X Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина», що відбудеться 06.06.2020 – 14.06.2020 року у м. Очаків Миколаївської області! На Вас чекають цікаві конкурсні дні, майстер-класи, незабутні ігрові програми, нові зустрічі, знайомства та ласкаве Чорне море! Не пропустіть унікальну можливість відпочити на березі Чорного моря! До участі у фестивалі запрошуються вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, віком від 5 до 21 року, індивідуально та у складі творчих колективів, а саме: 1. Солісти-вокалісти, ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети), вокальні ансамблі (кількісний склад - до 12 осіб) хорові колективи; 2. Хореографічні колективи народного, сучасного, естрадного та бального танцю; 3. Оркестри народних інструментів та ансамблі народно-інструментального жанру: баяністи, акордеоністи, бандуристи, домристи, гітаристи, балалаєчники, сопілкарі, ложкарі, троїсті музики тощо; 4. Учасники в жанрі літературна творчість (читці-декламатори, авторська поезія); 5. Учасники в жанрі театральне мистецтво (театри мініатюр, літературно-музичні композиції, пантоміма, лялькові театри театральні колективи); 6. Учасники в жанрах образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва; 7. Анімація; 8. Театри мод; 9. Фольклорні колективи; 10. Циркове мистецтво. По всім питанням звертайтеся за телефоном +380932531179; +380979741819; +380508734107 – Лариса Щукіна; +380936200433 – Андрій Лінник З повагою, оргкомітет фестивалю "Єдина родина» Тел.: (0512) 37 11 44 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Сайт: http://mobht.mk.sch.in.ua/

 

                                     МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

                 УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
 Кловський узвіз 8, м. Київ, 01021; т/ф (044) 253-75-25; тел. 253-63-99, 253-01-05
“МТС” +38 (050) 566-89-50; “Київстар” +38 (097) 751-98-81
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. gmail.com ; Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; mettod2@gmail.com
Web-site:http://udcpo.com.ua

 Від 03.03. 2020 р. № 03-02

Директорам обласних, Київського та міських центрів, палаців дитячо-юнацької творчості, естетичного виховання, державних будинків художньої та  технічної творчості

 Про проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 року № 1489 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно - масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», з 06 по 14 червня 2020 року у             м. Очаків Миколаївської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради буде проведено Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» (далі - Фестиваль).

До участі у Фестивалі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти України, інших закладів, установ віком від 5 до 21 року.

Для участі у фестивалі творчим колективам до 24 квітня 2020 року необхідно:

1)  пройти цифрову реєстрацію учасника фестивалю за посиланням: https://forms.gle/tMEAPcr6rFKRGrXa9 або на сайті обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, у розділі «Фестиваль «Єдина родина» http://mobht.mk.sch.in.ua/

2) направити заявку на участь у Фестивалі (додатки 1 - 12) до організаційного комітету Фестивалю на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Заїзд та реєстрація учасників фестивалю 06 червня 2020 року з 08.00 до 12.00 год. за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Будівельників, 7, санаторій «Борисфен».

Витрати на відрядження учасників та супроводжуючих осіб здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Просимо завчасно придбати квитки на зворотній шлях.

Збереження життя і здоров’я учасників у дорозі та під час проведення заходу забезпечують супроводжуючі особи.

Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюватиметься з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Додаткова інформація за телефонами: у місті Києві - (044) 253-01-05, контактна особа - Наумець Алла Федорівна, у місті Миколаєві - (093) 620-04-33, контактна особа - Лінник Андрій Петрович, (097) 974-18-19, (050) 873-41-07, контактна особа - Щукіна Лариса Вікторівна.

 Директор                                                                                                  Г. А. Шкура

 Алла Наумець (044) 253 01 05

Додаток до листа УДЦПО від 03.03.2020р. № 03-02

Умови проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»

1. Мета та завдання фестивалю

1.1. Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» (далі - Фестиваль) проводиться з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, пошуку нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового досвіду.

1.2. Основним завданням Фестивалю є: пошук та розкриття нових юних талантів; підвищення ролі хореографічного, вокального, музичного, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління; збільшення мережі гуртків художньо-естетичного напрямку; художньо-естетичне виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини; популяризація різних видів  мистецтва; узагальнення і поширення досвіду роботи керівників гуртків.

2. Організатори Фестивалю

Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради.

 

3. Учасники Фестивалю

3.1. До участі у Фестивалі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти України, інших закладів, установ віком від 5 до 21 року, у складі творчих колективів, а саме:

солісти-вокалісти, ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети), вокальні ансамблі (кількісний склад - до 12 осіб) хорові колективи;

хореографічні колективи народного, сучасного, естрадного та бального танцю;

оркестри народних інструментів та ансамблі народно-інструментального жанру: баяністи, акордеоністи, бандуристи, домристи, гітаристи, балалаєчники, сопілкарі, ложкарі, троїсті музики тощо;

літературна творчість (читці-декламатори, авторська поезія);

театральне мистецтво (театри мініатюр, літературно-музичні композиції, пантоміма);

учасники в жанрах образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва;

анімація;

театри мод;

фольклорні колективи;

циркове мистецтво.

Кількість осіб, що супроводжують, з розрахунку - 1 супроводжуючий на 15 дітей.

3.2. Фестиваль проводиться в наступних вікових категоріях (можуть змінюватися згідно з номінаціями):

5 - 6 років (дебют);

7 - 9 років (І - а молодша вікова категорія);

10 - 12 років (ІІ - а молодша вікова категорія);

13 - 16 років (середня вікова категорія);

17 - 21 рік (старша вікова категорія);

змішана.

4. Номінації Фестивалю,

репертуарні вимоги та критерії оцінювання

4.1. Номінація «Вокал»:

Народний спів (солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі); естрадна пісня, твори композиторів-класиків або сучасних авторів (солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, шоу-групи); академічний спів.

Репертуарні вимоги:

солісти та ансамблі представляють два різнохарактерні твори, один з яких - державною мовою, загальним часом звучання не більше 7 хвилин та додаткову концертну програму до 15 хвилин (включаючи 2 фестивальні номери);

твори повинні відповідати віковим особливостям виконавців та їх художньо-виконавським можливостям;

народний спів - a capella або у супроводі народних інструментів;

естрадний спів – якісна фонограма «мінус» у форматі MP3 або WAV на flash носіях.

Можливе використання бек-вокалу, не дублюючого партію соліста.

За рішенням журі виконання другої пісні може бути припинено.

4.2. Номінація «Хорові колективи».

Репертуарні вимоги:

програма виступу складається з трьох різнохарактерних творів, серед яких: твори української хорової класики, сучасної та народної музики, твори світової хорової музики.

Усі хорові твори виконуються мовою оригіналу. Обов’язковим є виконання одного твору a capella. Мішані хори, які мають юнацькі групи, можуть виконувати репертуар як однорідного так і змішаного складу.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

відповідність репертуару виконавським можливостям та віковим особливостям - 5 балів;

рівень виконавської майстерності (інтерпретація, виконавський стиль, ступінь володіння засобами вокального виконавства тощо) - 10 балів;

емоційність виступу - 5 балів;

сценічна культура та естетика зовнішнього вигляду - 3 бали;

наявність партитур - 2 бали.

Максимальна загальна сумарна кількість - 25 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (17 - 25 балів), визначаються переможцями:

І місце - 23 - 25 балів;

ІІ місце - 20 - 22 балів;

ІІІ місце - 17 - 19 балів.

4.3. Номінація «Хореографія»:

класичний танець;

народна хореографія (стилізація народного танцю, сучасна обробка народного  танцю, фольк);

сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика);

естрадна хореографія;

спортивна хореографія;

бальна хореографія (ансамблі, шоу).

Репертуарні вимоги:

колектив готує 2 фестивальні номери та додаткову концертну програму до 15 хвилин (з урахуванням 2-х фестивальних номерів);

допускається участь колективу у декількох вказаних номінаціях;

тривалість хореографічного номеру до 4-х хвилин;

Журі надається право зупиняти виступ колективу, який порушив  вищезазначені вимоги. За рішенням журі виконання другого номеру може бути припинено.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

оригінальність постановки хореографічного твору - 5 балів;

композиційна побудова твору - 5 балів;

виконавська та авторська майстерність - 5 балів;

відповідність музичного твору, танцювальної лексики та костюмів - 5 балів;

якість та відповідність музичного оформлення - 2 бали.

Максимальна загальна сумарна кількість - 22 бали.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (15 - 22 балів), визначаються переможцями:

І місце - 20 - 22 бали;

ІІ місце - 17 - 19 балів;

ІІІ місце - 15 - 16 балів.

4.4. Номінація «Народно - інструментальний жанр»:

Оркестри народних інструментів та ансамблі народно - інструментального жанру: баяністи, акордеоністи, бандуристи, домристи, гітаристи, балалаєчники, сопілкарі, ложкарі, троїсті музики тощо.

Репертуарні вимоги:

у програмі інструментальних колективів має бути не більше трьох творів (різних за стилем, жанром, формою) кращих зразків української та зарубіжної класики, творів сучасних композиторів, авторських творів;

колективи подають журі партитури творів, які будуть виконуватися на конкурсі;

у складі оркестрів, ансамблів народних інструментів допускається участь не більше трьох педагогів.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

відповідність репертуару виконавським можливостям - 2 бали;

ансамблевий стрій - 5 балів;

складність, оригінальність аранжування (обробки) - 5 балів;

технічний рівень оркестрового (ансамблевого) виконання - 5 балів;

динаміка, фразировка, взаємодія мелодики, гармонії, ритму в реалізації      художнього задуму - 5 балів;

сценічна поведінка - 2 бали;

естетика зовнішнього вигляду колективу - 1 бал.

Максимальна загальна сумарна кількість - 25 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (17 - 25 балів), визначаються переможцями:

І місце - 23 - 25 балів;

ІІ місце - 20 - 22 балів;

ІІІ місце - 17 - 19 балів.

4.5. Номінація «Літературна творчість»:

4.5.1.Читці - декламатори.

Репертуарні вимоги:

до конкурсних виступів читців повинно входити не більше двох творів українських авторів (віршованих чи прозових) на вибір учасника. Тривалість виступу до 8 хвилин.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

володіння основами художнього читання - 5 балів;

розкриття головної думки і художніх образів твору; володіння увагою глядачів (використання технічних засобів, костюм) - 5 балів;

сценічна культура - 2 бали.

Максимальна загальна сумарна кількість - 12 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за загальною сумою балів (7 - 12 балів), визначаються переможцями.

І місце - 11 - 12 балів;

ІІ місце - 9 - 10 балів;

ІІІ місце - 7 - 8 балів.

4.5.2. Авторська поезія.

Репертуарні вимоги: до конкурсних виступів читців повинно входити не більше двох творів власного авторства (віршованих чи прозових). Тривалість виступу до 8 хвилин.

Підсумки виступу підводяться за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

володіння основами художнього читання - 5 балів;

поетична майстерність - 5 балів;

сценічна культура - 2 бали.

Максимальна загальна сумарна кількість - 12 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за загальною сумою балів (7 - 12 балів), визначаються переможцями.

І місце - 11 - 12 балів;

ІІ місце - 9 - 10 балів;

ІІІ місце - 7 - 8 балів.

4.6. Номінація «Театральне мистецтво».

4.6.1. Літературно - музичні композиції та естрадні мініатюри.

Репертуарні вимоги:

конкурсна програма складається з одного виступу, тривалістю до 10 хвилин.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

розкриття образів та головного задуму твору - 5 балів;

акторська майстерність - 5 балів;

режисерський задум - 2 бали;

відповідність костюмів та музичного супроводу задуму твору - 2 бали;

сценічна культура - 2 бали. Максимальна загальна сумарна кількість - 16 балів

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за загальною сумою балів (7 - 16 балів), визначаються переможцями.

І місце - 13 - 16 балів;

ІІ місце - 9 - 12 балів;

ІІІ місце - 7 - 8 балів.

4.6.2. Пантоміма.

Репертуарні вимоги:

конкурсна програма складається з двох виступів. Тривалість виступу до 8 хвилин.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

розкриття образів та головного задуму твору - 5 балів;

акторська майстерність - 5 балів;

пластика - 5 балів;

режисерський задум - 2 бали;

відповідність костюмів та музичного супроводу задуму твору - 2 бали;

сценічна культура - 2 бали.

Максимальна загальна сумарна кількість - 21 бал.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за загальною сумою балів (10 - 21 балів), визначаються переможцями.

І місце - 17 - 21 балів;     

ІІ місце - 13 - 16 балів;

ІІІ місце - 10 - 12 балів.

4.7. Номінація «Образотворче, декоративно - ужиткове та прикладне мистецтво»:

4.7.1. Образотворче мистецтво (живопис, графіка);

4.7.2. Декоративно - ужиткове та прикладне мистецтво (художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, витинанка, художня вишивка, народна та сувенірна іграшка, писанкарство, ліплення, декоративний розпис та народний живопис, паперова пластика,  вироби з соломки, лозоплетіння, ткацтво, художнє плетіння гачком та спицями, флористика та вироби з природного матеріалу, художня обробка шкіри, розпис тканини та інше).

Творчі роботи супроводжуються такою документацією:

паспорт представленої роботи, розміром 21 см. х 7 см. та етикетка розміром 13 см. х 3,5 см., на якій вказано назву роботи, техніку виконання, прізвище, ім’я, вік автора, найменування навчального закладу, назву гуртка, П.І.П. керівника;

етикетка на роботах, оформлених у паспарту або рамку, закріпляється по центру, паспорт кріплять на зворотному боці роботи;

до робіт з декоративно-ужиткового мистецтва, що не оформлюються у рамку, етикетка додається окремо та обов’язково кріпиться паспорт та ярлик розміром 2 см. х 1 см. Роботи, надані у рамці забезпечуються кріпленням;

вироби (при необхідності) забезпечуються якісним кріпленням.

Роботи, які не відповідають вимогам умов проведення Фестивалю та не мають відповідної документації - не приймаються до участі у заході.

Оформлення підсумкової виставки здійснюється з робіт, виконаних під час Фестивалю.

Творчі роботи оцінюються за критеріями:

композиційне та художнє рішення - 10 балів;

рівень володіння обраною технікою - 10 балів;

оригінальність та ступінь емоційного впливу - 10 балів.

Максимальна загальна сумарна кількість - 30 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (20 - 30 балів), визначаються переможцями:

І місце - 28 - 30 балів;

ІІ місце - 25 - 27 балів;

ІІІ місце - 20 - 24 балів.

4.8. Номінація «Анімація»:

пластилінова анімація; 

мальоване перекладання;

мальована анімація;

пісочна (порошкова) анімація;

живопис на склі;

змішана техніка;

лялькова анімація.

Тематика номінації довільна.

У номінації беруть участь команди з загальною кількістю не більше 5 осіб, індивідуальні учасники. Вік учасників від 14 до 21 року.

 

До 24 квітня 2020 року учасники повинні надати заявку та фільми, виконані українською мовою або іншою мовою з обов’язковими україномовними титрами.

Тривалість фільмів не більше 10 хвилин. Кожна команда (учасник) може представити програму фільмів тривалістю не більше 30 хвилин.

У конкурсі беруть участь фільми, створені протягом 2019-2020 навчального року.

Файли приймаються у відеоформатах (Mp4, AVI, WMV) з роздільною здатністю не менше 1024 на 768 пікселів. У назві файлів має бути відображена назва фільму, заклад освіти і рік виготовлення.

Фільми приймаються дистанційно, через будь-яке зручне хмарне сховище в нестислому форматі на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оргкомітетом проводиться відбірковий етап з 24 квітня по 15 травня 2020 року: перегляд наданих фільмів та виявлення претендентів, які візьмуть участь у фінальному (очному) етапі. Команди (учасники), які пройшли попередній відбір отримають виклик для участі у заключному - очному етапі Фестивалю.

Підсумки підраховуються за загальною сумою балів. Максимальна сумарна кількість балів - 30.

Творчі роботи оцінюються за критеріями:

композиційне та художнє рішення - 10 балів;

рівень володіння обраною технікою - 10 балів;

оригінальність та ступінь емоційного впливу - 10 балів.

Максимальна загальна сумарна кількість - 30 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (20 - 30 балів), визначаються переможцями:

І місце - 27 – 30 балів;

ІІ місце - 25 – 27 балів;

ІІІ місце - 20 – 24 балів.

13. Театри мод.

4.9. Номінація «Театр мод».

Вікові категорії:

7 - 10 років (молодша вікова категорія);

11 - 14 років (середня вікова категорія);

15 - 18 років (старша вікова категорія);

змішана вікова категорія.

Колективи представляють на конкурс дві авторські колекції (форма: дефіле, хореографічна постановка, сценічна композиція). Тривалість одного виступу – до 10 хвилин.

4.10. Номінація «Фольклор».

Репертуарні вимоги: конкурсна програма учасників заходу повинна складатися з одного обрядового дійства тривалістю від 10 до 30 хвилин. Журі має право зупинити виступ фольклорного колективу, якщо по умовам Фестивалю час було вичерпано.

Дозволяється використання в обряді виконання авторських поетичних та вокальних творів. Також дозволяється використання фольклорних елементів та автентичних матеріалів народних традицій та обрядів національних меншин з усіх регіонів України. Кількісний склад фольклорного колективу не обмежений.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи учасників оцінюються за такими критеріями:

уважне ставлення до автентичності текстів, відповідність костюму, діалекту  регіону та традиційної манери виконання - 5 балів;

дотримання обов’язкових елементів фольклору (одяг, інструментарій тощо) - 5 балів;

цілісність сценічного втілення обрядового дійства - 5 балів;

композиційна доцільність народних ігор у виступі, наявність ігрової атрибутики - 5 балів;

логічність завершення постановки - 5 балів;

відповідність репертуару виконавським можливостям учасників - 3 бали;

рівень виконавської майстерності (інтерпретація, виконавський стиль, ступінь володіння мистецькими засобами) - 5 балів;

рівень акторської та вокальної майстерності - 5 балів;

сценічна культура виконавців та естетика зовнішнього вигляду - 2 бали;

емоційність виступу - 5 балів.

Максимальна загальна сумарна кількість - 45 балів.

Учасники Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (30 - 45), визначаються переможцями:

І місце - 40 - 45 балів;

ІІ місце - 36 - 39 балів;

ІІІ місце - 30 - 35 балів.

4.11. Номінація «Циркові колективи» (соло, дует група. Жонглювання, партерна гімнастика, акробатика силова, фокуси та ілюзія, клоунада, естрадна мініатюра тощо).

Репертуарні вимоги: циркові колективи представляють 2 номери або композицію загальною тривалістю не більш ніж 7 хвилин.

Підсумки виступу підраховуються за загальною сумою балів.

Виступи циркових колективів оцінюються за такими критеріями:

оригінальність постановки - 5 балів;

майстерність виконання - 5 балів;

відповідність музичного супроводу - 3 бали;

оригінальність костюмів та реквізиту - 2 бали;

відповідність репертуару віковій категорії - 5 балів.

Максимальна сумарна кількість балів - 20.

Учасники  Фестивалю, які досягли найкращих результатів за сумою балів  (10 - 20), визначаються переможцями:

І місце - 18 - 20 балів;

ІІ місце - 15 - 17 балів;

ІІІ місце - 10 - 14 балів.

 

5. Порядок проведення Фестивалю

5.1. Для участі у Фестивалі творчим колективам до 24 квітня 2020 року необхідно:

1) пройти цифрову реєстрацію учасника фестивалю за посиланням: https://forms.gle/tMEAPcr6rFKRGrXa9 або на сайті Обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, у розділі «Фестиваль «Єдина родина» http://mobht.mk.sch.in.ua/

2) направити заявку на участь у Фестивалі (додатки 1 - 12) до організаційного комітету Фестивалю на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

5.2. Програмою фестивалю передбачається:

урочисте відкриття Фестивалю;

виставки та майстер-класи за всіма номінаціями Фестивалю;

презентація колективів, за бажанням (художній номер «Візитка»);

проведення фестивальних програм за номінаціями;

спільні заходи (дискотеки, конкурси, ігри, спортивні змагання);

відпочинок на березі Чорного моря;

Гала-концерт, підсумкова виставка та урочисте закриття Фестивалю.

 

6. Умови перебування

6.1. Проживання учасників Фестивалю здійснюється на березі Чорного моря  у санаторії «Борисфен» (вул. Будівельників, 7) та на базах відпочинку міста.

6.2. Заїзд та реєстрація учасників фестивалю 06 червня 2020 року з 08.00 до 12.00 год. за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Будівельників, 7, санаторій «Борисфен».

6.3. Орієнтовна вартість проживання з 3-разовим харчуванням 485 грн/добу з однієї особи.

Розрахункова година - 12.00. Ранній заїзд або пізній виїзд можливий за попередньою домовленістю та за додаткову оплату. Наявність місць підтверджується у порядку подання заявок.

За бажанням учасників додатково можна замовити: трансфер від залізничного вокзалу м. Миколаєва або м. Одеси до бази поселення, екскурсію по місту Миколаєву з відвідуванням зоопарку, обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» та Національного історико-археологічного заповіднику «Ольвія».

У вільний час можливе відвідування аквапарку «Аттика» (м. Очаків).

Вартість всіх екскурсій і трансферів розраховується індивідуально відповідно до кількості учасників групи.

 

7. Документація Фестивалю

7.1. Для участі у Фестивалі учасникам потрібно мати з собою документи: заповнена заявка (згідно форми, що додається) та наказ про відрядження (направлення) творчого колективу для участі у Фестивалі до якого необхідно додати - список учасників творчого колективу (обов’язково для кожного учасника вказати П.І.П., дату народження, заклад освіти, домашню адресу, П.І.П. і контактні телефони батьків; П.І.П., посаду, місце роботи, номер мобільного телефону керівника, що супроводжує та на якого покладається відповідальність за життя і здоров`я дітей у дорозі та під час проведення заходу). Подача офіційної заявки на Фестиваль означає повне та безумовне прийняття правил та умов проведення Фестивалю.

7.2. По прибутті до місця проживання учасники обов’язково надають медичну довідку про можливість перебування у дитячому колективі. При відсутності довідки розміщення учасників на базі забороняється.

7.3. Відповідальність за неналежну підготовку документів та інше покладається на осіб, що їх супроводжують.

 

8. Визначення та нагородження переможців

8.1. Переможців Фестивалю визначає компетентне журі, яке залишає за собою право не присуджувати Гран - Прі, якщо рівень виконавської майстерності кращого творчого колективу або виконавця не є достатнім.

8.2. Переможці та учасники Фестивалю нагороджуються дипломами, відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти.

8.3. Рішення журі є остаточним та оскарженню не підлягає.

 

9. Фінансування

Проїзд, проживання, харчування учасників здійснюються за рахунок організації, яка відряджає, або інших джерел фінансування не заборонених чинним законодавством України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

Заявка - 1

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Вокал» (солісти вокального жанру)

 

1. Прізвище, ім’я, по - батькові учасника фестивалю _____________________

__________________________________________________________________

2. Місце проживання учасника, контактний телефон:  ____________________

__________________________________________________________________

3. Рік, дата, місяць народження _______________________________________

4. Вікова категорія__________________________________________________

5. Найменування навчального закладу (без скорочень)____________________

__________________________________________________________________

6. Повна назва колективу, в якому займається конкурсант

______________________________________________________________________________________________________________________________________

7. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника (без скорочень),  № тел.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

8. Номінація _______________________________________________________

9. Назва конкурсних пісень, авторів слів і музики

______________________________________________________________________________________________________________________________________

10. Хронометраж кожної пісні:

1) ________________________________________________________________

2) ________________________________________________________________

11. В яких конкурсах, фестивалях брали участь, результативність __________________________________________________________________

__________________________________________________________________

12. Назва концертних номерів, автори слів і музики, хронометраж

1)________________________________________________________________

2)________________________________________________________________

3)________________________________________________________________

13. Прізвище, ім’я, по - батькові осіб, що супроводжують  ________________

__________________________________________________________________

14. Дата і час прибуття на Фестиваль __________________________________

__________________________________________________________________

15. Дата і час від`їзду _______________________________________________

__________________________________________________________________

Дата заповнення заявки

М.П.                                                                               Підпис керівника закладу

 

 

Заявка-2

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості  «Єдина родина»

номінація «Вокал» (ансамблі вокального жанру)

 

1. Повна назва вокального ансамблю ___________________________________

___________________________________________________________________

2. Найменування закладу освіти (без скорочень) ____________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________

3. Вікова категорія _________________________________________________

4. Номінація _______________________________________________________

5. Назва конкурсних пісень, авторів слів і музики

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________

6. Хронометраж кожної пісні

1)________________________________________________________________

2)________________________________________________________________

7. Кількість мікрофонів

_________________________________________________________________

8. В яких конкурсах, фестивалях брали участь, результат ________________

_________________________________________________________________

9. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника (без скорочень)

__________________________________________________________________

10. Місце проживання учасників, контактний телефон керівника ___________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

11. Назва концертних номерів, автори слів і музики, хронометраж

1)________________________________________________________________

2)________________________________________________________________

12. Прізвище, ім’я, по - батькові осіб, що супроводжують _________________

__________________________________________________________________

13. Дата і час прибуття на фестиваль __________________________________

__________________________________________________________________

14. Дата і час від`їзду _______________________________________________

Список учасників вокального ансамблю (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження)

 

Дата заповнення заявки 

 

М.П.                                                                            Підпис керівника закладу

 

Додаток 2

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Хорові колективи»

1. Область ___________________________________________________________

2. Район (місто, об’єднана територіальна громада)______________________________________________________

3. Найменування навчального закладу (без скорочень) ____________________________________________________________________

4. Контактні телефони закладу __________________________________________

5. Повна назва колективу ____________________________________________________________________

6. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника (без скорочень) ____________________________________________________________________

7. Контактні телефони керівника ____________________________________________________________________

 

8. Загальна кількість членів делегації: ___________________________________

дітей  ______,  (з них: хлопчиків _______,  дівчат_________ )

осіб, що супроводжують ______, (жін._____, чол. _____ )

керівників______ (жін._____, чол._______) 

9. Інформація про колектив (з наданням основних даних, напряму роботи, творчих досягнень).___________________________________________________________

10. Дата і час прибуття на Фестиваль___________________________________

11. Дата і час від’їзду________________________________________________

Дата заповнення заявки

 

 

 М.П.                                                                                Підпис керівника закладу                                                                                                    

 

Додаток 3

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Хореографія»

1. Область _________________________________________________________

2. Місто (район, об’єднана територіальна громада)

___________________________________________________________________

3. Найменування закладу освіти (без скорочень) ____________________

___________________________________________________________________

4. Контактні телефони закладу ________________________________________

5. Повна назва колективу _____________________________________________

6. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника (без скорочень)

7. Контактні телефони керівника ______________________________________

8. Загальна кількість членів делегації: _________________________________

дітей  ________, (з них: хлопчиків _______, дівчат_________)

осіб, що супроводжують ______,(жін.____, чол. _____ )

керівників______ (жін._____, чол._____ )

9. Номінація

__________________________________________________________________

Вікові

групи

№ п/п

Назва номеру

Кількість учасників

Примітка

Носії

 

1 Молодша

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Молодша

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Старша

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змішана

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Інформація про колектив (з наданням основних даних, напряму роботи, творчих досягнень).___________________________________________________

Список учасників хореографічного колективу (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження).

11. Дата і час прибуття на фестиваль__________________________________________

12. Дата і час від’їзду_______________________________________________________

 

 

 

Дата заповнення заявки

 М.П.                                                                                Підпис керівника закладу

           

Додаток 4

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Народно-інструментальний жанр»

 

1. Область _________________________________________________________

2. Місто (район, об’єднана територіальна громада) ______________________

__________________________________________________________________

3.Найменування закладу освіти (без скорочень) ___________________________________________________________________

__________________________________________________________________

4. Контактні телефони закладу ________________________________________

5. Повна назва колективу ____________________________________________

6. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника (без скорочень)

__________________________________________________________________

7. Контактні телефони керівника ______________________________________

8. Загальна кількість членів делегації: _________________________________

дітей  ______, (з них: хлопчиків _______,  дівчат_________ )

осіб, що супроводжують ______,(жін._____, чол. _____ )

керівників______ (жін._____, чол._____ )

9. Конкурсна програма:

________________________________________________________________________________________________________________________________________

10. Інформація про колектив (з наданням основних даних, напряму роботи, творчих досягнень).

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

11. Дата і час прибуття на фестиваль ___________________________________

12. Дата і час від`їзду ______________________________________________

 

Список учасників колективу (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження)

 

Дата заповнення заявки

 

 М.П.                                                                          Підпис керівника закладу

 

 

Додаток 5

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Літературна творчість» (читці - декламатори та авторська поезія)

 

1. Місто (район, об’єднана територіальна громада) _________________________

_________________________________________________________________

2. Найменування закладу освіти (без скорочень)________________________

3. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника (без скорочень), № тел.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

4. Назва гуртка____________________________________________________

 

5. Прізвище, ім’я  учасника конкурсу_________________________________

 

6. Вік ___________________________________________________________

 

7. Місце проживання учасника, контактний телефон_______________________

____________________________________________________________________

_________________________________________________________________

 

8. Програма виступу

________________________________________________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________

 

9. Тривалість виступу _______________________________________________

10. Дата і час прибуття на фестиваль ___________________________________

11. Дата і час від’їзду________________________________________________

 

М.П.                                                              Підпис керівника закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 6

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості  «Єдина родина»

номінація «Образотворче, декоративно- ужиткове та прикладне мистецтво»

 

1. Місто (район, об’єднана територіальна громада) ________________________

2. Область__________________________________________________________

3. Найменування закладу освіти (без скорочень) ________________________

__________________________________________________________________

 

4. Контактний телефон _____________________________________________

5. Загальна кількість членів делегації: _________________________________

__________________________________________________________________

                  з/п

 

ПІП автора

Вік

вікова

категорія 

Назва  роботи

Техніка виконання

 

Назва гуртка

 

ПІП

керівника

(без скорочень)

та контактний

телефон

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

дітей  ______, (з них: хлопчиків _______, дівчаток_________ )

осіб, що супроводжують ______,(жін.___, чол. ___ )

керівників______. (жін.___, чол.___ )

 

6. Дата і час прибуття на фестиваль ___________________________________

7. Дата і час від`їзду ______________________________________________

 

Список учасників гуртка (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження

Дата заповнення заявки

 

 

М.П.                                                                              Підпис керівника закладу

 

 

Додаток 7

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Анімація» 

 

1. Область__________________________________________________________

2. Місто (район, об’єднана територіальна громада)

 _________________________________________________________________

__________________________________________________________________

3. Найменування закладу освіти (без скорочень) _________________________

__________________________________________________________________

4. Контактний телефон ______________________________________________

5. Загальна кількість членів делегації: _________________________________

                    з/п

 

ПІП автора

Вік

вікова

категорія 

Назва  роботи

Техніка виконання

 

Назва гуртка

 

ПІП

керівника

(без скорочень)

та контактний

телефон

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

дітей  ______, (з них: хлопчиків _______, дівчаток_________ )

осіб, що супроводжують ______,(жін.___, чол. ___ )

керівників______.  (жін.___, чол.___ )

6. Перелік конкурсних робіт: _________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

7. Дата і час прибуття на фестиваль ___________________________________

8. Дата і час від`їзду ______________________________________________

Список учасників колективу (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження)

 

 

Дата заповнення заявки

 

 

М.П.                                                                              Підпис керівника закладу

 

 

Додаток 8

 

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Фольклор»

 

1.

Район (місто, об’єднана територіальна громада)

 

2.

Найменування закладу освіти (без скорочень)

 

3.

Назва колективу

 

4.

Кількість учасників

 

5.

П.І.П. керівника колективу (без скорочень), моб. тел.

 

6.

Обрядове дійство (назва, регіональна належність)

 

7.

Технічні засоби

 

8.

Примітки

 

9.

Контактні телефони

 

10.

Список учасників колективу (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження).

 

11.

Дата і час прибуття на фестиваль

 

12.

Дата і час від`їзду

 

 

М.П.                                                                                            Підпис керівника 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 9

Заявка

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Циркове мистецтво»

 

1.

Район (місто, об’єднана територіальна громада )

 

2.

Найменування закладу освіти (без скорочень)

 

3.

Назва колективу

 

4.

Кількість учасників, вікова категорія

 

5.

П.І.П. керівника колективу (без скорочень), моб. тел.

 

6.

Номінація, тривалість виступу

 

7.

Технічні засоби

 

8.

Примітки

 

9.

Контактні телефони

 

10.

Дата і час прибуття на фестиваль

 

11.

Дата і час від`їзду

 

Список учасників колективу (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження)

 

М.П.                                                                             Підпис  керівника закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 10

Заявка                             

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Театр мод»

 

 

1. Область _________________________________________________________

2. Район (місто, об’єднана територіальна громада )___________________________________________________________

3. Найменування закладу (без скорочень) ______________________________

__________________________________________________________________

4. Контактні телефони закладу ________________________________________

5. Повна назва колективу ____________________________________________

6. Прізвище, ім’я, по - батькові керівника ______________________________

7. Контактні телефони керівника _____________________________________

8.  Загальна кількість членів делегації: _________________________________

дітей ______, (з них: хлопчиків _______, дівчат_________ )

осіб, що супроводжують ______,(жін.___, чол. ___ )

керівників______ (жін.___, чол.___ )

9. Конкурсна програма (назва колекції, тривалість показу, вікова категорія):

____________________________________________________________________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

10. Інформація про колектив (з наданням основних даних, напряму роботи, творчих досягнень).

___________________________________________________________________

11. Дата і час прибуття на фестиваль ___________________________________

12. Дата і час від`їзду ______________________________________________

Дата заповнення заявки

 

 М.П.                                                                            Підпис керівника закладу

Додаток 11

Заявка                            

на участь у Всеукраїнському фестивалі

дитячої художньої творчості «Єдина родина»

номінація «Театральне  мистецтво»

(театри мініатюр, літературно-музичні композиції, пантоміма)

1.

Район (місто, об’єднана територіальна громада )

 

2.

Найменування закладу освіти (без скорочень)

 

3.

Назва колективу

 

4.

Кількість учасників

 

5.

П.І.П. керівника колективу (без скорочень), моб. тел.

 

6.

Дійство

 

7.

Технічні засоби

 

8.

Примітки

 

9.

Контактні телефони закладу

 

10.

Дата і час прибуття на фестиваль

 

11.

Дата і час від`їзду

 

 

Список учасників колективу (прізвище, ім’я, по - батькові; рік, місяць, дата народження, місце проживання, контактний телефон; № свідоцтва про народження)

 

М.П.                                                                             Підпис  керівника закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Орієнтовна програма проведення

Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості

«Єдина родина»

 

Дата проведення: з 06 по 14 червня 2020 року

Місце проведення: місто Очаків Миколаївської області (санаторій «Борисфен»)

 

6 червня 2020 р. (субота)

07.00 - 09.00

Реєстрація та заїзд

09.00 - 10.00

Сніданок (за попередньою домовленістю)

10.00 - 13.00

Море, вільний час, репетиційні площадки (за потребою)

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 16.00

Вільний час. Тиха година (за бажанням)

16.00 - 17.00

Море, вільний час, репетиційні площадки (за потребою)

Підготовка до урочистого відкриття

17.00 - 17.30

Організаційний збір «ДУМ та ОТМ»

17.30 - 18.45

Вечеря

18.45 - 19.00

Загальний збір

19.00 - 20.15

Святкове відкриття фестивалю

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

21.30 - 22.45

Збір керівників, жеребкування, організаційні моменти

7 червня 2020 р. (неділя)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 09.30

Сніданок

09.30 - 10.00

Репетиційна площадка «ВОКАЛ»

10.30 – 12.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

10.00

Конкурсний перегляд «ВОКАЛ» І частина (солісти)

 

Море, вільний час

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 16.00

Вільний час. Тиха година (за бажанням)

14.00

Конкурсний перегляд «ВОКАЛ» II частина (солісти)

 

Спілкування з журі

15.00 - 16.00

Монтаж виставки «ДУМ та ОТМ»:

відкриття виставки;

робота журі;

перегляд виставки усіма бажаючими

 

Море, вільний час

19.00 - 20.15

Вечеря

за потребою

Репетиційна площадка «ВОКАЛ»

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

8 червня 2020 р. (понеділок)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

10.00 - 10.30

Репетиційна площадка «ВОКАЛ»

10.30 – 12.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

10.00

Конкурсний перегляд «ВОКАЛ» IІ частина (ансамблі, хори, солісти)

 

Море, вільний час

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 16.00

Вільний час. Тиха година (за бажанням)

15.00

Конкурсний перегляд «ВОКАЛ» IІ частина (ансамблі, хори, солісти, які приїхали)

Спілкування з журі

 

Море, вільний час

17.00 – 18.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

18.00 - 19.00

Вечеря

19.00 - 20.15

Репетиційна площадка «ЧИТЦІ», «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» (за потребою)

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

9 червня 2020 р.(вівторок)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

10.00 - 11.00

Репетиційна площадка «ЧИТЦІ»

10.30 – 12.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

10.00 - 13.00

Конкурсний перегляд «ЧИТЦІ»

Спілкування з журі

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 16.00

Море, вільний час

Тиха година (за бажанням)

16.00 - 16.30

Репетиційна площадка «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО»

15.00

Конкурсний перегляд «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО».

Спілкування з журі

17.30 - 18.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

18.00 - 19.00

Майстер-клас «ВОКАЛ»

19.00 - 20.15

Вечеря

20.15 - 21.00

Репетиційна площадка «ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО» та «ФОЛЬКЛОР» (за потребою)

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

10 червня 2020 р. (середа)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

10.00 - 11.00

Репетиційна площадка «ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО»

10.30 – 12.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

10.00

Конкурсний перегляд «ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО»

Спілкування з журі

13.00 - 14.00

Море, вільний час.

Тиха година (за бажанням)

14.00 - 15.00

Обід

15.00 - 16.00

Репетиційна площадка «ФОЛЬКЛОР»

15.00 (10.00)

Конкурсний перегляд «ФОЛЬКЛОР»

Спілкування з журі

17.00 - 18.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

17.00 - 18.00

Майстер-клас «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» «ЧИТЦІ», «ФОЛЬКЛОР»

19.00 - 20.15

Вечеря

20.15 - 20.45

Репетиційна площадка (за потребою)

20.45 - 23.00

Розважальна дископрограма

11 червня 2020 р. (четвер)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

9.00 – 10.00

Репетиційна площадка «ХОРЕОГРАФІЯ»

10.00

Конкурсний перегляд «ХОРЕОГРАФІЯ» I частина

10.30 – 12.00

Робота за напрямками «ДУМ та ОТМ»

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 16.00

Вільний час

Тиха година (за бажанням)

13.00 – 15.00

Репетиційна площадка «ТЕАТРИ МОД»

15.00

Конкурсний перегляд «ТЕАТРИ МОД»

15.00

Конкурсний перегляд «ХОРЕОГРАФІЯ» II частина

Спілкування з журі 

16.00 - 17.00

Море, вільний час

17.00 -19.00

Монтаж виставки «ДУМ та ОТМ»:

відкриття виставки; 

робота журі;

Перегляд виставки усіма бажаючими.

19.00 - 20.15

Вечеря

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

12 червня 2020 р. (п’ятниця)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

09.00 - 10.00

Репетиційна площадка «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР»

09.00 - 10.00

Репетиційна площадка «ХОРЕОГРАФІЯ»

10.00

Конкурсний перегляд «ХОРЕОГРАФІЯ» III частина

10.00

Конкурсний перегляд «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР» I частина

11.00 - 12.00

Майстер-клас «ДУМ та ОТМ»

12.00 - 13.00

Майстер-клас «ХОРЕОГРАФІЯ»

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 15.00

Море, вільний час

Тиха година (за бажанням)

15.00 - 16.00

Конкурсний перегляд «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР» II частина Спілкування з журі

16.00 - 17.00

Майстер-клас «ДУМ та ОТМ»

17.00 -18.00

Майстер-клас «ХОРЕОГРАФІЯ»

18.00 - 19.00

Море, вільний час

19.00 - 20.15

Вечеря

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

13 червня 2020 р. (субота)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

10.00 - 13.00

Море, вільний час, пляжні конкурси та розваги

13.00 - 14.00

Обід

14.00 - 16.00

Вільний час. Тиха година (за бажанням)

16.00 - 17.00

Море, вільний час.

Підготовка до урочистого закриття

18.30 – 19.30

Вечеря

 

Загальний збір

20.00 - 21.00

Святкове нагородження переможців та закриття фестивалю

20.15 - 23.00

Розважальна дископрограма

21.30 - 23.00

Збір керівників. Підведення підсумків фестивалю.

14 червня 2020 р. (неділя)

07.45 - 09.00

Фестивальна зарядка

09.00 - 10.00

Сніданок

Після  10.00

Море, вільний час, від’їзд.

 

За бажанням, учасники фестивалю можуть приїхати раніше та залишитися на відпочинок, за домовленістю з організаторами (навіть після закінчення фестивалю).

Що зміниться у березні?

Що зміниться у березні: до Росії за закордонним паспортом, зросте пенсія і подорожчає телефон.

З 1 березня пенсії зростуть:

1 березня 2020 року почнеться друга щорічна індексація пенсій. У березні 2019-го вперше за п’ять років перерахували пенсії і збільшили їхній розмір. Тоді виплати зросли на 17-18%.

Цьогорічне оновлення, як попереднє, відбудеться з урахуванням рівня середньої зарплати та інфляції. За даними міністерства соцполітики, з 1 березня в середньому пенсії зростуть на 11%. Тобто, якщо йдеться про середню пенсію в 3 370 гривень, доплата складе приблизно 306 гривень. Збільшення виплат торкнеться людей, яким пенсії призначені за віком, через інвалідність, втрату годувальника чи за вислугою років

Однак торкнеться індексація не всіх: не збільшать пенсії держслужбовцям, суддям та прокурорам, науковим працівникам, помічникам депутатів. Також не збільшать виплату тим, хто і так отримує максимальну пенсію.Крім того, збільшення не торкнеться соціальних пенсій: тим, кому не вистачає мінімального стажу, надбавки чекати не варто.

Як отримати перерахунок пенсії?

Він відбуватиметься автоматично. Що означає – нікому нікуди не треба звертатися щодо нових пенсійних нарахувань. Також для перерахунку пенсій не потрібно приймати окремих рішень уряду чи парламенту – ця норма вже закріплена в чинному законодавстві.Громадяни, що отримують пенсію, так само отримають її і з 1 березня – але вже перераховану, більшу за розміром. Зростуть виплати не лише для пенсіонерів, а і для безробітніх. З 1 березня 2020 року в Україні мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшили з 1630 гривень до 1800 гривень. Це для людей, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу. Для категорій, щодо яких ці показники не враховуються, мінімальна виплата становитиме 650 гривень. Досі було 610 гривень.

Що відомо про безробіття в Україні

Кількість безробітних в Україні за грудень 2019 року різко зросла – на 15%. Водночас знизилася кількість вакансій від роботодавців.У Мінекономіки повідомляли, що лише 12,8 мільйона із 28,5 мільйонів українців працездатного віку працюють легально. Решта або перебуває на заробітках, або працює нелегально.

Нові правила перетину кордону з Росією

З 1 березня 2020 року жителі України зможуть потрапити в Росію лише за закордонним паспортом. Раніше перетинати українсько-російський кордон можна було і з внутрішнім українським паспортом. А от виїхати з РФ можна буде як за внутрішніми паспортами, так і за свідоцтвом про народження (якщо йдеться про дітей). Таку зміну роблять не заради жорсткішого контролю українців і обмеження їхньої міграції, а задля зручності. Переваг такої зміни декілька: по-перше, зменшиться час перетину кордону. А по-друге, міністр МЗС Вадим Пристайко навів приклад втрати паперового паспорта громадянина України на території Росії. Адже в разі такого інциденту українцевідоведеться пройти "9 кіл пекла". А із закордонним паспортом повернення в Україну пройде безпроблемно.

Домашній телефон подорожчає

Стаціонарний телефон тим користувачам, які його ще не відключили, з березня буде обходитися дорожче. І якщо зміна найдешевшого тарифу практично не суттєва – сім гривень, то найдорожчий зросте на цілих 24 гривні.

Як зміняться тарифи "Укртелекому"

Тариф "Домашній Безлімітний" – 123 гривні (було 99 гривень);
тариф "Домашній Базовий" – 117 гривень (було 94 гривні);
тариф "Простий" – 73,81 гривень (було 67,10 гривень).

Подорожчає і проводове радіо – на 10 гривень. Замість 35 гривень на місяць тепер оплата радіомовлення коштуватиме 45 гривень.

Газ для промисловості подешевшає

З 1 березня газ для промислових споживачів стане дешевшим. Великі виробники та комунальні підприємства, які гуртово закуповують газ, зможуть зекономити майже 15%.

Як фактично зміняться ціни:

мінімальна ціна становитиме 3 тисячі 981 гривню за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортних витрат). Раніше було 4 тисячі 661 гривня;

водночас максимальні ціни для промислових споживачів становитимуть 4 тисячі 606 гривень за тисячу кубометрів газу. Раніше було – 5 тисяч 208 гривень.

Куди звертатися за більш детальними консультаціями та роз’ясненнями? Будь ласка, телефонуйте до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. Також з цього чи будь-яких інших юридичних питань звертайтесь для отримання правової допомоги до відділу “Козельщинське бюро правової допомоги”, яке знаходиться за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського,75/15; тел.: (05342) 3-14-40.  Прийом громадян щоденно з 09.00 до 18.00  без перерви. Субота, неділя — вихідні дні.

dfa9650c98032a5e3fe09ff138cbc0c1 XL

 

Глобальна екологічна ініціатива "Висадка трильйона дерев" 20.03.2020 року

dereva

85215922 137201714432512 4339868142537801728 o 1