Новини

З Днем місцевого самоврядування

Картинка День мс

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад всіх рівнів!

          Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
          Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. Завдяки вашій  роботі вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
           Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.
           Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, успіхів, сімейного благополуччя та удачі.
           Зі святом Вас!

Зповагою,
Голова Козельщинської районної ради                             Юрій Марченко

 

З Днем Збройних Сил.

день-збройних-сил

    Шановні військовослужбовці, пенсіонери та ветерани Збройних сил України!

         Щиро вітаю Вас із Днем Збройних сил України!
         Сьогодні це свято має особливо велике значення поскільки наші військові, уже пять років поспіль зі зброєю в руках, відстоюють право України на територіальну цілісність та соборність. Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті воїнам, які загинули в боях за свободу, волю та незалежність України. Вірю в те, що армія і надалі буде розвиватися та реформуватися, і буде національною гордістю та гарантом безпеки нашої держави.
          Щиро бажаю вам миру та спокою, здоров’я та злагоди вашим родинам.          
          Вірю, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!
                                                       Слава Україні!

Зповагою,
Голова Козельщинської районної ради                             Юрій Марченко

 

 

Розпорядження про 31 сесію районної ради сьомого скликання

                                                                                    УКРАЇНА
                                  КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                       Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                                                           голови районної ради

 
                      від 05 грудня  2019 року                                                                                           №  16                                                                                         

Про скликання  чергової тридцять
першої  сесії районної
ради сьомого скликання


          Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 13, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання та враховуючи пропозиції райдержадміністрації: 

  1.Скликати чергову тридцять першу сесію районної ради сьомого скликання  19 грудня 2019 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.

2.На розгляд сесії винести  наступні питання:

2.1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за дев’ять  місяців 2019 року.

Доповідає: Сокологорська А.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.2.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

  2.3.Про районну Програму розвитку архівної справи на 2020 рік.

Доповідає: Сергієнко Г.В. – директор об’єднаного трудового архіву сільських і селищних рад району.

          2.4.Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна  спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички Управлінню соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради.

2.5.Про надання дозволу на списання майна спільної власності  територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради.

2.6.Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл  і селищ району.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради.

2.7.Про видачу спеціального ордера на службове  житлове приміщення, затвердження рішення медичної ради та Первинної профспілкової організації Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради.

2.8.Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації. Череп Ю.М. – керуючий справами Козельщинської районної ради.

 2.9.Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі  відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

 2.10.Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації у державну власність для забезпечення діяльності Козельщинського районного військового комісаріату  Полтавської області.

Доповідає: Кириченко Л.А. – директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації та Кушко Ю.М. – військовий комісар Козельщинського районного військового комісаріату.

  2.11.Про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року.

Доповідає: Череп Ю.М. – керуючий справами Козельщинської районної ради.

  2.12.Різне.

          3.На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, голів ОТГ та представників старостинських округів, сільських голів, керівників управлінь і відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

4.Розпорядження про скликання сесії довести до відома депутатів і громадян шляхом оприлюднення його на офіційному сайті Козельщинської районної ради.

 
Голова районної ради                                                                                                                 Ю.Б. Марченко

З Днем працівників прокуратури

462474

                                           Шановні працівники прокуратури!

      Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята - Дня працівників прокуратури.
     Захист прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави - це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі.
     Упевнений, що ваш професіоналізм і відданість обов’язку дозволять вам не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв'язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України. Адже за кожною справою - кримінальною, цивільною, адміністративною - стоїть людина, яка, звертаючись в органи прокуратури, знає, що справедливе, законне вирішення проблеми буде забезпечено.
  Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров'я, принциповості, наполегливості, успіхів у роботі, благополуччя, удачі, добробуту, щастя і всього найкращого. Нехай здійснюються усі ваші плани та задуми.

 З повагою,
Голова Козельщинської районної ради                                             Юрій МАРЧЕНКО

Участь у грантовому конкурсі для підвищення фінансової грамотності молоді

Запрошуємо студентів Полтавської області прийняти участь у грантовому конкурсі для підвищення фінансової грамотності молоді

От: Юлія Валуєва <grant@schola<wbr< a="">>rship.in.ua>
 

Доброго дня!

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. 
Мета даного конкурсу - підвищення фінансової грамотності української молоді.


Просимо розмістити на вашому сайті http://krkrrada.gov.ua/ інформацію про конкурс для студентів Козельщинської районної ради (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО. 

Інформація щодо конкурсу:
Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/


В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

 Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

  1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
  2 грант - https://banker.ua/grant/ 
  3 грант - https://maanimo.com/scholarship  

 Участь у конкурсі безкоштовна.

Роботи приймаються до 20.12.2019 р.
 
Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!


З повагою, Юлія
керівник проекту "Scholarship в Україні"
тел.: +380 67 622 62 82
e-mail: //webmail.meta.ua/compose.php?send_to=Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. " target="_blank">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.