Новини

З днем житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення

          ЖКГ

  17 березня в Україні відзначається професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Тож шановні працівники і ветерани цієї сфери прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. 
          Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності господарського комплексу, задоволенні потреб людей у повсякденних і необхідних послугах. 
          Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших громадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства. 
         Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. 
         Зі святом Вас!

 Голова Козельщинської районної ради                                                  Ю.Б. Марченко

 

День українського добровольця.

Без названия     

               14 березня по всій Україні відзначається День українського добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, який на початку квітня 2014 року передислокувався на Дніпропетровщину і отримав назву "Дніпро-2". День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
         Тож дозвольте привітати всіх українських добровольців з їх святом, побажати їм та їхнім сім’ям всіх земних благ та низько схилити голову перед тими з них, хто без будь якого наказу віддав своє життя за незалежність нашої України. Їх величний подвиг назавжди залишиться в серцях українських людей. Слава Україні!

Голова Козельщинської районної ради                                                Ю.Б. Марченко

Відбулося друге пленарне засідання чергової 27 сесії районної ради сьомого скликання.

        6 березня 2019 року відбулося друге пленарне засідання чергової  27 сесії районної ради сьомого скликання. На початку перед присутніми виступив народний депутат України Река Андрій Олександрович, який зупинився на питаннях децентралізації, подальшого реформування об’єднаних територіальних громад та зазначив про незворотність даних процесів. По завершенні виступу він виконав почесну місію від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та вручив голові районної ради Марченку Юрію Борисовичу Грамоту Верховної Ради України, яка є найвищою нагородою парламенту нашої держави.
        На сесії було розглянуто ряд важливих питань, а саме: про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, затверджено Програму економічного і соціального розвитку Козельщинського району на 2019 рік.
        Розглянуто головне питання, по якому приймали спільне рішення, це питання про стан  надання медичної допомоги населенню Козельщинського району та необхідність забезпечення доступності і якості медичних послуг, збереження мережі медичних закладів у сільських населених пунктах. Враховуючи актуальність цього питання були заслухані головні лікарі Комунальних некомерційних підприємств  «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Явтушенко О.В. та «Козельщинська центральна районна лікарня» Колесніков С.І. 
       Також депутати затвердили  внесення змін до рішення позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання «Про районну комплексну Програму підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020  роки» від 28 грудня 2018 року.
         Надано дозвіл на передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл  і селищ району в безоплатне тимчасове користування на умовах  договору позички для розміщення і забезпечення функціонування Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.
       Розглянуто колективне звернення депутатів Бреусівської сільської ради щодо ситуації, яка виникла навколо виділення Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області земельних ділянок на території Бреусівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області не місцевим жителям, по якому прийнято депутатське звернення до відповідних органів.
         Також депутати заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Карнаух Т.Я. про хід виконання рішення чергової 24 сесії районної ради сьомого скликання від 11 грудня 2018 року «Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації (частини приміщення за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського 79/11)».
          На пленарному засіданні були присутні виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Віталій Петрович Гордієнко, Козельщинський та Новогалещинський селищні голови, сільські голови та представники старостинських округів, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники організацій, підприємств та установ району, т.в.о. начальника відділення поліції, в.о. військового комісара району, представник ЗМІ.  
         На завершення Марченко Ю.Б. привітав усіх жінок з Міжнародним жіночим днем – 8 березням.

 IMG 3494-1IMG 3507-1

IMG 3529-1IMG 3523-1

IMG 3538-120190306 104049-1

В Бреусівці відбулося зібрання жителів села.

       27 лютого в Бреусівській сільській раді відбулося зібрання жителів села. Приводом для нього стала інформація про те, що Головне управління Держгеокадастру в Полтавській області видало накази на виготовлення технічної документації на земельні ділянки учасникам АТО, які проживають в Донецькій та Луганській областях, і які були виділені в 1992-2002 роках працівникам соціальної сфери села для ведення селянських фермерських господарств. І на протязі 2014 - 2018 років мешканці села зверталися в обласне управління Держгеокадастру із заявами про надання дозволу на приватизацію ними цих земельних ділянок, але майже всі заявники отримували відмови з незрозумілих підстав. Тому люди бажають від влади справедливого врегулювання даної конфліктної ситуації. Зібрання відвідав і голова районної ради Юрій Борисович Марченко. Він виступив перед жителями Бреусівки, повідомив людей про те, що звернення Бреусівського сільського голови по даному питанню, адресоване до Козельщинської районної ради, уже надіслано до Козельщинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури та  Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.  Крім того зазначив, що депутати районної ради розглянуть питання про прийняття депутатського звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Запевнив, що буде всіляко сприяти людям у вирішенні цього питання.

IMG 20190227 105333 HDRIMG 20190227 104715

IMG 20190227 104628IMG 3415-1

Привітали працівників та ветеранів органів реєстрації актів цивільного стану.

         Сьогодні, 27 лютого, в малому залі засідань Козельщинської районної ради привітали працівників та ветеранів органів реєстрації актів цивільного стану з 100-ю річницею із створення їхної служби. На захід були запрошені працівники Козельщинського ВРАЦС ГТУЮ у Полтавській області та всі ветерани цієї служби району, які працювали в цій службі та виконували ці обов’язки в сільських радах. З привітальним словом перед присутніми виступив голова районної ради Юрій Борисович Марченко, який побажав їм успіхів у роботі, натхнення, а ветеранам здоров’я та довгих років життя. Після чого голова районної ради Юрій Борисович Марченко та  виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Віталій Петрович Гордієнко вручили працівникам та ветеранам спільні подяки. На завершення був даний невеликий концерт.  

IMG 3407-1IMG 3363-1

IMG 3381-1IMG 3403-1