Новини

Відбулося друге пленарне засідання чергової 27 сесії районної ради сьомого скликання.

        6 березня 2019 року відбулося друге пленарне засідання чергової  27 сесії районної ради сьомого скликання. На початку перед присутніми виступив народний депутат України Река Андрій Олександрович, який зупинився на питаннях децентралізації, подальшого реформування об’єднаних територіальних громад та зазначив про незворотність даних процесів. По завершенні виступу він виконав почесну місію від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та вручив голові районної ради Марченку Юрію Борисовичу Грамоту Верховної Ради України, яка є найвищою нагородою парламенту нашої держави.
        На сесії було розглянуто ряд важливих питань, а саме: про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, затверджено Програму економічного і соціального розвитку Козельщинського району на 2019 рік.
        Розглянуто головне питання, по якому приймали спільне рішення, це питання про стан  надання медичної допомоги населенню Козельщинського району та необхідність забезпечення доступності і якості медичних послуг, збереження мережі медичних закладів у сільських населених пунктах. Враховуючи актуальність цього питання були заслухані головні лікарі Комунальних некомерційних підприємств  «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Явтушенко О.В. та «Козельщинська центральна районна лікарня» Колесніков С.І. 
       Також депутати затвердили  внесення змін до рішення позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання «Про районну комплексну Програму підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020  роки» від 28 грудня 2018 року.
         Надано дозвіл на передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл  і селищ району в безоплатне тимчасове користування на умовах  договору позички для розміщення і забезпечення функціонування Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.
       Розглянуто колективне звернення депутатів Бреусівської сільської ради щодо ситуації, яка виникла навколо виділення Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області земельних ділянок на території Бреусівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області не місцевим жителям, по якому прийнято депутатське звернення до відповідних органів.
         Також депутати заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Карнаух Т.Я. про хід виконання рішення чергової 24 сесії районної ради сьомого скликання від 11 грудня 2018 року «Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації (частини приміщення за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського 79/11)».
          На пленарному засіданні були присутні виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Віталій Петрович Гордієнко, Козельщинський та Новогалещинський селищні голови, сільські голови та представники старостинських округів, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники організацій, підприємств та установ району, т.в.о. начальника відділення поліції, в.о. військового комісара району, представник ЗМІ.  
         На завершення Марченко Ю.Б. привітав усіх жінок з Міжнародним жіночим днем – 8 березням.

 IMG 3494-1IMG 3507-1

IMG 3529-1IMG 3523-1

IMG 3538-120190306 104049-1