Новини

З днем житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення

          ЖКГ

  17 березня в Україні відзначається професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Тож шановні працівники і ветерани цієї сфери прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. 
          Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності господарського комплексу, задоволенні потреб людей у повсякденних і необхідних послугах. 
          Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших громадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства. 
         Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. 
         Зі святом Вас!

 Голова Козельщинської районної ради                                                  Ю.Б. Марченко