Оголошення

                                                      УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                        голови районної ради

від 18 січня  2019 року                                                                                            № 1                                                                                         
 Про скликання  двадцять
 шостої сесії районної
ради сьомого скликання

           Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 13, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання та враховуючи пропозиції райдержадміністрації: 

  1.Скликати чергову двадцять шосту сесію районної ради сьомого скликання  29 січня 2019 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.

2.На розгляд сесії винести  наступні питання:

        2.1.Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури у  2018 році».

Доповідає: Коба Л.М. – керівник Кобеляцької місцевої прокуратури.

2.2.Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.3.Про затвердження передавального акту про передачу майна та майнових прав Козельщинської центральної районної лікарні до Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.4.Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району» від 25.09.2018 року.

Доповідає: Тригубенко С.В. –  заступник голови райдержадміністрації.

2.5.Про звіт голови районної ради.

Доповідає: Марченко Ю.Б. –  голова районної ради.

2.6.Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

Доповідає: Явтушенко О.В. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

2.7.Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

Доповідає: Явтушенко О.В. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

         2.8.Різне.

         3.На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, голів ОТГ та представників старостинських округів, сільських голів, керівників управлінь і відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

4.Розпорядження про скликання сесії довести до відома депутатів і громадян шляхом оприлюднення його на офіційному сайті Козельщинської районної ради.

 Голова районної ради                                                                                      Ю.Б. Марченко

161012151939 e declarations 640x360 unian nocredit

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні.

 01.01.2019 розпочався черговий етап електронного декларування в Україні.

Тому з метою підготовки виникає необхідність проведення певних дій, а саме:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням у листі, повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

Ця електронна поштова скринька використовуватиметься для направлення Вам повідомлень про збереження чернеток електронних документів, про подання електронних документів до Реєстру, про зміну електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) в Реєстрі тощо.

Важливо! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий ЕЦП.

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого ЕЦП для роботи з Реєстром.

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифіката сплинув, Ви не зможете користуватись ЕЦП, в тому числі подавати електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі: «АЦСК».

Після отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

Для перевірки працездатності ЕЦП Ви можете скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

Якщо при накладенні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі, та пароль від неї у захищеному місці.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , при цьому:

•    направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

•    у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

•    у листі необхідно зазначити Ваші П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Матеріал підготували фахівці відділу “Козельщинське бюро правової допомоги” Кременчуцького МЦ з НБВПД. За отриманням безоплатної правової допомоги, а також  методичної допомоги в заповнення електронних декларацій можливо звертатись до Козельщинського бюро правової допомоги за адресою: вул. Остроградського, б. 75/15, смт Козельщина, тел. 0534231440 з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.


 

Козельщинський РВК запрошує на службу у військовому резерві Збройних Сил України.

РЕЗЕРВІСТИ  МАЮТЬ  СОЦІАЛЬНІ  ПІЛЬГИ  ТА  ДЕРЖАВНІ ГАРАНТІЇ.

За 30 діб підготовки в рік резервісту виплачується:
·   до двох мінімальних прожиткових рівнів, що становить від 2600 до 3500 грн. (виплачується у військовій частині одразу після закінчення зборів)
·   для тимчасово непрацюючих – один мінімальний прожитковий  мінімум (1853 грн.)
·   добові (від 360 до 900 грн. в залежності від звання)
·   одноразове грошове заохочення – від 1600 до 3100 грн. (виплачується в січні за минулий рік)

Загалом сума грошових виплат резервістам за місяць підготовки в рік складає
від 5195  до 8666  грн.  (в залежності від звання).

 РЕЗЕРВІСТАМ  ГАРАНТУЄТЬСЯ:
·        збереження робочого місця;
·        виплата середньомісячного заробітку за місцем роботи за період зборів;
·        державне страхування на час зборів.

Роботодавцю працюючого резервіста компенсується середньомісячна заробітна плата за весь час виконання ним обов’язків служби у військовому резерві.

РЕЗЕРВІСТИ  ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ безоплатним харчуванням, проживанням, медичним забезпеченням та військовою формою під час проходження навчальних зборів.

Військовозобов’язаний має право укласти контракт на проходження служби у військовому резерві на строк від 6 місяців до 5 років з його подальшим продовженням.

ВАЖЛИВО! Резервісти не є військовослужбовцями і не можуть залучатися до виконання бойових завдань в складі Збройних Сил України без призову їх на військову службу та набуття статусу військовослужбовців.

Проектом Закону України (р.н. 9307 від 20.11.2018 р.) передбачено розширення соціальних пільг та державних гарантій резервістів:
перехід на виплату грошового забезпечення резервістам на рівні військовослужбовців на час виконання обов’язків служби;
виплата одноразової грошової допомоги при укладанні контракту на проходження служби у резерві;
зарахування часу проходження служби у резерві до військової пенсії з розрахунку три роки служби у резерві за один рік військової служби;
дострокове (на 5 років) набуття права на пенсію після 25 років служби у резерві;
надання до 10 додаткових діб до щорічної відпустки;
звільнення фізичних осіб - підприємців, які проходять службу у військовому резерві за контрактом, від сплати за себе єдиного внеску та інші пільги і гарантії.

 На сьогодні до резерву Збройних Сил зараховано близько 200 тисяч резервістів. Приєднуйся до них, підписавши контракт на проходження служби у військовому резерві!

Контактний телефон Козельщинського районного військового комісаріату для отримання інформацію щодо умов проходження служби у військовому резерві – 0688 688 685.

Служба у резерві Збройних Сил України - справа для справжніх патріотів!
На військову службу за контрактом до військової частини А 0932 запрошують справжніх чоловіків.

 А 03

          Запрошуємо справжніх патріотів, готових стати на захист Вітчизни, на військову службу за контрактом до військової частини А0932 Збройних Сил України, яка дислокується в смт Гончарівське Чернігівської області. Потрібні механіки-водії танкових, механізованих та артилерійських підрозділів та інші спеціалісти.
          Військовослужбовцям гарантується гідна зарплата – розміри грошового забезпечення солдатів і сержантів складають від 10-11 тис. грн. в залежності від посади та звання. При знаходженні в зоні АТО видається додаткова грошова винагорода – від 4,5 до 10 тис. грн. Усі військовослужбовці забезпечуються безоплатним обмундируванням та харчуванням, надається щорічна відпустка тривалістю від 30 до 45 днів та інші соціальні гарантії.
         В Козельщинському районному військовому комісаріаті (смт Козельщина, вул. Остроградського,106) вас ознайомлять з умовами проходження служби, переліком вакантних посад та допоможуть оформити усі необхідні документи для зарахування в навчальний центр.
         Контрактна служба у Збройних Силах України - справа для мужніх чоловіків та справжніх патріотів. УКРАЇНІ ПОТРІБНІ ЗАХИСНИКИ!
         Контактний телефонКозельщинського РВК для бажаючих вступити до українського війська – 0688 688 685.

 

                                                                        Товариство з обмеженою відповідальністю «Вер-Тас»
                                                                        61024, м. Харків, вул. Лермонтовська, 20
                                                                        e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел: (095) 551 50 26

                                                           Шановні колеги!

     Відповідно  до  договорів  між  ТОВ  “Вер-Тас”,  ДП  “Прозорро.Продажі”  та Фондом  державного  майна  України  нашу  Компанію  визнано  офіційним майданчиком,  якому  надано  право   здійснювати  продаж  об’єктів  малої приватизації,  а  також  іншого  майна  та  майнових  прав  на  платформі ProZorro.Продажі.
    ТОВ “Вер-Тас” вже 10 років успішно працює на національному ринку в якості організатора  аукціонів  з  продажу  об'єктів  нерухомості,  майна  підприємств-банкрутів,  транспортних  засобів,  обладнання,  майнових  прав,  активів неплатоспроможних  банків  тощо,  а  також  здійснює  професійну  оціночну діяльність.  Відтепер  до  переліку  наших  послуг  додано  ще  одну  -  продаж об'єктів державної та комунальної власності.
За  роки  плідної  праці  ми  створили  максимально  ефективну  взаємодію  з нашими  партнерами,  в  яку  закладено  не  лише  принцип  персональної  опіки клієнта, але й надлояльну систему знижок, що створює для наших партнерів найкращі фінансові умови.
Серед  головних  пріоритетів  роботи  наших  менеджерів  є  безкоштовний
консалтинг  щодо  процедури  продажу  об'єктів,  доаукціонна  підготовка,  яка включає  професійну  ринкову  оцінку  лотів,  завантаження  лотів  до  торгової платформи,  постійний  моніторинг  та  аналітику  процедур  замовника  з розсилкою  їх  результатів,  а  також  повне  супроводження  договорів відчуження.  Крім  того,  для  постійних  клієнтів  нашої  Компанії  ми впроваджуємо  додаткові  системи  ефективного  управління  продажами,  за допомогою  яких  замовник  має  можливість  не  лише  автоматизувати  власні процеси, але й збільшити перелік потенційних покупців.
Тож запрошуємо учасників стати нашими партнерами та прийняти участь у відповідних  процедурах  з  використанням  нашого  електронного майданчика. Ми завжди відкриті до співпраці та результативного партнерства!
Докладніше  продаж  об'єктів  малої  приватизації  та  іншого  майна  з
використанням нашого торгового майданчика на сайті http://vertas.com.ua/.
З  додаткових  питань  обслуговування  звертайтесь  до  наших  менеджерів  за телефоном:

(095) 551 50 26 або по e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .