Проекти рішень чергової сесії

                                                                                                                             Проект
                                                УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
      (двадцять сьома сесія районної ради сьомого  скликання)
                                    (друге пленарне засідання)
                                            Р І Ш Е Н Н Я

 06 березня 2019 року

Про внесення змін до  показників районного бюджету
на 2019 рік

Керуючись статтями 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та 23,78 Бюджетного кодексу України, розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,
РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
   1.Внести зміни до  показників районного бюджету на 2019 рік  відповідно додатків 1- 5.
  2.Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління районної державної  адміністрації, контроль за його виконанням на постійну комісію  районної  ради  з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад  сіл і селищ району.
  3.Додатки  1- 5 цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                              Ю.Б. Марченко

                                    Пояснююча  записка
до рішення сесії районної ради від   06 березня    2019 року
«Про  внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік»

        На розгляд сесії районної ради винесено питання внесення змін до показників районного бюджету за рахунок надходження субвенцій з сільських та селищних бюджетів, надходження коштів з державного бюджету .
    Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 867-р, виділено  субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) збільшуються видатки на 912352грн. ( на капітальний ремонт проїзної частини по вул.Паськевича від вул.Миру до будинку №21 в с.Піски. Кошти в минулому році не перераховані, направляються як вільний залишок бюджетних коштів.
   Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 січня  2019 р. № 39-р виділено  субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) збільшуються видатки на 1400000грн. ( на капітальний ремонт проїзної частини по вул.Вишнева  с.Висока Вакулівка.
 За рахунок надходження інших субвенцій з місцевих бюджетів, а саме від Новогалещинської селищної ради  та внесення змін по Пісківській сільській раді ( між загальним та спецфондами ) збільшуються видатки по
Головний розпорядник коштів- відділ культури і туризму Козельщинської РДА видатки зменшуються на 198450 грн.
КПКВМБ 4030»Забезпечення діяльності бібліотек»збільшуються видатки на 138950 грн. в тому числі спецфонд 1900 грн.
КПКВМБ4060»Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів» збільшення на 59500грн.

 Виконувач обов’язків  начальника фінансового управління                                           А.М.Сокологорська
                                                                                                                                  Проект
                                                               УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома сесія районної ради сьомого  скликання)
(друге пленарне засідання)
                                               Р І Ш Е Н Н Я

 06 березня 2019 року

Про Програму економічного і соціального розвитку Козельщинського району на 2019 рік

 Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши пропозиції райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,
                            РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
         1.Інформацію головного спеціаліста відділу економіки райдержадміністрації Глущенко В.В. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Козельщинського району за 2018 рік , взяти до відома.
2.Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Козельщинського району на 2019 рік    (додається).
3.Рекомендувати структурним підрозділам Козельщинської районної державної адміністрації в основу своєї діяльності покласти створення необхідних умов для ефективної роботи підприємств і організацій, підтримку регіонального товаровиробника, розвиток підприємництва та залучення інвестицій в економіку району і на цій основі вирішення невідкладних соціальних проблем.
       4.Організацію виконання рішення покласти на відділ економіки райдержадміністрації, контроль за його виконанням  - на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

Голова районної ради                                                        Ю.Б.Марченко

                                                                                                                                    Проект
                                                         УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома сесія районної ради сьомого  скликання)
                             (друге пленарне засідання)
                                                    Р І Ш Е Н Н Я

 06 березня 2019 року

Про стан надання медичної допомоги населенню Козельщинського району та необхідність забезпечення доступності і якості медичних послуг, збереження мережі медичних закладів в сільських населених пунктах

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», відповідних постанов Кабінету Міністрів України та нормативно – правових актів Міністерства охорони здоров’я України, районною комплексною Програмою підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019 – 2020 роки, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливості щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи медичних закладів, ефективності використання майна комунальної власності, бюджетних коштів, впровадження нових підходів щодо організації роботи медичних закладів, розглянувши матеріали, подані комунальним некомерційним підприємством «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради та комунальним некомерційним підприємством «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради про стан надання і перспективи розвитку медичної допомоги населенню, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,
                                               РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
1.Інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В. та головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Колеснікова С.І. взяти до відома.
2.Вважати стан надання первинної медичної допомоги населенню Козельщинського району таким, що потребує постійної уваги та відпрацювання механізму взаємодії, зокрема у питаннях реалізації державних заходів щодо реформування первинної і вторинної ланок медичної галузі, збереження мережі медичних закладів у сільській місцевості, придбання квартир для лікарів, підписання населенням Декларацій з лікарями, фінансування КНП «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та його лікувально-профілактичних підрозділів і КНП «Козельщинська центральна районна лікарня», завершення комп’ютеризації закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів, встановлення медичних інформаційних систем, підключення до мережі швидкісного інтернету.
3.Головному лікареві КНП «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В. забезпечити реалізацію Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості»:
3.1.Продовжити в районі реалізацію заходів щодо реформування первинної медичної ланки відповідно до вимог чинного законодавства.
3.2.Проаналізувати стан справ реалізації медичної реформи по кожному закладу охорони здоров’я, узагальнити проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.
3.3.Вжити невідкладних заходів щодо збереження оптимальної мережі медичних закладів у сільських населених пунктах.
3.4.Здійснити кадровий добір і розстановку в структурних підрозділах Підприємства. Забезпечити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників.
3.5.Продовжити роботу щодо підписання Декларацій, забезпечивши право громадян на вільний вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги у визначеному законодавством порядку.
3.6.Визначити потребу лікувально – профілактичних підрозділів Підприємства у лікарських засобах, виробах медичного призначення, медичному обладнанні, оснащенні, ремонтних роботах, транспортних засобах для забезпечення населення доступною, своєчасною та якісною медичною допомогою.
3.7.Надати Козельщинській районній державній адміністрації пропозиції щодо організації проведення ремонтних робіт у приміщенні КНП «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги».
4.Рекомендувати головному лікареві КНП «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В. спільно з Козельщинською ОТГ та сільськими територіальними громадами району забезпечити реалізацію плану розвитку первинної медичної допомоги Козельщинського району, вжити спільних заходів для забезпечення стабільної роботи лікувально – профілактичних підрозділів та надання ними якісних медичних послуг населенню (згідно з додатками №№ 1-17).
5.Рекомендувати Козельщинській ОТГ та сільським радам розробити та затвердити Програми місцевих стимулів для медичних працівників, спрямованих на створення умов для ефективного функціонування галузі медицини в районі, покращення якості та доступності медичної допомоги жителям району, покращення матеріально – технічного стану приміщень закладів охорони здоров’я району, проводити громадські слухання   з питань роботи закладів охорони здоров’я.
6.Рекомендувати Козельщинському селищній раді, Пісківській та Говтвянській сільським радам надати пропозиції (рішення) щодо функціонування Дяченківського, Йосипівського, Буняківського ФАПів.
7.Головному лікареві КНП «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Колеснікову С.І. забезпечити реалізацію державних заходів щодо реформування вторинної медичної ланки в районі відповідно до вимог чинного законодавства:
7.1.Розробити та подати на затвердження районну галузеву Програму розвитку і функціонування медичної галузі.
7.2.Забезпечити реалізацію плану розвитку вторинної медичної допомоги Козельщинського району, вжити заходів для забезпечення стабільної роботи лікарні та надання нею якісних медичних послуг населенню.
7.3.Здійснити добір і розстановку лікарських кадрів.
7.4.Вжити організаційних заходів щодо придбання житла для лікарів, надати відповідні пропозиції Козельщинській районній раді та Козельщинській райдержадміністрації.
7.5.Розробити та надати пропозиції щодо створення належних умов для організації надання стоматологічних послуг населенню району в умовах реформування галузі.
7.6.Проаналізувати стан справ щодо медичної реформи у вторинній ланці, узагальнити проблемні питання, які потребують першочергового вирішення та своєчасно інформувати Козельщинську районну раду й Козельщинську райдержадміністрацію щодо проходження ліцензування медичної діяльності, укладання угоди з Національною Службою Здоров’я України і забезпечення належного фінансування.  
8.Рекомендувати Козельщинській райдержадміністрації (Гордієнко В.П.):
8.1.Активно працювати над наповненням районного бюджету. При наявності перевиконання районного бюджету, подавати пропозиції на розгляд сесії районної ради щодо направлення коштів для підтримання життєдіяльності закладів охорони здоров’я району.
9.Фінансовому управлінню Козельщинської райдержадміністрації (Сокологорська А.М.) забезпечити фінансування районних комплексних Програм щодо підтримки медичної галузі.
11.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко

                                                                                                                           Проект
                                                          УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома сесія районної ради сьомого  скликання)
                                    (друге пленарне засідання)
                                            Р І Ш Е Н Н Я

 06 березня 2019 року

Про  внесення змін до рішення позачергової  двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання «Про районну комплексну Програму підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги  на засадах сімейної медицини
на 2019-2020  роки» від 28 грудня 2018 року

          Керуючись пунктом  22  частини 1 статті 26 та частини 1 статті  59 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», з метою забезпечення надання повноцінної належної медичної допомоги, роботи медичного закладу на території Козельщинського району  та підвищення якості надання медичних послуг первинного рівня жителям  Козельщинського  району, розглянувши матеріали, надані Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинський  Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції  райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,
                                       РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
 1.Інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  Явтушенко О.В. щодо необхідності внесення змін у районну комплексну Програму підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги  на засадах сімейної медицини на 2019-2020  роки, взяти до відома.
2. Внести зміни до рішення  позачергової  двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання «Про районну комплексну Програму підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги  на засадах сімейної медицини на 2019-2020  роки» від 28 грудня 2018 року, а саме викласти текст  районної комплексної Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги  на засадах сімейної медицини на 2019-2020  роки в новій редакції (додається).
3.Фінансовому управлінню Козельщинської райдержадміністрації  при формуванні  районного бюджету передбачити кошти на виконання заходів районної програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги  на засадах сімейної медицини на 2019-2020  роки.
 4.Рекомендувати сільським і селищним головам розробити відповідні програми або при потребі внести зміни до чинних програм підтримки розвитку закладів охорони здоров’я в сільській місцевості на 2019-2020 роки  та  при формуванні  бюджету передбачити кошти на виконання заходів районної Програми .
5. Визначити головним розпорядником коштів програми фінансове управління держадміністрації, відповідальним виконавцем – Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

Голова районної ради                                                                Ю.Б. Марченко

                                                                                                                             Проект
                                                          УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома сесія районної ради сьомого  скликання)
                          (друге пленарне засідання)
                                     Р І Ш Е Н Н Я

 06 березня 2019 року

Про надання дозволу на передачу майна спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах  договору позички окремо індивідуально визначеного майна для розміщення і забезпечення функціонування Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 827-836 Цивільного Кодексу України, розглянувши пропозиції щодо необхідності забезпечення належного збереження, утримання, ефективного використання комунального майна та проведення заходів із енергозбереження, враховуючи звернення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, що здійснює обслуговування пільгових категорій населення району, осіб із інвалідністю, яка настала внаслідок виробничого травматизму чи професійного захворювання, рекомендації постійних комісій,
                                                РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
 1.Інформацію керуючого справами районної ради Черепа Ю.М. щодо необхідності надання в безоплатне тимчасове користування приміщення для розміщення і забезпечення функціонування Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, що здійснює обслуговування пільгових категорій населення району,взяти до відома.
         2.Надати дозвіл на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради, в безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна, для розміщення і забезпечення функціонування Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, що здійснює обслуговування пільгових категорій населення району та осіб із інвалідністю, яка настала внаслідок виробничого травматизму чи професійного захворювання, а саме кімнати №1-26 загальною площею 22,6 кв.м., яка знаходиться на першому поверсі адміністративної будівлі по вулиці Монастирська, 5 в смт. Козельщина.
3.Створити комісію з передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району (додаток 1). Прийняття-передачу майна провести у відповідності до вимог чинного законодавства, подавши у двомісячний строк до районної ради відповідні акти.
4.Враховуючи необхідність своєчасного планування бюджетних видатків на опалення, енергопостачання та дотримання визначених чинним законодавством  санітарних, технічних, а також інших норм щодо безпечної експлуатації комплексу споруд адміністративної будівлі по вул. Монастирській, 5, рекомендувати  зазначеному у рішенні користувачеві протягом десяти днів із дня отримання даного рішення укласти договір позички окремо індивідуально визначеного майна строком  на 2 роки 11 місяців, згідно типового договору (додаток 2).
          5.Балансоутримувачу приміщення укласти із зазначеними вище користувачем договір на відшкодування фактичних витрат, пов’язаних із утриманням та використанням наданого у позичку окремо індивідуально визначеного майна.
          6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко
                                                                                                                               Додаток 7
                                                                                              до рішення двадцять третьої сесії
                                                                                             районної ради сьомого скликання
                                                                                              від 25.09.2018 року
                                                   СКЛАД
комісії з передачі майна спільної власності територіальних громад Козельщинського району
            1.Піщаний Дмитро Іванович – заступник голови  районної ради – голова комісії.
            2.Гордієнко Віталій Петрович – керівник апарату Козельщинської 

                  райдержадміністрації .

     3.Коваленко Лариса Григорівна – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Козельщинської райдержадміністрації.
            4.Клімошенко Анжеліка Віталіївна - начальник фінансово-господарського відділу Козельщинської районної ради – секретар комісії.
            5.Дугинець Оксана Вікторівна – завідувач сектору фінансово-господарського забезпечення фінансового управління Козельщинської райдержадміністрації.
            6.Григорова Тетяна Євгеніївна – головний бухгалтер відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської  райдержадміністрації.
            7.Снігур Тетяна Вікторівна – головний бухгалтер районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
            Карнаух Тетяна Яківна – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.
8.М’якенька Світлана Михайлівна – головний бухгалтер відділу культури і туризму райдержадміністрації.
9.Срібний Анатолій Іванович –  перший заступник  голови Козельщинської ОТГ.
10.Малецька Наталія Всеволодівна –  головний бухгалтер Козельщинської ОТГ.

                                                                                                                          Додаток 8

 Д О Г О В І Р  № ______
позички окремо індивідуально визначеного майна спільної  власності  територіальних  громад  Козельщинського району

“____”___________20___р.                                                                                   смт. Козельщина

 Ми, що нижче підписалися, _________________________________________________ (далі - Позичкодавець), в  особі __________________________________________________, що діє на підставі (статут, положення, довіреність тощо)___________________________________________________________________________ з одного боку  та ______________________________________________________________ (далі-Користувач),в особі__________________________________________________________

що діє на підставі_______________________________ (статут, положення, довіреність тощо)____________________________________________________, місцезнаходження,  адреса (фактична/юридична):______________________________________________________,

(контактні телефони:  ____________________________________________)  з  іншого  боку,  керуючись статтями: 827-836 Цивільного Кодексу України, законом  України «Про  оренду  державного  та  комунального  майна», рішенням десятої сесії четвертого скликання "Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району",  уклали  цей договір про подане нижче:
ПРЕДМЕТ  ДОГОВОРУ

1.1. Позичкодавець передає, а Користувач приймає в строкове безоплатне користування майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козельщинського району (надалі – Майно)___________________________________________________________  ________________________________________________________________________________        

                                                                                (найменування майна)                                                                             

за адресою:_____________________________________________________________________,

____________ кв.м.

  1. ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ МАЙНА В ОРЕНДУ

  2.1.  Вступ  Користувача  у  користування  Майном  настає  одночасно  з  підписанням  цього  Договору, погодженням і реєстрацією управлінням майном районної ради та  Акту  приймання-передачі  вказаного Майна, стан якого визначається в цьому акті (потребує/не потребує поточного, капітального ремонту) на момент укладення договору /Додаток  1/, додається  до  цього  договору  і  є  невід’ємною  його  частиною.
            2.2. Передача  Майна  не  припиняє  права  власності  на  нього  Позичкодавця,  а  Користувач  користується  ним  протягом  терміну  дії договору  позички.
            2.3. Передача  Майна  та  повернення  його  Позичкодавцю  здійснюється  згідно акту приймання-передачі, підписаного сторонами, за балансовою вартістю на момент передачі, відповідно до вимог чинного законодавства.
                 
3. ОБОВ’ЯЗКИ  СТОРІН
3.1.  Обов’язки  Користувача:
3.1.1. Вести аналітичний бухгалтерський   облік   майна,  що  передане в безоплатне користування.

            3.1.2.  До початку  проведення  капітального  ремонту  виготовляє  і  надає Позичкодавцю та постійній комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району погоджену,  у відповідності  до  діючого  законодавства,  проектно-кошторисну  документацію  на  ці  роботи для отримання дозволу на його виконання.

3.1.3.  Здійснювати  повний  капітальний  ремонт  у  відповідності  до  поданого  проекту  за  рахунок  коштів виділених на вказані цілі з районного бюджету .

             3.1.4. Здійснювати  належне  утримання  Майна,  проводити  поточний  ремонт  за  власною  ініціативою  або за  поданням Позичкодавця,  за  рахунок  власних  коштів.

Користувач відповідно до наданих йому Позичкодавцем повноважень самостійно врегульовує договірні відносини щодо електрозабезпечення отриманої електроустановки, що забезпечує електроенергією весь об’єкт «Адміністративна будівля з господарськими будівлями та спорудами Полтавська область, Козельщинський район вул.Монастирська,5 (Леніна, 5)», шляхом укладання (пролонгації) від свого імені відповідного договору. У зв’язку з цим Користувач здійснює належний облік та своєчасну оплату всієї спожитої електроенергії, згідно чинного договору на енергопостачання  на зазначеному об’єкті і несе відповідальність за належне утримання відповідної електромережі та дотримання техніки безпеки з її експлуатації.

На підставі відповідних даних обліку та розрахунків Користувач отримує відшкодування від інших споживачів електроенергії, що розміщені у Адміністративній будівлі з господарськими будівлями та спорудами Полтавська область, Козельщинський район вул.Монастирська,5 (Леніна, 5)».

3.1.5.Користувачсплачує  фактичні  витрати  за  користування  комунальними  послугами  /,  каналізація,  і  теплоенергія та  інше/ за встановленими тарифами, згідно виставлених рахунків відповідно до укладених прямих договорів з відповідним постачальником комунальних послуг. Також відшкодовує Позичкодавцю витрати, пов’язані із сплатою земельного податку, пропорційно площі запозичених приміщень та збору за забруднення навколишнього середовища в частині перевезень ТПВ. У разі необхідності укладається додатковий договір на утримання запозиченого майна.

3.1.6.Користувач відповідно до наданих йому Позичкодавцем повноважень самостійно врегульовує договірні відносини щодо водопостачання  всього об’єкту «Адміністративна будівля з господарськими будівлями та спорудами Полтавська область, Козельщинський район вул.Монастирська,5 (Леніна, 5)», шляхом укладання (пролонгації) від свого імені відповідного договору. У зв’язку з цим Користувач здійснює належний облік та своєчасну оплату всієї спожитої води, згідно чинного договору на водопостачання  на зазначеному об’єкті і несе відповідальність за належне утримання відповідної мережі та дотримання техніки безпеки з її експлуатації.

На підставі відповідних даних обліку та розрахунків Користувач отримує відшкодування від інших споживачів води, що розміщені у Адміністративній будівлі з господарськими будівлями та спорудами Полтавська область, Козельщинський район вул.Монастирська,5 (Леніна, 5)».

3.1.7. Користуватися  запозиченим Майном, згідно  з  його призначенням  та  умовами  цього  Договору.  Запобігати  його  псуванню  та  пошкодженню.  Будь-яка  перебудова  без  згоди  Позичкодавця  не  допускається.

            3.1.8.  Суворо дотримуватись  санітарних  норм  і  правил  протипожежної  безпеки,  не  зберігати  вибухо-,  пожежонебезпечні,  токсичні та інші небезпечні матеріали.

            3.1.9. Слідкувати  за  збереженням  інженерних  мереж, не допускати замерзання  трубопроводів і, у випадках виходу їх із ладу, своєчасно  інформувати  про це  Позичкодавця  та  забезпечити  доступ до них,  в тому  числі  в  неробочий  час,  для  ремонту.

            3.1.10. Дотримуватись  правил  зберігання  та  складування  матеріальних  цінностей,  виключаючи  можливість  їх  пошкодження.  Забезпечити  охорону  як  запозиченого,  так і  власного  Майна  працівників  Користувача.

            3.1.11. За  власні  кошти  обладнати  протипожежними та технічними  засобами  захисту   запозичене Майно.

            3.1.12. В  разі  припинення  дії  договору  позички,  повернути  Позичкодавцю  запозичене  Майно  в  належному  стані,  не гіршому,  ніж на  час  передачі  його  в позичку.

            3.1.13. У разі виникнення загрози або настання надзвичайних ситуацій, пов’язаних з природною стихією: ураган, землетрус, великий снігопад, ожеледиця тощо, надавати своїх працівників для  попередження та ліквідації їх наслідків.

            3.1.14. Утримувати в належному стані прибудинкову територію, розраховану пропорційно до займаних площ в будинку між орендарями.

3.2.  Обов’язки  Позичкодавця:

3.2.1. Передати  Користувачу  Майно   згідно  з  п. 1.1. цього Договору.

3.2.2. Розглядати    пропозиції  Користувача  відносно  утримання,   ремонту  та  поліпшення  запозиченого  Майна.
4. ПРАВА  СТОРІН
4.1.  Користувач  має  право:
4.1.1. Вносити     пропозиції     відносно   утримання,    ремонту    та      поліпшення запозиченого Майна.

            4.1.2. За погодженням з Позичкодавцем та постійною комісією районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району,  за власні кошти   здійснювати  ремонт,  технічне  переоснащення  та  поліпшення  запозиченого Майна.

4.1.3. Для забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, своєчасної оплати комунальних послуг та належного утримання відповідних мереж їх постачання Позичкодавець надає повноваження  Користувачеві самостійно укладати договірні відносини щодо електрозабезпечення наданої електроустановки та водопостачання об’єкту шляхом укладання від свого імені відповідних договорів.

            4.2.  Позичкодавець  має  право:

4.2.1. Контролювати:  стан  та  ефективність  використання  переданого  в  користування  Майна,належне виконання договірних відносин, якість  ремонтних  робіт та строки їх виконання, шляхом візуального обстеження зі складанням акта обстеження.

            4.2.2. Виступати  з  ініціативою  щодо  більш  раціонального  використання майна  згідно  з  призначенням  та  існуючими  нормативами.

            4.2.3.  Виступати  з  ініціативою  щодо  внесення  змін  у цей договір або  його  розірвання, в  разі  погіршення  стану  запозиченого Майна  внаслідок  неналежного його  використання, а також Користувач без згоди з Позичкодавцем надає передане в користування майно третій особі, чи не виконує інші умови договору.
        
                                                    5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ  СТОРІН
5.1.  Позичкодавець не відповідає  по  зобов’язаннях Користувача.
            5.2. За  невиконання  або  неналежне  виконання  зобов’язань,  обумовлених  договором  позички,  сторони  несуть  відповідальність,  передбачену  чинним  законодавством  України.

            5.3.  Спори,  що виникають  у  ході  виконання  умов  договору  позички,  вирішуються  за  згодою  сторін.  Якщо  згоди  не було  досягнуто,  спір  передається  на  розгляд   суду.

6.  ТЕРМІН  ДІЇ  ТА  УМОВИ  ЗМІН,  РОЗІРВАННЯ АБО  ПРОДОВЖЕННЯ  ДОГОВОРУ                                

6.1.Термін  дії  договору позички з «___»  ____________ 20___ р. по «___»_______________ 20___ р.   Договір   має  силу  на  протязі всього  терміну  дії,  а  також  у  випадках,  коли  після  його  укладання  законодавством  встановлені  правила,  що  погіршують  становище  Користувача.

            6.2. Зміна  умов  або  розірвання  договору  може  мати  місце  за  погодженням   сторін.  Зміни  і  доповнення,  що  вносяться  в  договір,    розглядаються  в   місячний  термін  після  їх  подання.  Одностороння  відмова  від  виконання  договору  або  внесення  змін  не  допускається.

            6.3. На вимогу  однієї  з  сторін,  договір  може  бути  достроково  розірваний  рішенням  суду,  в  разі  невиконання  сторонами  своїх  зобов’язань, з  інших  причин,  передбачених  законодавством  України та у разі, якщо Користувач протягом 10 робочих днів з дати отримання проекту додаткової угоди не підпише її, договір вважається достроково розірваним, а зобов’язання сторін за договором припиняються.

6.4. Реорганізація    як   Позичкодавця,   так   і  Користувача, вступ  до  господарських  товариств,  асоціацій,  спільних  підприємств  та  інше,  не є  підставою  для  припинення  дії  договору.

            6.5. Дія   договору позички припиняється  на  основі   закінчення  терміну  дії,   загибелі  об’єкта,  банкрутства  Користувача  та в  інших  випадках, передбачених  чинним  законодавством України та умовами договору.

6.6.  Взаємовідносини  сторін,  не  урегульовані  цим  договором,  регламентуються  чинним  законодавством  України.

6.7. Договір  позички  вважається  укладеним  з  моменту  досягнення  домовленості  з  усіх  умов,  підписання  сторонами, погодження та реєстрації управління майном районної ради.

6.8.Продовження терміну дії договору позички можливе при досягненні згоди сторін, відповідно до рішення органу (сесія районної ради), якому надане повноваження по управлінню майном, шляхом укладення додаткової угоди на новий термін, погодження та реєстрації цієї угоди управлінням майном районної ради.

6.9. У разі внесення змін в  діюче законодавство, які суперечать умовам пункту 7.8.  договору позички,  даний пункт  втрачає силу.

 

7.   ДОДАТКОВІ  УМОВИ

            7.1.  Користувач  використовує  запозичене Майно (під/для)______________________

            7.2.  В  разі  необхідності  ремонту  запозиченого Майна обсяг та  термін  виконання  його  викладається  в  додатку  № 3  до  цього  договору.

7.3. Після  припинення  дії  договору  не  підлягають  компенсації  витрати  Користувача,  які  здійснені  ним  для  поліпшення  майна  без  згоди  з  Позикодавцем та постійною комісією районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

            Договір  укладено  в  2-х  примірниках,  що  мають  однакову    юридичну  силу:  1-й – Позичкодавцю, 2-й – Користувачу.

                                                            РЕКВІЗИТИ  СТОРІН:
         ПОЗИЧКОДАВЕЦЬ:                                                                  КОРИСТУВАЧ:
      Від    ПОЗИЧКОДАВЦЯ                                                              Від  КОРИСТУВАЧА

      _______________________                                                         ___________________

                                                                                                                                     Проект

                                                      УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома сесія районної ради сьомого  скликання)
(друге пленарне засідання)
                                                 Р І Ш Е Н Н Я

 06 березня 2019 року

Про розгляд колективного звернення депутатів Бреусівської сільської ради до Козельщинської районної ради щодо ситуації, яка виникла навколо виділення Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області земельних ділянок на території Бреусівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши колективне звернення депутатів Бреусівської сільської ради, пропозиції депутатів районної ради та рекомендації постійних комісій,
                                        РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
1.Інформацію керуючого справами районної ради Черепа Ю.М. та Бреусівського сільського голови Чаплянки Ю.Г.,  взяти до відома.
2.Підтримати колективне звернення депутатів Бреусівської сільської ради до Козельщинської районної ради щодо ситуації, яка виникла навколо виділення Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області земельних ділянок на території Бреусівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області (додається) та надіслати його до Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та правоохоронні органи.
  4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну         комісію районної ради мандатну, з питань  депутатської діяльності і етики, законності,  правопорядку, захисту  прав людини та зв’язків з органами місцевого самоврядування.   

 Голова районної ради                                                                 Ю.Б. Марченко
                          

                                                                                                                                   1.Проект
                                                УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома  сесія районної ради сьомого  скликання)
                                    Р І Ш Е Н Н Я

 20 лютого 2019 року

Про внесення змін до  показників районного бюджету
на 2018 рік

 Керуючись статтями 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та 23,78 Бюджетного кодексу України, розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,
                                              РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
   1.Внести зміни до  показників районного бюджету на 2018 рік  відповідно додатків 1- ___.
  2.Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління районної державної  адміністрації, контроль за його виконанням на постійну комісію  районної  ради  з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад  сіл і селищ району.
  3.Додатки  1- ___ цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                              Ю.Б. Марченко

 Пояснююча  записка
до рішення сесії районної ради від _____   лютого   2019 року
«Про  внесення змін до показників районного бюджету
на 2018 рік»

        Затверджуються видатки  уточнені відповідно розпоряджень районної державної адміністрації протягом  грудня 2018 року.

1.Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №262 від19 грудня  2018 року «Про внесення змін до річного розпису районного бюджету на 2018 рік»

2.Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №263 від 19 грудня 2018 року «Про перерозподіл коштів».

3. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №264 від 20 грудня 2018 року «Про внесення змін до річного розпису районного бюджету за рахунок надходження субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції »

4. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №265 від 20 грудня  2018 року «Про внесення змін до річного розпису районного бюджету ».

5. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №268 від 21 грудня 2018 року «Про перерозподіл бюджетних  призначень загального фонду районного бюджету на 2018 рік»

6. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №269 від  21 грудня  2018 року «Про внесення змін до річного  та  помісячного розпису районного бюджету  на 2018 рік»

7. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №270 від  21  грудня 2018 року»» Про внесення змін до розпису  асигнувань субвенції з державного бюджету »

8. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №274 від  26 грудня 2018 року «Про внесення змін до річного розпису районного бюджету ».

9. Розпорядження голови Козельщинської районної державної адміністрації №277від  26 грудня 2018 року «Про внесення змін до річного розпису районного бюджету ».

Виконувач обов’язків  начальника  фінансового управління                                           А.М.Сокологорська

                                                                                                                         2.Проект
                                                                 УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома  сесія районної ради сьомого  скликання)
                                           Р І Ш Е Н Н Я

 20 лютого 2019 року
Про внесення змін до  показників районного бюджету

на 2019 рік

 Керуючись статтями 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та 23,78 Бюджетного кодексу України, розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,
РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
   1.Внести зміни до  показників районного бюджету на 2019 рік  відповідно додатків 1- ___.
  2.Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління районної державної  адміністрації, контроль за його виконанням на постійну комісію  районної  ради  з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад  сіл і селищ району.
  3.Додатки  1- ___ цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                              Ю.Б. Марченко

 Пояснююча  записка
до рішення сесії районної ради від  20  лютого 2019 року
«Про  внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік»

        На розгляд сесії районної ради винесено питання внесення змін до показників районного бюджету за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету відповідно статті 14,72 Бюджетного кодексу України, розподілу залишків  медичної субвенції з  державного бюджету.
      За рахунок вільного залишку  за медичної субвенції видатки районного бюджету збільшуються на 797261,86 грн.
В т.ч. ТПКВК МБ 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» - 797261,86 грн.

 Виконувач обов’язків начальника   фінансового управління 

                        А.М. Сокологорська

                                                                                                                           3.Проект
                                                       УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома  сесія районної ради сьомого  скликання)
                                                 Р І Ш Е Н Н Я

 20 лютого 2019 року
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету 

 за  2018 рік

  Керуючись статтями 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та 80 Бюджетного кодексу України, розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,
                                         РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
         1.Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік з урахуванням міжбюджетних трансфертів по доходах в сумі 169286066,52 грн. (з них по загальному фонду 163733888,23  грн., по спеціальному фонду  5552178,29 грн.), по видатках з урахуванням міжбюджетних трансфертів у сумі 169904459,78 грн., (з них по загальному фонду 163224853,51 грн., по спеціальному фонду 6679606,27 грн.).
          2.Затвердити видатки на надання державного пільгового кредиту  індивідуальним сільськи забудовникам в сумі 55000 грн., (в з них по  спеціальному фонду 55000 грн.).

Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко

                                            Пояснювальна записка
                        про виконання районного бюджету за   2018 рік.

Доходи районного бюджету з урахуванням міжбюджетних трансфертів складають 169286,1 тис.грн., в тому числі по загальному фонду 163733,9 тис.грн., та по спеціальному 5552,2 тис.грн.
У 2018 році надходження до бюджетів здійснювались на умовах реформ децентралізації та створення двох територіальних громад основним критерієм якої є зростання доходів бюджетів громад.
Зменшення надходжень районного бюджету проти минулого року сягає 23295,2 тис.грн. і становить 35%.
      Загальний фонд без урахування міжбюджетних трансфертів складає 12593,2 тис.грн. В порівнянні з плановими показниками (12680,0тис.грн.) відсоток виконання становить 99,3%. Сума недовиконання  складає 86,8 тис.грн.
Податок та збір на доходи фізичних осіб складає 99,1 % від суми доходів загального фонду. В поточному році даний податок надійшов в обсязі 12481,1тис.грн. В порівнянні з запланованим відсоток виконання склав 99,5%. 
0,9% займають незначні надходження від:
·        плата за надання адміністративних послуг 91,9 тис.грн.
·         орендної плати за користування цілісним майновим комплексом  та іншим майном, що належить до комунальної власності  отримано в розмірі 13,9 тис.грн.
·         суму  інших надходжень, яких отримано в розмірі 6,6 тис.грн., переважно кошти отримано за рахунок відшкодування витрат  за рішенням суду чи виконавчої служби, відшкодування енергоносіїв за орендовані приміщення.
Спеціальний фонд без урахування трансфертів складає 4014,1 тис.грн., що у 8 разів перевищує план. Спецфонд сформований за рахунок надходжень від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  -1183,4 тис.грн., та  інших джерел власних надходжень бюджетних установ ( благодійні внески, гранти та дарунки)-2830,7 тис.грн.
        На доходи спецфонду одержано субвенція з бюджетів різних рівнів 1538,0 тис.грн., в тому числі з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій -1112,3тис.грн.
Видатки  за  2018рік,     з   по видатках з урахуванням міжбюджетних трансфертів  у сумі 169904,5 тис.грн.    ( з них по загальному фонду 163224,9тис.грн., по спеціальному фонду 6679,6 тис. грн ) .

                               1.Державне управління
      По районному бюджету  при уточнених показниках 1818,7 тис.  грн. профінансовано 1814,2тис. грн.,  недофінансування склало 4,5 тис грн. 
    По  спеціальному фонду  по органах місцевого самоврядування  касові видатки проведені в сумі 1,0 тис.грн (  за рахунок власних надходжень  , отриманих від реалізації списаного автомобіля на брухт по районній раді ).

            За КПКВ МБ 0180 « Інша діяльність  у сфері державного управління» здійснюється фінансування трудового архіву .
                                            2.Освіта
     На фінансування закладів освіти району по загальному фонду спрямовано 45114,3 тис. грн., планові призначення склали  45802,9тис. грн., недофінансовано в загальній сумі  688,6 тис. грн.
 1.Дошкільна освіта  (КПКВ МБ 1010)– уточнений план видатків  загального фонду6654,7 тис грн.,  касові видатки-  6607,4 тис грн.    Недовиконання складає  47,3 тисгрн.      
2. Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами (КПКВ МБ 1020)  – уточнений план видатків загального фонду 33878,8 тис.  грн.,виконання склало 3361,5 тис. грн.,недофінансовано  518,3 тис. грн., в тому числі:
3. Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми ( КПКВМБ0190) – уточнений план видатків загального фонду 721,6тис. грн., профінансовано 720,7 тис. грн.

           4. Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) ( КПКВ МБ 1100)– уточнений план видатків 1197,7 тис. грн., профінансовано 1189,6 тис. грн., невикористано 8,1 тис. грн. в тому числі по придбанню предметів та матеріалів-5,5 тис.грн., оплаті інших послуг-2,4 тич.грн.

     5. Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів  ( КПКВ МБ 1150) – уточнений план видатків загального фонду  811,0 тис грн., виконання  склало  808,5 тис.грн.  Невикористано асигнування в сумі  2,5 тис. грн.з них   по придбанню предметів та матеріалів--0,8 тис. грн., енергоносіїв-1,5 тис.грн., видатки на оплату відрядних-0,2 тис.грн.,

   6. Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти  ( КПКВМБ1161)
– уточнений план видатків загального фонду 2527,2,0 тис. грн.,  видатки склали 2419,3 тис. грн., не використано  107,8 тис.грн.
     
       7. Інші програми у сфері освіти ( КПКВМБ1162) план  на 2018 рік  10,9 тис.грн фактично профінансовано 7,2 тис.грн.

                                            3.Охорона здоров”я
       Уточнений  план  видатків  на утримання закладів охорони здоров»я по загальному фонду 23827,2 тис. грн.,  видатки профінансовано в сумі 22637,4 тис.грн., недовиконання склало  1189,8 тис. грн.

      1. Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню( КПКВ МБ2010)
 уточнений план видатків 16196,5 тис.грн., профінансовано  15190,1тис. грн., недофінансовано 1006,4 тис. грн.
               Капітальні видатки (бюджет розвитку)  складають 267,5 тис.грн.( придбано рентгенівський апарат)
      2. Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (КПКВМБ2111) – уточнений план видатків загального фонду 6969,3 тис. грн., виконання склало 6800,0 тис. грн., недофінансовано  в загальній сумі  169,3тис. грн.за рахунок коштів районного бюджету та інших субвенцій із сільських рада та об’єднаних територіальних громад.
                Капітальні видатки  бюджету розвитку профінансовано в сумі 189,1 грн.( придбано електрокардіографи ЮКАРД на суму 148,6 тис.грн.) та 3 ноутбуки та принтер  на суму40,5 тис.грн.     

     4.Соціальний захист та соціальне забезпечення
              Уточнений план видатків  на 2018 рік склав 88913,2тис. грн., фактично використано 84860,6 тис.грн.
                    а) пільги та житлові субсидії населенню на оплату  електроенергії, природного газу послуг тепло-, водопостачання та водовідведення , квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот  відшкодовано в розмірі 52136,6  тис.грн.,    Кредиторська заборгованість  на кінець року становить   5414,2тис.грн
                   б) допомога сім’ям з дітьми   та малозабезпеченим    профінансована в розмірі  24525,7 тис. грн. Нараховані виплати профінансовані стовідсотково.
                   в)субвенція  на надання  пільг та житлових субсидій  населенню  на придбання твердого  та рідкого  пічного побутового палива та скрапленого газу  відшкодована в розмірі 1285,9 тис.грн.   Кредиторська заборгованість  на кінець року становить 10,8 тис.грн
              КПКВМБ 3031»Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства»  уточнені призначення на 2018 рік 96,4 тис.нгрн. профінансовано 70,1 тис.грн.
              КПКВМБ 3032» Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку» уточнені призначення на 2018 рік 69 тис.нгрн. профінансовано 58,3тис.грн.
              КПКВМБ3035 «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті» уточнені призначення на 2018 рік 6,0тис.нгрн. профінансовано 3,0 тис.грн.
               КПКВМБ 3050»Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» уточнені призначення на 2018 рік 19,0тис.нгрн. профінансовано   стовідсотково.
      КПКВМБ3060»Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»   уточнені призначення на 2018 рік 6,8тис.нгрн. профінансовано   стовідсотково.
             КПКВМБ 3090»Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни» уточнені призначення на 2018 рік 13,7тис.нгрн. профінансовано   8,9 тис.грн..
              КПКВМБ 3104»Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» уточнені призначення на 2018 рік 4813,1тис.нгрн. профінансовано  4747,3  тис.грн.
              Видатки по заробітній платі  з нарахуваннями  недофінансовано  в сумі  23,7 тис.грн,   оплата комунальних послуг та енергоносіїв  41,8тис. грн..
          КПКВМБ 3121»Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» уточнені призначення на 2018 рік 375,8тис.нгрн. профінансовано  375,0  тис.грн.
          КПКВМБ3140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)» уточнені призначення на 2018 рік 67,6тис.нгрн. профінансовано  59,6тис.грн.

          КПКВМБ 3160»Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» уточнені призначення на 2018 рік 67,7тис.нгрн. профінансовано  48,0 тис.грн.
        Крім того,  на  фінансову підтримку  районної ради ветеранів  ( КПКВМБ 3192) направлено 90,9 тис грн. ,(100%)
           КПКВМБ 3221« Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`, для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала «план видатків620,9 тис.грн. використано стовідсотково.
         КПКВМБ 3230»Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках ….» уточнений план видатків 665,6 тис.грнн. ви конання 546,3 тис.грн.     
    КПКВМБ 3242»ІНші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» уточнений план 350,1 тис.грн. виконання становить 261,3 тис.грн.
5. Культура і мистецтво
              Уточнений план видатків по загальному фонду на фінансування закладів культури  5710,5 тис. грн., касові видатки склали 5564,6 тис. грн.
              1. Забезпечення діяльності бібліотек( КПКВ МБ 4030 )– уточнений план видатків 2096,6 тис. грн., профінансовано  2049,9 тис. грн.
В загальній сумі недофінансовано  46,7 тис. грн. ,в  тому числі на оплату праці з нарахуцваннями-12,6 тис.грн.   на видатки на відрядження – 0,5 тис. грн.,оплату енергоносіїв-12,9 тис. грн.,оплату послуг-20,5 тис.грн.
              2. Забезпечення діяльності музеїв i виставок ( КПКВМБ 4040)– уточнений план видатків 175,8 тис. грн., профінансовано 175,1 тис. грн. Недовикористано 0,7 тис.грн   , в т.ч. по  виплаті з.п. та нарахуваннях – 0,2тис.грн., оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 0,5 тис. грн.
              3. Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів ( КПКВ МБ 4060) – уточнений план видатків 3084,5тис. грн., профінансовано 2986,9 тис. грн., невикористано 97,5 тис. грн. в тому числі  на оплату праці з нарахуваннями -23,9 тис.грн.,по оплаті інших послуг-13,6 тис. грн.,оплаті енергоносіїв- 8,4 тис.грн,придбання  предметів та матеріалів – 51,6тис.грн.

       4.Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва КПКВМБ 4081) – уточнений план видатків 353,6 тис.грн., профінансовано в сумі  352,6тис. грн.

              Недови,користано кошти  в сумі 0,9 тис. грн.., в т.ч. по оплаті послуг -0,7тис.грн.,інших поточних видатках-0,1 тис.грн.
              Видатки спеціального фонду (бюджет розвитку ) профінансовано на суму  76,8 тис.грн.  Придбано  комп’ютерну техніку на 8.5 тис.грн. ( по інших закладах культури ), та проведено поповнення бібліотечного фонду-68,3 тис.грн.

6. Фізична культура і спорт
           При  уточнених планових призначеннях на видатки по фізкультурі  і спорту по загальному фонду   в сумі  1162,3 тис. грн.  видатки профінансовано в сумі  1147,1тис. грн. ,   з них:
КПКВМБ 5032 Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств- план 671,8 тис.грн. касові видатки-662,7 тис.грн.
КПКВМБ 5051Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи планові призначення -96,0 тис.грн  касові видатки 93,7 тис.грн.
КПКВМБ 5052 Фінансова підтримка регіональних осередків всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості у здійсненні фізкультурно-масових заходів серед населення регіону планові призначення  26,5 тис.грн.  касові видатки-24,5 тис.грн.

КПКВМБ 5052Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості планові призначення -368,0 тис.грн. касові видатки-366,2 тис.грн
    Видатки спеціального фонду , в тому числі бюджету розвитку склали 1000,0тис.грн., з них  за КПКВМБ 5042  Фінансова підтримка спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості-1000,0тис.грн. на проведення реконструкції стадіону.

Житлово- комунальне господарство
КПКВМБ 6080Реалізація державних та місцевих житлових програмпланові призначення -92,4 тис.грн. кошти освоєно стовідсотково( придбано житло для дитини-сироти)

Кредитування
               В 2018 році  повернено пільгових кредитів індивідуальними сільськими забудовниками  в сумі55,0 тисгрн,  та проведено фінансування  55,0тис грн. ( спеціальний фонд).

Фінансове управління РДА

                                                                                                                           4.Проект

                                                                 УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома  сесія районної ради сьомого  скликання)
                                           Р І Ш Е Н Н Я

 20 лютого 2019 року

Про комплексну Програму підготовки молоді на території Козельщинського району до військової служби і призову її до Збройних Сил України на 2019-2020 роки

 Керуючись статтею 43, ст. 25, п.п. 1 п. «а» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 15 Закону України «Про оборону України» та ст. 43 Закону України «Про  військовий обов'язок i військову службу», розглянувши матеріали подані Козельщинським районним військовим комісаріатом, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,
                                          РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
         1.Інформацію військового комісара Козельщинського районного військового комісаріату Кушка Ю.М.,  взяти до відому.
        2.Затвердити комплексну Програму підготовки молоді на території Козельщинського району до військової служби і призову її до Збройних Сил України на 2019-2020 роки (додається).
        3.Рекомендувати райдержадміністрації при формуванні районного бюджету  передбачити кошти на фінансування заходів Програми.
         4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, cпорту, духовного відродження, зв'язків з об'єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 Голова районної ради                                                           Ю.Б. Марченко 
                                                                                                                     ПРОЕКТ
                                КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
підготовки молоді на території Козельщинського району до військової служби iпризову її до Збройних Сил України на 2019 - 2020 роки
1. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Козельщинський районний військовий комісаріат, відділ освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації

2.

Назва розпорядчого документу органу державної виконавчої влади про розроблення програми

Закони України «Про оборону України», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «про загальну середню освіту», Указ Президента України «Про державну Програму реформування та розвитку Збройних Сил України» від 28.07.2000 р.

3.

Розробник програми

Козельщинський районний військовий комісаріат

4.

Співрозробник програми

Відділ освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації

5.

Відповідальні виконавці програми

Козельщинський районний військовий комісаріат, відділ освіти, сім’ї та молоді РДА

 

райдер

 

аарарапрайдержадміністрації

6.

Головний розпорядник коштів

Козельщинська райдержадміністрація

 

7.

Учасники програми

Козельщинський РВК, відділ освіти, сім’ї та молоді, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади району, молодь

8.

Термін реалізації програми

 2019 рік, 2020 рік

9.

Етапи виконання програми

I етап - 2019 рік, II – 2020рік

10.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Районний бюджет, бюджети сіл і селищ

11.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми

2019 рік –  232000грн.;

2020 рік -   132000грн.

 
II. Загальні положення Програми
1. Мета програми.
Метою Комплексної програми є поліпшення військово-патріотичного виховання і підготовки молоді до військової служби.

Готовність юнаків до служби в Збройних Силах України охоплює знання, практичні навички та якості, необхідн і майбутньому воїну, які б сприяли швидкій адаптації в умовах військового колективу.

 2. Основні завданнями Програми

2.1. Формування у молоді високої патріотичної свідомості, любові до свого народу, його історії, національної гідності та готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

2.2.                     Виховання громадських почуттів і свідомості, поваги до Конституції і законів України.

2.3.  Узгодження дій органів виконавчої влади, щодо цілеспрямованої підготовки молоді до захисту Вітчизни.

2.4.  Створення дієвої системи шефських зв’язків військових частині з закладами освіти, у яких здійснюється допризовна підготовка молоді, та ветеранськими організаціями патріотичного спрямування.

2.5. Підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України, здійснення конкурсного відбору  кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади і проходження військової служби за контрактом.

2.6.                     Указом Президента України від 28 липня 2000 року затверджена Державна програма реформування та розвитку Збройних Сил України, головною метою якої є створення сучасної моделі Збройних Сил України. Ця програма також визначає завдання, щодо поступового, поетапного переведення Збройних Сил України до комплектування особовим складом за контрактом, а по мірі її виконання – створення професійних Збройних Сил.
 3. Військово-патріотичне виховання молоді

3.1.                       Зустрічі з ветеранами війни і військової служби в дні державних і професійних військових свят.

3.2. Вшанування військовослужбовців, їх батьків, які заохочені за зразкове виконання військового обов’язку, у колективах, де вони навчались чи працювали до призову на військову службу.

3.3. Урочисті проводи призовників до Збройних Сил України.

3.4. Робота гуртків військового спрямування.

3.5. Проведення дня відкритих дверей у військовій частині А-1546 та військовому ліцеї міста Кременчука, Козельщинському  військовому комісаріаті з нагоди Дня військової частини, професійних військових свят.

3.6. Участь особового складу військової частини, учнівської молоді в заходах щодо впорядкування і підтримання в належному стані поховань, пам’ятників захисникам Вітчизни.

3.7.    Участь учнівської молоді у зборі інформації про воїнів, які загинули у боях за визволення Батьківщини, в роботі у складі пошукових групп.
4. Підготовка до призовної молоді до виконання військового обов’язку щодо захисту держави

 4.1.                       Узагальнення і поширення позитивного досвіду проведення допризовної підготовки.

4.2.                       Добір, створення кадрового резерву кандидатів на посаду викладачів предмету “Захисник Вітчизни”.

4.3.                       Методична підготовка викладачів, робота методичної комісії, щомісячні одноденні методичні заняття, навчально-методичні збори, триденні методичні заняття на курсах підвищення кваліфікації, проведення круглих столів, семінарів, форумів, забезпечення навчальних закладів наочними посібниками, технічними засобами навчання та підготовки методичних рекомендацій.

4.4.                       Навчально-польові збори юнаків, які проходять допризовну підготовку в навчальних закладах, стрільби з автомата бойовими патронами. окремим планом Козельщинський військовий.

4.5.                       Залучення військовослужбовців до проведення занять з предмету “Захист  Вітчизни” та позакласноїроботи.

4.6.                       Висвітлення інформації щодо умов вступу (призову) на військову службу, переліку вищих військових навчальних закладів.

4.7.                       Проведення заходів з приписки юнаків до призовної дільниці, доведення графіка приписки до навчальних закладів, проведення приписки та урочисте вручення посвідчень про приписку до призовної дільниці, проведення роботи з військово-професійної орієнтації юнаків, відбору і підготовки їх до вступу у вищі військові навчальні заклади та для проходження військової служби за контрактом.

4.8.                       Організація змагань з військово-прикладних видів спорту, шкільних змагань, спартакіад допризовної молоді, дитячо-юнацьких військово-спортивних патріотичних ігор “Сокіл”, “Джура” українського козацтва, міських змагань, першого етапу спартакіади допризовної молоді-військово-патріотичної спортивної гри “Зірниця”.

Додаток
5. «Фінансове та матеріально-технічне забезпечення виконання програми»

№ з/п

Основні завдання

Термін виконання

Асигнування на 2019 рік (тис. грн.)

Асигнування на 2020 рік (тис. грн.)

Джерела фінансування

Виконавці

I. Приписка і призов

1

Перевезення призовників на обласні збірні пункти, військово-лікарську комісію, відправки до Збройних Сил України, та розшук призовників, що не з’явилися на призовну комісію

Лютий, червень, вересень, грудень

10,0

10,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК, відділ освіти, сім’ї та молоді

2

Придбання канцелярських товарів, матеріалів та обладнання

січень, червень, вересень, грудень

10,0

10,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

3

 Придбання комп’ютерної та оргтехніки

січень, червень, вересень, грудень

12,0

12,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

4

Технічне обслуговування комп’ютерної та оргтехніки, заправка картриджів

січень, червень, вересень, грудень

4,0

4,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

5

Виготовлення бланків документів

січень, червень, вересень, грудень

3,0

3,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

6

Придбання господарських товарів

січень, червень, вересень, грудень

1,0

1,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

7

Придбання наочної агітації

січень, червень, вересень, грудень

2,0

2,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

8

Придбання матеріалів для поточного ремонту приміщень призовної дільниці, технічне обслуговування, обладнання приміщень

січень, червень, вересень, грудень

30,0

20,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

9

Придбання засобів зв’язку і системами відео нагляду

січень, червень, вересень, грудень

10,0

10,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

II. Матеріально-технічне забезпечення Козельщинського РВК

1

Придбання матеріалів для поточного ремонту будинку та приміщень комісаріату, обладнання приміщень, технічне обслуговування

січень, червень, вересень, грудень

100,0

20,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

2

Придбання матеріалів для облаштування кімнати для зберігання зброї (облаштування засобами сигналізації і системами відео нагляду)

січень, червень, вересень, грудень

30,0

20,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

3

Придбання меблів та обладнання для приміщень комісаріату

січень, червень, вересень, грудень

10,0

10,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

4

Придбання паливо-мастильних матеріалів, автозапчастин

січень, червень, вересень, грудень

10,0

10,0

Районний бюджет, бюджети сіл

Козельщинський РВК

Всього на виконання Програми

232,0

132,0

 

 

 
                                                                                                                                 1.Проект
                                                                   УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома  сесія районної ради сьомого  скликання)
                                                Р І Ш Е Н Н Я

 20 лютого 2019 року

Про внесення змін до рішення  двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна  спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на  балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички  «Козельщинському Центру первинної медико-санітарної допомоги» від 20 липня 2018 року

         Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності та покращення умов для надання соціальних послуг населенню району, розглянувши матеріали подані Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області та Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,
                                        РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
       1.Інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області Колеснікова С.І. та головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  Явтушенко О.В., взяти  до відома.

       2.Внести зміни до рішення  двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна  спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на  балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички «Козельщинському Центру первинної медико-санітарної допомоги» від           20 липня 2018 року», а саме: викласти текст додатку 1 вказаного рішення в новій редакції (додається).

        3.Доручити головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області Колеснікову С.І. спільно з головним лікарем Комунального  некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В. внести зміни до чинного договору позички шляхом укладання відповідної додаткової угоди.

         4.Вважати таким, що втратило чинність рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 25 вересня 2018 року «Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна спільної  власності  територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички «Козельщинському Центру первинної медико-санітарної допомоги» від 20 липня 2018 року».

         5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 Голова районної ради                                                       Ю.Б.Марченко 

                                                                                                                      Додаток 1
                                                                                                 До рішення  27 сесії районної
                                                                                                  ради сьомого скликання

        Перелік передачі майна (зареєстроване за адресою смт. Козельщина, вул. Остроградського, 81/10)  спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ Козельщинського району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області та передається у безоплатне тимчасове  користування Комунального  некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико – санітарної допомого» Козельщинської районної ради  (нова редакція)

Будівля поліклініки, смт. Козельщина, вул. Остроградського, 81/10

Номера приміщень згідно Експлікації до Технічного паспорта на комплекс будівель

Назва приміщення згідно Експлікації до Технічного паспорту на комплекс будівель

Загальна площа приміщень кв.м

 

 

І поверх

 

 

 

 

18

кімната

10,6

Всього

1

 

10,6

ІІ поверх

 

 

 

 

73

кабінет

22,4

 

55

кабінет

17,4

 

61

перехід

39,8

Всього

3

 

79,6

ІІІ поверх

 

 

 

 

 

77

Кабінет

13,9

 

78

кабінет

15,3

 

86

Сходи

15,6

 

87

кабінет

12,1

 

90

коридор

26,7

 

91

кабінет

11,2

 

92

кабінет

10,9

 

93

кабінет

1,4

 

94

кабінет

1,1

 

95

кабінет

1,2

 

96

кабінет

1,3

 

97

кабінет

11,6

 

98

кабінет

7,8

 

102

кабінет

10,8

 

103

кабінет

11,6

 

106

кабінет

28,0

Всього

16

 

180,5

Разом

20

 

270,7

 

                                                                                                                       ПРОЕКТ
                                                           УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять сьома сесія районної ради скликання)
                                                  Р І Ш Е Н Н Я

20 лютого 2019 року
Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання «Про затвердження  Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на 2019 рік» від 11 грудня 2018 року

            Керуючись статтею  43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського  кодексу України, Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», розглянувши подані матеріали Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації  постійних  комісій,
                                                   РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:
         1.Інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  Явтушенко О.В., взяти до відома.

          2.Внести зміни дорішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання «Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на 2019 рік» від           11 грудня 2018 року, а саме викласти додаток 1 «Фінансовий план підприємства на 2019 рік»  в новій редакції, що додається.

        3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку  громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

Голова районної ради                                                          Ю.Б. Марченко 
                                                                                                             
                                                                                                           Додаток 1
                                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО»
                                                                  Рішенням двадцять сьомої сесії
                                                                 Козельщинської районної ради сьомого
                                                                  скликання «Про внесення змін до
                                                                 рішення двадцять четвертої сесії районної
                                                                  ради сьомого скликання «Про затвердження  
                                                                Фінансового плану Комунального некомерційного
                                                               підприємства «Козельщинський Центр
                                                              первинної медико-санітарної допомоги»
                                                              Козельщинської районної ради  на 2019 рік»
                                                               від 11 грудня 2018 року
                                     Фінансовий план підприємства на 2019 рік
                                                           (НОВА РЕДАКЦІЯ)   

Коди

За ЄДРПОУ

38498521

За СПОДУ

 

За ЗКНГ

 

За КВЕД

86.21

Підприємство

Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради

Орган управління галузь

Охорона здоров’я

Вид економічної діяльності

Загальна медична практика

Місце знаходження 

3100, Полтавська область, Козельщинський район, смт Козельщина, вул. Остроградського 81/10

Телефон

(05342)3-14-87

Головний лікар

Явтушенко О.В.


Одиниця виміру: тис.гривень

Показники

Код рядка

Плановий рік, усього

У тому числі за кварталами

І

ІІ

ІІІ

ІV

І.Фінансові результати

 

 

 

 

 

 

Дохід( виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) .

010

7985,0

2042,3

2091,0

1877,8

1973,9

в т.ч. за рахунок бюджетних коштів

015

7985,0

2042,3

2091,0

1877,8

1973,9

Податок на додану вартість

020

 

 

 

 

 

Акцизний збір

030

 

 

 

 

 

Інші вирахування з доходу

040

 

 

 

 

 

Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)

050

7985,0

2042,3

2091,0

1877,8

1973,9

Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)

060

7001,6

1638,8

1883,0

1718,7

1761,1

У тому числі за економічними елементами :

 

 

 

 

 

 

Матеріальні  затрати

061

307,7

75,9

86,1

69,5

76,2

Витрати на оплату праці

062

4329,2

1051,6

1102,4

1131,7

1043,5

Відрахування на соціальні заходи

063

951,7

231,3

242,5

248,5

229,4

Амортизація

064

420,0

54,0

122,0

122,0

122,0

Інші операційні витрати

065

993,0

226,0

330,0

147,0

290,0’

Валовий :

 

 

 

 

 

 

Прибуток

071

983,4

403,5

208,0

159,1

212,8

Збиток

072

 

 

 

 

 

Інші операційні доходи

080

 

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Дохід від операційної оренди активів

081

 

 

 

 

 

Одержані гранти та субсидії

082

 

 

 

 

 

Дохід від реалізації необоротних активів, утримуваних для продажу

083

 

 

 

 

 

Адміністративні  витрати (сума рядків з 091 по 095)

090

1891,8

467,8

487,1

479,2

457,7

У тому числі за економічними елементами

 

 

 

 

 

 

Матеріальні затрати

091

40,8

10,2

10,2

10,2

10,2

Витрати на оплату праці

092

1383,1

336,9

352,7

359,0

334,5

Відрахування на соціальні заходи

093

304,2

74,1

77,6

79,0

73,5

Амортизація

094

28,4

7,1

7,1

7,1

7,1

Інші операційні витрати 

095

135,3

39,5

39,5

23,9

32,4

Витрати на збут (сума рядків з 101 по 105):

100

 

 

 

 

 

У тому числі за економічними елементами

 

 

 

 

 

 

Матеріальні затрати

101

 

 

 

 

 

Витрати на оплату праці

102

 

 

 

 

 

Відрахування на соціальні заходи

103

 

 

 

 

 

Амортизація

104

 

 

 

 

 

Інші операційні витрати

105

 

 

 

 

 

Інші операційні витрати (сума рядків з 111 по 115)

110

 

 

 

 

 

У тому числі за економічними елементами:

 

 

 

 

 

 

Матеріальні затрати

111

 

 

 

 

 

Витрати на оплату праці

112

 

 

 

 

 

Відрахування на соціальні заходи

113

 

 

 

 

 

Амортизація

114

 

 

 

 

 

Інші операційні витрати

115

 

 

 

 

 

Фінансові результати від операційної діяльності

 

 

 

 

 

 

Прибуток

121

 

 

 

 

 

Збиток

122

908,4

64,3

279,1

320,1

244,9

Дохід від участі в капіталі

130

 

 

 

 

 

Інші фінансові доходи

140

 

 

 

 

 

Інші доходи

150

514,0

64,3

149,9

149,9

149,9

У тому числі

 

 

 

 

 

 

Дохід від реалізації фінансових інвестицій

152 

 

 

 

Дохід від безоплатно одержаних активів

154

514,0

64,3

149,9

149,9

149,9

Фінансові витрати

160

 

 

 

 

 

Витрати від участі  в капіталі

170

 

 

 

 

 

Інші витрати

180

 

 

 

 

 

Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування

 

 

 

 

 

 

Прибуток

191

 

 

 

 

 

збиток

192

 

 

 

 

 

Податок на прибуток

200

 

 

 

 

 

Чистий:

 

 

 

 

 

 

прибуток

211

 

 

 

 

 

збиток

212

 

 

 

 

 

Відрахування частини прибутку до бюджету  КНП «Козельщинський ЦУПМСД

220

 

 

 

 

 

ІІ. Елементи операційних витрат (разом)

 

 

 

 

 

 

Матеріальні затрати

310

348,5

86,1

96,3

79,7

86,4

Витрати на оплату праці

320

5712,3

1388,5

1455,1

1490,7

1378,0

Відрахування на соціальні заходи

330

1255,9

305,4

320,1

327,5

302,9

Амортизація

340

448,4

61,1

129,1

129,1

129,1

Інші операційні витрати

350

1128,3

265,5

369,5

179,9

322,4

Разом (сума рядків з 310 по 350)

360

8893,4

2106,6

2370,1

2197,9

2218,8

ІІІ.Капітальні інвестиції протягом року

 

 

 

 

 

 

Капітальне будівництво

410

 

 

 

 

 

В т.ч. за рахунок бюджетних коштів

411

 

 

 

 

 

Придбання (виготовлення) основних засобів та інших необоротних матеріальних активів

420

 

 

 

 

 

В т.ч. за рахунок бюджетних коштів

421

 

 

 

 

 

Придбання (створення) нематеріальних активів)

430

 

 

 

 

 

В т.ч. за рахунок бюджетних коштів

431

 

 

 

 

 

Погашення  отриманих на капітальні інвестиції позик

440

 

 

 

 

 

В т.ч. за рахунок бюджетних коштів

441

 

 

 

 

 

Модернізація, модифікація, дообладнання, реконструкція,  інші види поліпшення необоротних активів

450

 

 

 

 

 

В т.ч. за рахунок бюджетних коштів

451

 

 

 

 

 

Разом (сума рядків 410,420,430,440,450)

490

 

 

 

 

 

В т.ч. за рахунок бюджетних коштів (сума рядків 411,421,431,441,451)

491

 

 

 

 

 

ІV. Додаткова інформація

 

на 1.01

на 1.04

на 1.07

на 1.10

на 31.12

Чисельність працівників

510

75

75

75

75

75

Первісна вартість основних засобів тис.грн.

520

3984,0

4700,4

4700,4

4700,4

4700,4

Податкова заборгованість

530

-

-

-

-

-

Заборгованість перед працівниками за заробітною платою.

540

-

-

-

-

-

 Головний лікар __________________О.В.Явтушенко
                                                                   (підпис)
М.П.

                                                     Пояснювальна записка
до проекту рішення Козельщинської районної ради «Про затвердження змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання «Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на 2019 рік» фінансового плану на 2019 рік .
Причиною змін фінансового плану на 2019 рік є уточнення фінансування місцевого бюджету та надходження оплати від Національної служби здоров’я України ( зменшення тарифу із 240,00 грн. на 120,00 на рік на 1 пацієнта з «червоного списку»)
         Дохідна частина фінансового плану на 2019 рік становить:
Рядок 010 «Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) – 7985,0  тис. грн.(  6750,0 тис. грн. надходження від Національної служби здоров’я України, 1235,0  тис. грн. кошти місцевого бюджету).
Рядок 150 «Інші доходи» - 514,0  тис. грн.(65,6  тис. грн. – інші джерела власних надходжень(благодійні внески); 448,4 тис. грн. – амортизація від безоплатно отриманих  основних засобів не матеріальні активи).
Витрати установи складаються з:
Рядок 060 «Собівартість реалізованої продукції» разом становить 7001,6 тис. грн. в тому числі:
-         Матеріальні затрати  становлять – 307,7 тис. грн., в тому числі:
а) «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» - 62,1 тис. грн.;

б) «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 245,6 тис. грн..

Витрати  на оплату праці – 4329,2 тис. грн..

Відрахування на соціальні заходи – 951,7 тис. грн.

Амортизація – 420,0 тис. грн.

Інші операційні витрати – 993,0 тис. грн. в т. числі:

-         Оплата послуг – 55,4 тис. грн. (послуги зв’язку , оплата інтернет послуг, розрахунково – касове обслуговування, витрати на утримання оргтехніки)

-         Оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 570,3 тис. грн.

-         Медикаменти для пільгових груп населення – 360,0 тис. грн.

-         Видатки на відрядження – 6,2 тис. грн.

-         Оплата податків, зборів, обов’язкових платежів, пені тощо – 1,1 тис. грн.

Рядок 090 «Адміністративні витрати» становлять – 1891,8 тис. грн.

-         Матеріальні затрати – 40,8 тис. грн. в тому числі:

«Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 40,8 тис. грн.

 -      Витрати на оплату праці – 1383,1 тис. грн.

 -     Відрахування  на соціальні заходи – 304,2 тис. грн.

-          Амортизація – 28,4 тис. грн.

 -     Інші операційні витрати – 135,3 тис. грн. в тому числі:

-         Оплата послуг – 28,4 тис. грн. (супроводження та обслуговування програмного забезпечення, послуги зв’язку та інше)

-         Оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 104,0 тис. грн.

-         Видатки на відрядження – 2,0 тис. грн.

-         Оплата податків, зборів, обов’язкових платежів, пені тощо – 0,9 тис. грн.

Рядок 122 « Збиток» становить – 908,4 тис. грн.

-         Рядок 150 «Інші доходи» - 514,0  тис. грн.(65,6  тис. грн. – інші джерела власних надходжень(благодійні внески); 448,4 тис. грн. – амортизація від безоплатно отриманих  основних засобів не матеріальні активи).

-         Рядок 154: дохід від безоплатно одержаних активів – 514,0 тис. грн.

Підприємство за рік планує отримати нульовий фінансовий результат.

Від’ємний результат планується погасити за рахунок не використаних коштів отриманих від Національної служби України в 2018 році в сумі 394,4 тис. грн.

Головний лікар                                                    О.В. Явтушенко

 

                                                                                                                                    Проект
                                               УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)
                 

                                           Р І Ш Е Н Н Я
 29 січня 2019 року

Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури

«Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратуриу 2018 році»

Керуючись п.36 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про прокуратуру», розглянувши рекомендації постійних комісій,

                                               РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

Інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Коби Л.М., «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратуриу  2018 році», взяти до відома.

 Голова районної ради                                                                 Ю.Б. Марченко

                                                                                                                                     Проект

                                                                   УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

                                                Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

Про затвердження Статуту  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області

      Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 88 Цивільного кодексу України, статей 56, 57, 137 Господарського кодексу України,  Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Основами законодавства України про охорону здоров’я», відповідно до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 20.07.2018 року «Про припинення юридичної особи - Козельщинської центральної районної лікарні  шляхом реорганізації в результаті перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області», розглянувши  матеріали подані Козельщинською центральною районною лікарнею, пропозиції  Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

         1.Інформацію  голови комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І. про результат проведення реорганізації лікувального закладу  шляхом перетворення вказаної юридичної особи у  Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області, взяти  до відома.

         2.Зареєструвати  Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області, яке реорганізоване шляхом перетворення Козельщинської центральної районної лікарні.

           3.Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області   (додається).

          4.Доручити головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області Колеснікову С.І.  підписати Статут та у встановленому чинним законодавством порядку забезпечити підготовку документів, необхідних для здійснення реєстрації підприємства та його  Статуту.

          5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 Голова районної ради                                                       Ю.Б. Марченко 

 
                                                                                                                              Проект
                                                            УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

                                                        Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

Про затвердження передавального акту про передачу майна та майнових прав  Козельщинської центральної районної лікарні до  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області

      Керуючись  ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 104, 106-108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 59, 63 Господарського кодексу України,  Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», рішенням двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від         20.07.2018 року «Про припинення юридичної особи - Козельщинської центральної районної лікарні  шляхом реорганізації в результаті перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області», розглянувши  матеріали подані Козельщинською центральною районною лікарнею, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

         1.Інформацію  голови комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І. про результат проведення реорганізації лікувального закладу  шляхом перетворення вказаної юридичної особи у  Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області, взяти  до відома.

         2.Затвердити  передавальний акт про передачу  майна та майнових прав Козельщинської центральної районної лікарні до Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області  станом на 01.01.2019 року (додається).

         3.Закріпити згідно із затвердженим передавальним актом за Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області на праві оперативного управління відповідні активи (нерухоме, рухоме та інше окремо визначене майно) та пасиви Козельщинської центральної районної лікарні.

         4.Уповноважити голову комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І. подати державному реєстратору необхідні документи для проведення відповідних реєстраційних дій.

         5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку  громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

  Голова районної ради                                                            Ю.Б. Марченко 

                                                                                                                            Проект

                                                         УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

                                                    Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року
 
Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання  «Про  керівників  суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району» від 25.09.2018 року

             Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, постановою Кабінету Міністрів України №642 від 16.10.2014 року «Про затвердження  Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального  закладу охорони здоров’я та Типової  форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», п.п. 4,5,7 Положенням про контракт з керівником підприємства, установи, організації (закладу), які належать до спільної власності територіальних громад району, при прийнятті (найманні) на роботу, затвердженим рішенням десятої сесії четвертого скликання районної ради від 23.06.2004 року з наступними змінами і доповненнями, п.п. 2, 3 Порядку укладення контрактів та призначення на посаду і звільнення керівників підприємств, установ, організацій (закладів), що є в спільній власності територіальних громад району, затвердженим рішенням десятої сесії четвертого скликання районної ради від 23.06.2004 року з наступними змінами і доповненнями, відповідно до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району» від 25.09.2018 року та контракту від 06.11.2018 року, який раніше був укладений із Колесніковим С.І. на посаді головного лікаря, враховуючи необхідність забезпечення належного функціонування та управління Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області, розглянувши матеріали подані Козельщинською центральною районною лікарнею, заяву Колеснікова С.І., пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

           1.Інформацію  голови комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І., взяти  до відома.

          2.З моменту затвердження передавального акту про передачу  майна та майнових прав Козельщинської центральної районної лікарні до  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області  внести зміни до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання «Про керівників  суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району»  від 25.09.2018 року, а саме: викласти п.2 даного рішення в наступній редакції:

        «п.2. Укласти трудовий контракт з Колесніковим Сергієм  Івановичем  на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська  центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області строком на 5 (п’ять) років».

          3.В зв’язку з прийняттям даного рішення, внести відповідні зміни до раніше укладеного контракту від 06.11.2018 року із вказаним керівником, шляхом укладання додаткової угоди до вищевказаного трудового контракту (додається).

         4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 Голова районної ради                                                         Ю.Б. Марченко 

 
ДОДАТКОВА УГОДА  №1
до Контракту від 06 листопада 2018 року

       смт. Козельщина                                                            ___ січня   2019 року

          Козельщинська  районна  рада в  особі голови районної ради Марченка Юрія Борисовича,  згідно  із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням  двадцять шостої сесії  районної ради сьомого скликання  «Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району» від 25 вересня 2018 року», з одного боку, та громадянин Колесніков Сергій Іванович, іменований в подальшому головний лікар КНП «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області, з другого боку, уклали цю додаткову угоду №1 до контракту від 06 листопада 2018 року про наступне:

         1.В преамбулі та в тексті Контракту від 06 листопада 2018 року слова «Козельщинська центральна районна лікарня» в усіх відмінках замінити на «Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області».

         2.В преамбулі та тексті Контракту від «06» листопада 2018 року  слова «строком на  три роки з 06 листопада 2018 року по 05 листопада 2021 року» замінити «строком п’ять років з 06 листопада 2018 року по 05 листопада 2023 року».

         3.Інші умови Контракту залишаються незмінними та Сторони підтверджують по них свої зобов’язання.

        4.Ця додаткова угода набирає чинності з  __ січня 2019 року та становить невід’ємну частину  Контракту  від  06 листопада 2018 року.

        5.Ця додаткова угода укладена в двох дійсних примірниках, по одному для кожної із Сторін, кожен з яких має  однакову юридичну силу.

 Від районної ради:                                                Керівник:

 _________Ю.Б. Марченко                                _________ С.І. Колесніков

      «___»  січня  2019 року                                       «___»  січня  2019 року

 
                                                                                                                           Проект
                                                      УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

                                                       Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

Про звіт голови районної ради

   Керуючись статтями 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт голови Козельщинської районної ради Марченка Ю.Б., враховуючи рекомендації постійних комісій,

 РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

Звіт голови Козельщинської районної ради Марченка Юрія Борисовича про свою діяльність із грудня 2017 року по грудень 2018 року включно, взяти до відома.

Голова районної ради                                                        Ю.Б.Марченко

                                                                                                                                   Проект

                                                          УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

                                                Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

Про затвердження Порядку  складання,  затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства 
 «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Козельщинської районної ради

Керуючись статтею  43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», враховуючи лист Державної регуляторної служби України вих. №12300/0/20-18 від 19.12.2018 року, розглянувши матеріали подані Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації  постійних  комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

         1.Інформацію  головного лікаря Комунального  некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  Явтушенко О.В., взяти до відома.

2.Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю  виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Козельщинської районної ради  (додаток 1).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку  громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 Голова районної ради                                                          Ю.Б.Марченко 
                                                                                                            
 Додаток 1

                                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                          рішенням двадцять шостої сесії  
                                                                                          районної ради сьомого скликання
                                                                                          «29» січня 2019 р.

                                                                ПОРЯДОК
складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Козельщинської районної ради

1.Цей Порядок визначає процедуру складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради (далі - фінансовий план підприємства).  Перегляд та внесення змін до даного Порядку виноситься на розгляд сесії Козельщинської районної ради.

2.Фінансовий план підприємства складається за формою згідно з Додатком 1 до цього Порядку на кожний наступний рік з поквартальною розбивкою і відображає очікувані фінансові результати в запланованому році.

Під час складання фінансового плану, звіту про його виконання та  підготовки пояснювальної записки підприємству необхідно використовувати  рекомендації, зазначені в наказі  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання,  затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта  господарювання державного  сектору економіки» зі змінами, внесеними Наказом  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 листопада 2015 року №1394.

3.Фінансовий план повинен забезпечувати збільшення показників рентабельності діяльності  підприємства, активів та власного капіталу порівняно з плановим та прогнозними показниками на поточний рік. У разі зменшення зазначених показників, а також обсягу сплати поточних податків, зборів (обов’язкових платежів)  до державного та місцевого бюджетів  підприємство  обов’язково подає  обґрунтування причин такого зменшення з відповідними  розрахунками.

4.Проект фінансового плану підприємства з пронумерованими, прошнурованими та скріпленими печаткою сторінками у двох примірниках у паперовому  та електронному вигляді, починаючи з 2019 року подається у фінансове управління Козельщинської райдержадміністрації до 01 червня, що  передує плановому.

5.Фінансовий план підприємства підлягає затвердженню до 01 вересня  року, що передує плановому. Фінансовий план на 2019 рік підлягає затвердженню до 15.12.2018 року.

6.Затвердження фінансового плану підприємства, а також змін до нього здійснюється відповідним рішенням сесії Козельщинської районної ради. Зміни  до затвердженого фінансового плану  Підприємства можуть вноситися по мірі потреби впродовж планового року щоквартально. Проект змін до фінансового плану Підприємства з пояснювальною запискою про причини таких змін Підприємство  готує і подає фінансовому управлінню Козельщинської районної державної адміністрації Полтавської області  для погодження.

Засновник може делегувати виконавчому органу функції затвердження  та контролю виконання фінансового плану. 

7.Перевірка фінансового плану підприємства проводиться фінансовим управлінням Козельщинської районної державної адміністрації Полтавської області  в період до 01 серпня, на 2019 рік – в період до 01.12.2018 року.

8.За результатами перевірки фінансового плану фінансовим управлінням Козельщинської районної державної адміністрації Полтавської області,  при погодженні проекту фінансового плану, готує проект рішення Козельщинської районної ради та подає його на затвердження.

9.У разі відхилення  проекту фінансового плану  підприємства, він  повертається підприємству на доопрацювання  впродовж 10 робочих днів. При  доопрацюванні  проекту фінансового плану адміністрація  підприємства  розглядає всі зауваження фінансового управління Козельщинської районної державної адміністрації Полтавської області  та подає  фінансовий план на погодження повторно, не пізніше як 10 робочих днів з дня надходження проекту.

10.Контроль за своєчасним складанням фінансового плану Підприємства, а також за виконанням показників, затвердженого (погодженого) фінансового плану Підприємства, здійснює керівник Підприємства.

11.Звіт про виконання фінансового плану подається в паперовому та електронному вигляді за формою, згідно Додатку 2, щокварталу у строки,  установлені фінансовим управлінням Козельщинської районної державної адміністрації Полтавської області  для подання фінансової звітності, разом з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності підприємства за квартал.

Показники виконання фінансових планів підприємства подаються  в строки, передбачені чинним законодавством.

                                                                                                                                         Проект
                                                   УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

                                             Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради

Керуючись статтями 29, 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням «Про порядок  відчуження  та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району» затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 02 березня 2012 року, розглянувши матеріали подані Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації  постійних  комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

         1.Інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В., взяти до відома.

         2.Надати дозвіл на списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, яке являється фізично зношеним,  не придатним до подальшої експлуатації та подальший ремонт, якого є економічно недоцільним (Додаток 1).

         3.Доручити головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В.,:

3.1.Провести списання вищевказаного майна, відповідно до Положення «Про порядок  відчуження  та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району» затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від  02 березня 2012 року та наказу «Про призначення постійної діючої комісії для перевірки та списання майна» від 01 серпня 2018 року №9аКомунального  некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

3.2.Проінформувати районну раду про результати списання вказаного майна.

          4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

Голова районної ради                                                          Ю.Б.Марченко 

                                                                                                                 
                                                                                                                                     Додаток 1
                                                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                                   рішенням двадцять шостої сесії  
                                                                                                 районної ради сьомого скликання
                                                                                                 «29» січня 2019 р.

     Перелік
майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради для  проведення списанняІнвентарний номер

Найменування матеріальної цінностей

Дата введення в експлуатацію

Кількість

Балансова вартість

(грн.)

Сума зносу

1

10470031

Електрофорез

 

1

2700,0

2700,0

2

10470057

Апарат УВЧ 60

 

1

4480,0

4480,0

3

10470087

Апарат УВЧ

 

1

5387,0

5387,0

4

10470018

Радіус-01ФТ

 

1

6674,0

6674,0

 

Всього

 

 

4

19241

19241

                                                                                                                              Проект

                                                             УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(позачергова двадцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання)

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

27 грудня 2018 року
                                          

                                                          РІШЕННЯ
                                       Про  районний бюджет  на 2019 рік

Керуючись Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування», розглянувши пропозиції райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

                           РАЙОННА РАДА   ВИРІШИЛА

  1. Визначити на 2019 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 94320564 гривень, в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 93359564 гривень, доходи спеціального фонду районного бюджету 461000  гривень, згідно з додатком  1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 94320564 гривень, в тому числі видатки загального фонду  районного бюджету 93841564 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету 479000 гривень.

- повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету у сумі 40000 гривень згідно з додатком 4 до цього рішення;

-  надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету у сумі 40000  гривень згідно з додатком 4 до цього рішення;

- оборотний  залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі  50000 гривень, що становить 0,05 відсотків видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом.

  2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

  3. Затвердити міжбюджетні трансферти  згідно з додатком 5 до цього рішення.

      Районна державна  адміністрація може приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів  з державного бюджету місцевим бюджетам та з інших місцевих бюджетів у періоді між  сесіями районної ради з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного Кодексу України.

  4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів  на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

  5. Затвердити розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/ регіональних програм в сумі 8447149  гривень згідно з дотатком 7 до цього рішення.

  6. Установити, що в загальному фонді районного  бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду районного бюджету належать доходи, визначені статтею  64 Бюджетного Кодексу України та трансферти, визначені  статями 97,101 Бюджетного Кодексу України (крім субвенцій, визначених сттаею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного Кодексу України).

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного Кодексу України.

  7. Установити, що джерелами  формування спеціального фонду районного бюджету на  2019 рік:

1) у частині  доходів є надходження, визначені статтею   69 1  Бюджетного Кодексу України.

2) у частині фінансування є надходження, визначені  пунктом 10 частини першої статті 69  1  Бюджетного Кодексу України.

3) у частині кредитування є надходження, визначені пунктом 10 чатини першої статті 69 1  Бюджетного Кодексу України.

  8. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду районного бюджету згідно з відповідними пунктами частини першої статті 69 1, частини  першої статті 71   Бюджетного Кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених відповідними пунктами статті 13, частиною другою статті 70 та частиною другою статті 71 Бюджетного Кодексу України.

  9. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного Кодексу України захищеними  видками районного бюджету видатки загального фонду:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

оплата енергосервісу

  10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного Кодексу України надати право фінансовому управлінню  районної державноїадміністраціїи отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням  захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без  нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

  11. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного Кодексу України  стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набуття чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації пробюджет відповідно до законодавства а саме:

        здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет забюджетними програмами  та показниками,бюджетні призначення  щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою,встановленими Міністерством фінансів України до 15 березня 2020 року;

      оприлюднення паспортів бюджетнихпрограм у триденний строк з дня їх  затвердження ;

4) взяття бюджетних зобов’язань, довгострокових зобов’язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію,водопостачання, водовідведення, природній газ та послуги зв’язку, якіспоживаються бюджетними установами таукладання договорів за  кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обгрунтованих лімітів споживання.

  12. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету фінансове управління райдержадміністрації за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо  за загальним та спеціальним фондами бюджету),  здійснюється за  рішенням районної державної адміністрації погодженим з постійною комісією районної ради з  питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

  13. Рішення набуває чинності з 1 січня 2019 року.

  14. Додатки 1-7  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

  15. Відповідно до частини першої статті 28 Бюджетного Кодексу України фінансовому управлінню оприлюднити рішення в десятиденний строк з дня  його прийняття в газеті «Козельщинські вісті»

  16. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації, контроль за його виконанням – на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 Голова районної ради                                                                     Ю.Б. Марченко    

 

                                             ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА
                                     до проекту  районного бюджету на 2019 рік

Формування показників районного бюджету 2019 року здійснено на основі податкової реформи та реформи міжбюджетних відносин, побудованих на принципах децентралізації фінансів та зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування.

 Соціально-економічний стан району та прогноз розвитку на 2019 рік

      Економіка Козельщинського району, в основному, зорієнтована на виробництво сільськогосподарської продукції. На території району виробничу діяльність здійснюють 12 сільськогосподарських підприємств та 178 фермерське господарство, у власності та користуванні яких знаходиться 42,74  тис. га ріллі.

По підсумках 2018 року очікується виробництво:

-  зернових та зернобобових культур разом з кукурудзою -126,4 тис. тонн, що на 48,2 % більше проти показника минулого  року. Збільшення валового збору зернових відбудеться за рахунок збільшення посівних площ на 3,5%;

-  цукрового буряка   125,0 тис. тонн, що  на 5,6% меньше проти показника 2017  року;

-  олійних культур – 34,5 тис.тонн, що на 76,8 % більше показника минулого року.          Ріст  відбувся за рахунок збільшення посівних площ   соняшника в структурі посівних площ та високій  врожайності .

Закладено фундамент для отримання доброго врожаю 2019 року.

Сільгосппідприємства району посіяли в оптимальні строки озимі культури  на 7,1   тис. га.                                                                                                               
         Однією з важливих складових сільськогосподарського виробництва району є тваринницька галузь. У сільгосппідприємствах району станом на 01.11.2018 року  налічується  1572 голови ВРХ , (- 196 голови до 2017 року) в тому числі корів 894 голів ( -24  голів до 2017 року), свиней 1810 голів (-206 голів до 2017 року) , овець  570 голів.

  За підсумками 2018 року господарствами усіх форм власності району буде реалізовано худоби і птиці у живій вазі  1,2 тис. тонн, тобто на  рівні 2017 року не дивлячись на  спад  поголів’я тварин у населення. Прогнозується виробництво молока 16,3 тис. тонн,  що на 0,6 % більше проти минулорічного  показника.  У поточному  році надій молока на одну корову складе 5600кг  ,що більше, минулорічного показника на 50 кг або 0,9 %. У 2019  році  планується отримати по 5700 кг на корову (+ 100 кг) тобто збільшиться на 1,8 %  проти очікуваного 2018 року
  
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника станом на 01.11. 2018 році складає 8924 грн., що більше проти рівня минулого року на  1817 грн.

Зросла  і орендна плата за використання земельних ділянок. Середній  розмір орендної плати від нормативно грошової оцінки орендованої земельної частки (паю) в 2018 році складає 9,6 % (2017 рік - 9,5 %).  Збільшення розміру орендної плати відбулося за рахунок високої конкуренції серед орендарів та індексації, пов’язаної з ростом споживчих цін за підсумками 2018 року.

          На сьогодні в Козельщинському районі впроваджуються реформи децентралізації, створено дві об’єднані територіальні громади, які об’єднали 10 місцевих рад та одну сільську раду Кременчуцького району. Це становить 55,5 % від загальної кількості існуючих рад.

         Площа охоплена громадами становить 55,0 % від загальної площі району. На 01.01.2018 року чисельність населення в об’єднаних територіальних громадах складала близько 14,2 тис. осіб або 74,7% до загальної кількості населення району.

                ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО                                                                                                                                                                                                       РОЗВИТКУ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 РІК

Таблиця 1

Показники

Один.

виміру

2017 рік звіт

2018 рік

очікуване

2019 рік прогноз

2019 рік

у % до

2018 року

Валова додана вартість у діючих цінах (виходячи із складових на рівні області)*

млн. грн.

626,1

644,8

664,7

103,1

 у порівняних цінах, до попереднього року

%

120,8

103,0

103,1

*

Надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до державного бюджету

млн.грн.

69,26

62,0

63,5

102,4

Доходи місцевих бюджетів

(без трансфертів)

млн.грн.

77,63

95,26

98,5

103,4

Питома вага місцевих бюджетів у зведеному бюджеті

%

52,8

60,9

62,9

103,2

Видатки місцевих бюджетів

млн.грн.

235,15

193,57

142,7

73,7

Питома вага прибуткових підприємств

%

-

-

-

-

Індекс промислової продукції

%

115,6

112,1

101,3

*

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу

млн. грн.

19,9

22,3

22,6

101,3

Індекс сільськогосподарської продукції

%

72,9

76,2

79,6

*

Валова продукція сільського господарства по всіх категоріях господарств в порівнянних цінах                           2010 року до попереднього року

%

76,2

123,5

102,7

*

Оборот роздрібної торгівлі

млрд. грн.

0,0396

0,0433

0,0455

105,1

Індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі (у порівнянних цінах)

%

108,1

109,3                  

105,1

*

Обсяг освоєних (використаних) капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування

млн. грн.

                                                                                                260,4

 

225,0

 

233,5

 

103,8

Обсяг капітальних інвестицій на одну особу

грн.

13533,6

11975,1

12681,2

105,9

Індекс капітальних інвестицій

%

296,6

86,4

107,5

*

Середньомісячна номінальна заробітна плата

грн.

5341

7200

8000

111,1

Індекс реальної заробітної плати

%

52,7

71,1

78,9

*

Заборгованість із виплати заробітної плати

млн.грн

-

-

-

-

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець періоду

тис. осіб

0,338

0,349

0,355

101,7

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг

%

75,0

83,6

87,3

*

Індекс споживчих цін до грудня попереднього року

%

113,1

111,0

109,7

98,8

 
                         Оцінка надходжень доходів до районного бюджету
                                          за січень-листопад 2018 року

 Районний бюджет за доходами (без врахування трансфертів з Державного бюджету) за січень-листопад 2018 року виконано в сумі 14082,2 тис. грн.

До загального фонду районного бюджету (без врахування трансфертів з Державного бюджету) надійшло 11531,0 тис. грн. В порівнянні з уточненим планом виконання бюджету становить 105,0 %.

Фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб, питома вага яких в загальному фонді становить 99,3 %, склали 11425,5 тис. грн. Надходження плати за надання адміністративних послуг склали 85,2 тис. грн. Цей вид надходжень складається із адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 65,7 тис.грн., та адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань - 19,5 тис.грн.

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності склали 13,8 тис. грн. Інші надходження в райбюджеті складають 6,0 тис.грн.

Доходи спеціального фонду (без врахування трансфертів з Державного бюджету) до складу якого входять лише власні надходження бюджетних установ складають 2551,2 тис. грн.

                          Прогноз показників районного бюджету
                         за основними видами доходів на 2019 рік

 Дохідна частина прогнозу районного бюджету на 2019 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Формування доходів районного бюджету здійснено з врахуванням утворення двох територіальних громад для яких встановлено нормативи відрахувань податку на доходи фізичних осіб.

В основу розрахунків доходів загального фонду районного бюджету на 2019 рік покладено:

вимоги статті 77 Бюджетного кодексу України;

вимоги статей 64 та 101 Бюджетного кодексу України

звітні показники про стан виконання доходів зведеного бюджету району за  11 місяців 2018 року.

У процесі визначення доходів загального фонду районного бюджету враховані динаміка та тенденції виконання показників надходження податків, зборів, обов’язкових платежів за попередні роки.

          Надходження до районного бюджету заплановано в сумі 94320,6 тис.грн. Загальний фонд складає 93859,6 тис.грн, спеціальний- 461,0 тис.грн.

Доходи районного бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) на 2019 рік визначено у сумі 14332,0 тис.грн., Обсяг доходів загального фонду  складає 13980,0 тис.грн., спеціального фонду 352,0 тис.грн.

         Найбільшою складовою  доходів районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 99,7 % від доходів загального фонду. Прогнозні надходження податку складають 13894,0 тис. грн.   Надходження цього податку розраховано на базі надходжень за 11 місяців 2018 року по 8-ми сільських радах , які не ввійшли в об’єднані територіальні громади.

В порівнянні з очікуваними надходженнями податку у 2018 році прогнозні показники на 2019 рік збільшено на 9,0 %.

         Збільшення обсягів надходжень податку на доходи фізичних осіб обумовлено подальшим зростанням середньомісячної, мінімальної заробітної плати та легалізацію виплат.

         Неподаткові надходження в районному бюджеті складають 86,0 тис.грн, а саме плата за надання адміністративних послуг заплановано в обсязі  75,0 тис.грн., надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності- 11,0 тис.грн.

В доходах районного бюджету включено трансферти з Державного бюджету 79988,6 тис.грн.  В тому числі враховано субвенцію з бюджетів сіл і селищ 8370,4 тис.грн. на виконання заходів передбачених районними програмами . 

         Також до районного бюджету передаються субвенції з місцевого бюджету  на здійснення переданих видатків у сфері освіти, охорони здоров’я та інших за рахунок субвенцій з Державного бюджету на суму 2106,5 тис.грн.

         Обсяг доходів спеціального фонду  прогнозується у сумі 352,0 тис.грн. грн. Надходження заплановано від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством-348,0 тис.грн., та доходи бюджету розвитку за рахунок субвенцій з бюджетів нижчого рівня  9,0 тис.грн. З обласного бюджету на спеціальний фонд передбачена субвенція на  реалізацію заходів обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки»  -100,0 тис.грн.

                                                      ВИДАТКИ
Обсяг видатків  обраховано в сумі 94320,6 тис.грн., з них загального фонду - 93841.6 тис.грн., спеціального 479,0 тис.грн.

                                  Органи місцевого самоврядування
Видатки на утримання органів місцевого самоврядування, що утримуються за рахунок коштів районного бюджету, передбачаються в сумі 1920,0 тис.грн.

Крім того, по по КПКВ 0180  передбаченоутримання трудового  архіву   в сумі 222,7 тис.грн. , та реалізація заходів районної Програми розвитку місцевого самоврядування   в сумі 5,0 тис.грн.

                                                             Освіта
 Видатки на утримання закладів освіти районного підпорядкування та проведення галузевих програм на 2019 рік передбачені в сумі 20962,6  тис.грн., в тому числі видатки загального фонду - в сумі 20724,6 тис. грн., спеціального фонду – 238,0 тис. грн.

 Видатки на утримання загальноосвітніх навчальних закладів  по загальному фонду передбачаються асигнування в загальній сумі 16298,6 тис.грн., в тому числі за рахунок державної освітньої субвенції 11116,0 тис.грн., яка спрямована на оплату праці педпрацівників

 На фінансування дошкільних навчальних закладів передбачається направити 1950,6 тис.грн., позашкільних закладів - 106,3 тис.грн., методичного кабінету - 650,9 тис.грн.,інших закладів освіти (централізованої бухгалтерії, групи централізованого господарського обслуговування, міжшкільного навчально-виробничого комбінату) -1711,0 тис.грн.

Крім того 7,2 тис.грн передбачається на надання одноразової грошової допомоги дітям- сиротам.

                                                       Охорона здоров’я
Видатки на утримання районних закладів охорони здоров’я  на 2019 рік передбачено асигнування  в сумі 5658,3 грн., у тому числі за загальним фондом – 5628,3 грн., спеціальним фондом – 30,0 тис. грн.

Фінансування районної лікарні, в зв’язку з реформуванням  передбачено на 1 квартал  в сумі 4236,0 тис.грн.

В обсязі видатків за загальним фондом враховано медичну субвенцію районного бюджету  в сумі 984,5 тис.грн.

 Крім того Новогалещинська селищна рада направляє на утримання закладів охорони здоров’я 300,0 тис.грн. медичної субвенції. Козельщинська селищна рада -1806,5 тис.грн медичної субвенції та 730,0 тис.грн. доходів бюджету.

Фінансов апідтримка діяльності Центру первинної медико-санітарної допомоги передбачається в сумі - 1235,0 тис.грн. (районний бюджет 137,0 тис.грн. Козельщинська селищна рада - 730,0 тис.грн.  сільські ради, що не увійшли  в ОТГ- 368,0 тис.грн.)

В 2019 році за окремою програмою буде здійснюватися фінансування  відшкодування вартості  лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 157,3 тис.грн. (видатки передбачено на 1 квартал)

                             Соціальний захист та соціальне забезпечення

Обсяг видатків районного бюджету на 2019 рік по соціальному захисту та соціальному забезпеченню передбачений в сумі  60658,2,0 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 60559,7 грн., спеціальному фонду – 98,5 .грн.

На фінансову підтримку  районної ради ветеранів передбачається 30,0 тис.грн

На фінансування  заходів районної Програми «Турбота» на 2019-2020 роки - 452тис.грн.

 На утримання  територіального центру соціальної допомоги на дому передбачається – 4789,2 тис.грн., центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді - 407,5 тис.грн.

 За рахунок субвенції з обласного бюджету  планується фінансування:

-пільгового медичного обслуговування осіб,які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи, видатки на поховання учасників бойових дій  і інвалідів війни, встановлення телефонів інвалідам 1 та 11 гр. - 34,5 тис.грн.

- проведення оздоровлення учасників АТО - 51,0 тис.грн.

- часткова оплата  вартості путівки до дитячого  закладу оздоровлення та відпочинку області, оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми-46,7 грн. Видатки фінансуються головним розпорядником коштів- відділом освіти, сі’ї та молоді Козельщинської РДА.

  За рахунок субвенції з державного бюджету передбачені :

-          видатки  на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного захворювання - 31149,00 тис.грн.

-          видатки на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 21067,1 тис.грн.

      -     видатки  на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу -1835,1 тис.грн.

        - виплата державної допомоги на дітей-сиріт - 724,7 тис.грн.

                                                       Культура і мистецтво
     Видатки районного бюджету по галузі „Культура і мистецтво” на 2019 рік передбачені в сумі  3249,4тис.грн.. грн., в тому числі по загальному фонду бюджету –3236,9 тис.. грн., по спеціальному фонду – 12,5 тис. грн.  

        На утримання централізованої бібліотечної мережі по загальному фонду  планується направити  2079,0 тис.грн.

       За рахунок районного бюджету утримуються сільські  будинки культури та клуби на утримання яких передбачається  815,9 тис. грн.

       На утримання інших культурно-освітніх закладів направляється  342,0 тис.грн.

                                               Фізична культура і спорт
Видатки на утримання закладів фізичної культури і спорту районного підпорядкування і реалізацію програм та  заходів в галузі передбачені в сумі    – 1016,6 тис.грн.

    фінансова підтримка  на проведення  фізкультурно-масових заходів - 30,0 тис.грн.

    фінансова підтримка  ДЮСШ  фізкультурно- спортивних товариств - 636,6 тис.грн.

   фінансова підтримка  на утримання  місцевих осередків  (рад) всеукраїнських організацій  фізкультурно- спортивної спрямованості - 350,0 тис.грн.

     В  загальній сумі   кошти районного бюджету-170,0 тис.грн.,    Козельщинської ОТГ (інші субвенції)-750,0 тис.грн. Новогалещинської ОТГ-56,6 тис.грн. сільські бюджети (Бреусівська сільська рада) - 40,0 тис.грн.

                                                       Кредитування
  Надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам передбачено в сумі 40 тис.грн за рахунок повернення.

                                        Міжбюджетні відносини

Передбачається передати  міжбюджетні трансферти

Міському бюджету м. Кременчука - 100,0 тис.грн. на обслуговування породіль Козельщинського району

реабілітацію дітей-інвалідів - 45,6 тис.грн.

Міському бюджету м.Горішні Плавні - 50,0 тис.грн. лікування хворих в інфекційному відділенні

Козельщинській ОТГ (навчання дітей в музичній школі ,БДЮТ, міжшкільному НВК) - 332,3 тис.грн.

Заступник начальника фінансового управління          А.М. Сокологорська

Козельщинський р-н Додаток 1
до рішення   сесії районної ради
"Про  районний бюджет на 2019 рік"
ДОХОДИ

місцевого бюджету на 2019 рік
(грн)
Код Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
10000000 Податкові надходження   13894000,00 13894000,00 0,00 0,00
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості   13894000,00 13894000,00 0,00 0,00
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 13894000,00 13894000,00 0,00 0,00
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 6580000,00 6580000,00 0,00 0,00
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 6612000,00 6612000,00 0,00 0,00
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 702000,00 702000,00 0,00 0,00
20000000 Неподаткові надходження   438000,00 86000,00 352000,00 0,00
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності  86000,00 86000,00 0,00 0,00
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 75000,00 75000,00 0,00 0,00
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 17000,00 17000,00 0,00 0,00
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 58000,00 58000,00 0,00 0,00
22080000 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном   11000,00 11000,00 0,00 0,00
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності  11000,00 11000,00 0,00 0,00
25000000 Власні надходження бюджетних установ   352000,00 0,00 352000,00 0,00
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  352000,00 0,00 352000,00 0,00
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  348000,00 0,00 348000,00 0,00
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ   4000,00 0,00 4000,00 0,00
Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 14332000,00 13980000,00 352000,00 0,00
40000000 Офіційні трансферти   79988564,00 79879564,00 109000,00 109000,00
41000000 Від органів державного управління   79988564,00 79879564,00 109000,00 109000,00
41030000 Субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам 12100500,00 12100500,00 0,00 0,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 11116000,00 11116000,00 0,00 0,00
41034200 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 984500,00 984500,00 0,00 0,00
41040000 Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 2218300,00 2218300,00 0,00 0,00
41040200 Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 2218300,00 2218300,00 0,00 0,00
41050000 Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 65669764,00 65560764,00 109000,00 109000,00
41050100 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління 21067100,00 21067100,00 0,00 0,00
41050200 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 1835100,00 1835100,00 0,00 0,00
41050300 Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги н 31149000,00 31149000,00 0,00 0,00
41050700 Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного 724700,00 724700,00 0,00 0,00
41051200 Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 20099,00 20099,00 0,00 0,00
41051500 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції 2106500,00 2106500,00 0,00 0,00
41052000 Субвенція з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 157300,00 157300,00 0,00 0,00
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 8609965,00 8500965,00 109000,00 109000,00
X Разом доходів 94320564,00 93859564,00 461000,00 109000,00
Заступник голови районної ради Д.І.Піщаний
Козельщинський р-н Додаток 2
до рішення  сесії районної ради
"Про  районний бюджет на 2019 рік"
ФІНАНСУВАННЯ

місцевого бюджету на 2019 рік
(грн)
Код Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
Фінансування за типом кредитора
200000 Внутрішнє фінансування 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
208000 Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
600000 Фінансування за активними операціями 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
X Загальне фінансування 0,00 -18000,00 18000,00 18000,00
Заступник голови районної ради Д.І.Піщаний
Козельщинський р-н Додаток 3
до рішення  районної ради
"Про  районний  бюджет на 2019 рік"
РОЗПОДІЛ
видатків місцевого бюджету на 2019 рік
(грн.)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/ підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Загальний фонд Спеціальний фонд РАЗОМ
усього видатки споживання з них видатки розвитку усього у тому числі бюджет розвитку видатки споживання з них видатки розвитку
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0100000 Козельщинська районна рада 2147650,00 2147650,00 1575700,00 148950,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2147650,00
0110000 Козельщинська районна рада 2147650,00 2147650,00 1575700,00 148950,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2147650,00
0110150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 1920000,00 1920000,00 1434000,00 117000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1920000,00
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління 227650,00 227650,00 141700,00 31950,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 227650,00
0200000  Козельщинська районна державна адміністрація 7103370,00 7103370,00 310152,00 12000,00 0,00 30000,00 0,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 7133370,00
0210000  Козельщинська районна державна адміністрація 7103370,00 7103370,00 310152,00 12000,00 0,00 30000,00 0,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 7133370,00
0212010 2010 0731 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню 4236000,00 4236000,00 0,00 0,00 0,00 30000,00 0,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 4266000,00
0212111 2111 0726 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги 1235000,00 1235000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1235000,00
0212146 2146 0763 Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань 157300,00 157300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 157300,00
0213121 3121 1040 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 407500,00 407500,00 310152,00 12000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 407500,00
0213242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 51000,00 51000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51000,00
0215032 5032 0810 Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств 636570,00 636570,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 636570,00
0215052 5052 0810 Фінансова підтримка регіональних осередків всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості у здійсненні фізкультурно-масових заходів серед населення регіону 30000,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30000,00
0215053 5053 0810 Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості 350000,00 350000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 350000,00
0600000 Відділ освіти,сім’ї та молоді Козельщинської  районної державної адміністрації 20771303,00 20771303,00 14008320,00 1984030,00 0,00 238000,00 18000,00 220000,00 0,00 0,00 18000,00 21009303,00
0610000 Відділ освіти, сім’ї та молоді Козельщинської районної державної адміністрації 20771303,00 20771303,00 14008320,00 1984030,00 0,00 238000,00 18000,00 220000,00 0,00 0,00 18000,00 21009303,00
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти 1950564,00 1950564,00 1035100,00 376800,00 0,00 98000,00 18000,00 80000,00 0,00 0,00 18000,00 2048564,00
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами 16298619,00 16298619,00 11216500,00 1512230,00 0,00 140000,00 0,00 140000,00 0,00 0,00 0,00 16438619,00
0611090 1090 0960 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 106320,00 106320,00 83920,00 3900,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 106320,00
0611150 1150 0990 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів 650850,00 650850,00 497500,00 30400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 650850,00
0611161 1161 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти 1710966,00 1710966,00 1175300,00 60700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1710966,00
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти 7240,00 7240,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7240,00
0613140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) 46744,00 46744,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46744,00
0800000 Управління соціального захисту Козельщинської районної державної адміністрації 60054536,00 60054536,00 3617466,00 178415,00 0,00 98500,00 0,00 98500,00 74000,00 3700,00 0,00 60153036,00
0810000 Управління соціального захисту Козельщинської районної державної адміністрації 60054536,00 60054536,00 3617466,00 178415,00 0,00 98500,00 0,00 98500,00 74000,00 3700,00 0,00 60153036,00
0813011 3011 1030 Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 3500000,00 3500000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3500000,00
0813012 3012 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 17567100,00 17567100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 17567100,00
0813021 3021 1030 Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 140000,00 140000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 140000,00
0813022 3022 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 1695100,00 1695100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1695100,00
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 81000,00 81000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81000,00
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку 74000,00 74000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 74000,00
0813041 3041 1040 Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами 361600,00 361600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 361600,00
0813043 3043 1040 Надання допомоги при народженні дитини 7589000,00 7589000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7589000,00
0813044 3044 1040 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 1093600,00 1093600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1093600,00
0813045 3045 1040 Надання допомоги на дітей одиноким матерям 5937000,00 5937000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5937000,00
0813046 3046 1040 Надання тимчасової державної допомоги дітям 121200,00 121200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 121200,00
0813047 3047 1040 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям 7212000,00 7212000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7212000,00
0813048 3048 1040 Код видалено 320000,00 320000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 320000,00
0813050 3050 1070 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 19710,00 19710,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 19710,00
0813060 3060 1070 Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 7300,00 7300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7300,00
0813081 3081 1010 Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю 5430000,00 5430000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5430000,00
0813082 3082 1010 Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд 1812000,00 1812000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1812000,00
0813083 3083 1010 Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу 912000,00 912000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 912000,00
0813084 3084 1040 Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 332400,00 332400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 332400,00
0813085 3085 1010 Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку 28200,00 28200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 28200,00
0813090 3090 1030 Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 14700,00 14700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 14700,00
0813104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 4789220,00 4789220,00 3617466,00 178415,00 0,00 98500,00 0,00 98500,00 74000,00 3700,00 0,00 4887720,00
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 63000,00 63000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 63000,00
0813172 3172 1010 Встановлення телефонів особам з інвалідністю I і II груп 106,00 106,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 106,00
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість 30000,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30000,00
0813230 3230 1040 Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у 724700,00 724700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 724700,00
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 199600,00 199600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 199600,00
1000000 Відділ культури і туризму Козельщинської районної державної адміністрації 3236850,00 3236850,00 2379320,00 160100,00 0,00 12500,00 9000,00 3500,00 0,00 0,00 9000,00 3249350,00
1010000 Відділ культури і туризму Козельщинської районної державної адміністрації 3236850,00 3236850,00 2379320,00 160100,00 0,00 12500,00 9000,00 3500,00 0,00 0,00 9000,00 3249350,00
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 2078900,00 2078900,00 1502850,00 155600,00 0,00 12500,00 9000,00 3500,00 0,00 0,00 9000,00 2091400,00
1014060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 815950,00 815950,00 626470,00 4500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 815950,00
1014081 4081 0829 Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва 342000,00 342000,00 250000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 342000,00
3700000 Фінансове управління Козельщинської районної державної адміністрації 527855,00 527855,00 0,00 0,00 0,00 100000,00 100000,00 0,00 0,00 0,00 100000,00 627855,00
3710000 Фінансове управління Козельщинської районної державної адміністрації 527855,00 527855,00 0,00 0,00 0,00 100000,00 100000,00 0,00 0,00 0,00 100000,00 627855,00
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету 527855,00 527855,00 0,00 0,00 0,00 100000,00 100000,00 0,00 0,00 0,00 100000,00 627855,00
X X X Усього 93841564,00 93841564,00 21890958,00 2483495,00 0,00 479000,00 127000,00 352000,00 74000,00 3700,00 127000,00 94320564,00
Заступник голови районної ради Д.І.Піщаний 0

 

Козельщинський р-н Додаток 4
до рішення  сесії районної  ради
"Про  районний_ бюджет на 2019 рік"
КРЕДИТУВАННЯ
місцевого бюджету у 2019 році
(грн.)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/ підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Надання кредитів Повернення кредитів Кредитування, усього
загальний фонд спеціальний фонд разом загальний фонд спеціальний фонд разом загальний фонд спеціальний фонд разом
усього у тому числі бюджет розвитку усього у тому числі бюджет розвитку усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0200000  Козельщинська районна державна адміністрація 0,00 40000,00 0,00 40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0210000  Козельщинська районна державна адміністрація 0,00 40000,00 0,00 40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0218830 Довгострокові кредити індивідуальним забудовникам житла на селі та їх повернення 0,00 40000,00 0,00 40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0218831 8831 1060 Надання кредиту 0,00 40000,00 0,00 40000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 40000,00 0,00 40000,00
4113 Надання інших внутрішніх кредитів 0,00 40000,00 0,00 40000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 40000,00 0,00 40000,00
0218832 8832 1060 Повернення кредиту 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00
4123 Повернення інших внутрішніх кредитів 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00
Х Х Х Усього 0,00 40000,00 0,00 40000,00 0,00 -40000,00 0,00 -40000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Заступник голови районної ради Д.І.Піщаний 0

 

проект Додаток №5
до рішення сесії районної ради від 
 27 грудня .2018 року
                     Показники міжбюджетних трансфертів між  районним  бюджетом
та іншими бюджетами на 2018 рік
грн.
Код бюджету Найменування АТО  Загальний фонд  Спеціальний фонд
Інші субвенції з місцевих  бюджетів Інші субвенції з місцевих  бюджетів
Сума Сума
16309501000 Бреусівська сільська рада
16309502000 Високовакулівська сільська рада
16309503000 Василівська сільська рада 332255 100000
16309504000 Говтвянська сільська рада
16309510000 Пісківська сільська рада 
16309508000 Оленівська сільська рада
16309516000 Мальцівська сільська рада
16309514000 Солоницька сільська рада
16309402000 Козельщинська селищна рада
16309401000 Новогалещинська селищна рада
16203100000 Кременчуцька міська рада 145600
16202100000 Горішньоплавнівська міська рада  50000
РАЗОМ 527855 100000
Заступник голови районної ради Д.І.Піщаний