УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної ради
 

  від 05 липня  2016 року                                                                                     
 Про скликання восьмої  
сесії районної ради
сьомого скликання
  Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11,13, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання та враховуючи пропозиції райдержадміністрації: 
    1.Скликати восьму сесію районної ради сьомого скликання 20 липня 2016 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.
    2. На розгляд сесії винести  наступні питання:
    2.1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за І півріччя  2016 року.
Доповідає:Виставний В.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
    2.2.Про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району.
Доповідає:Виставний В.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
    2.3.Про  внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
Доповідає: Виставний В.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
  2.4.Про Програму покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджетів у Козельщинському районі на 2016 -2020 роки.
Доповідає: Вітер Т.І. – заступника начальника – начальник Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області.
   2.5.Про затвердження Програми підтримки та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Козельщинському районі на 2016 -2018 роки.
Доповідає: Пожитько П.А. – начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації.
     2.6.Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання «Про Комплексну Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців Козельщинського району на  2016 рік» від 25.12.2015 року.
Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління праці та соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації.
      2.7.Про внесення змін до рішення двадцятої сесії районної ради шостого скликання «Про Програму зайнятості населення Козельщинського району на 2013-2017 роки» від 17.05.2013 року.
Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління праці та соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації.
     2.8.Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради п’ятого скликання «Про Порядок погодження заяв  та ведення обліку громадян, які претендують на отримання кредиту з обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» від 30.09.2008 року.
Доповідає: Доценко А.Л. – в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.
     2.9.Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії районної ради шостого скликання «Про районну Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки» від 02.03.2012 року.
Доповідає: Доценко А.Л. – в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.
    2.10.Про затвердження  Порядку  організації  заходів з часткової  оплати  вартості  путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку  області  для  оздоровлення  дітей, які  виховуються в сім’ях  з дітьми.
      Доповідає: Кабаченко О.С. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
      2.11.Про погодження укладання трудових контрактів із керівниками навчальних закладів району.
Доповідає:Кабаченко О.С. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації..
     2.12.Про погодження дострокового розірвання трудових контрактів із керівниками навчальних закладів району.
Доповідає:Кабаченко О.С. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
     2.13.Про надання дозволу на передачу майна спільної власності    територіальних  громад сіл і селищ  району,  яке знаходиться   на балансі відділу освіти, сім’ї та молоді  райдержадміністрації в безоплатне   тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально   визначеного   майна.  
         Доповідає: Кабаченко О.С. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
     2.14.Про надання   дозволу  на   передачу майна    спільної  власності    територіальних  громад  сіл і селищ  району, яке знаходиться   на балансі   відділу освіти, сім’ї  та  молоді  райдержадміністрації  в безоплатне   тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально  визначеного  майна  Високовакулівській  територіальній  громаді.  
         Доповідає: Кабаченко О.С. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
    2.15.Про надання дозволу на оренду майна спільної власності   територіальних  сіл і  селищ району.
         Доповідає: Кабаченко О.С. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
  2.16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,6773 га, кадастровий номер 5322055500:00:001:0044 для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області.
Доповідає:Дробаха Т.М. – начальник відділу Держгеокадастру  у Козельщинському районі.
    2.17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,1928 га, кадастровий номер 5322055500:00:001:0045 для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області.
Доповідає:Дробаха Т.М. – начальник відділу Держгеокадастру  у Козельщинському районі.
    2.18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 17,4310 га, кадастровий номер 5322055500:00:001:0046 для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області.
Доповідає:Дробаха Т.М. - начальник відділу Держгеокадастру  у Козельщинському районі.
   2.19.Про надання дозволу на списання майна спільної власності  територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні.
Доповідає:Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.
   2.20.Про затвердження списку присяжних Козельщинського районного суду Полтавської області.
Доповідає: Дзюба Г.В. – головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації.
    2.21.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Доповідає:Мокієнко В.С. – начальник відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації.
   2.22.Про затвердження Проекту територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району Полтавської області для участі у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області  2016 року.
Доповідає: Череп Ю.М. – керуючий справами районної ради.
    2.23. Різне.
   3.На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників відділів і управлінь райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

 

                           Голова районної ради                                                              Ю.Б. Марченко