УКРАЇНА
          КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
                                     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                       голови районної ради

від 28 листопада  2018 року                                                                                  №  24                                                                                           
 Про скликання  двадцять
четвертої сесії районної
ради сьомого скликання
 
          Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 13, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання та враховуючи пропозиції райдержадміністрації: 

1. Скликати чергову двадцять четверту сесію районної ради сьомого скликання  11 грудня 2018 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.

2. На розгляд сесії винести  наступні питання:

2.1. Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури у першому півріччі 2018 року».

Доповідає: Коба Л.М. – керівник Кобеляцької місцевої прокуратури.

2.2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за дев’ять  місяців 2018 року.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.3. Про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету  на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.4. Про  внесення змін до  показників районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.5. Про затвердження районної Програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Козельщинській райдержадміністрації на 2019 – 2020 роки.

Доповідає: Ляшенко Л.П. – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг – адміністратор райдержадміністрації.

2.6. Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади в особі Козельщинської селищної ради.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

2.7. Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, у комунальну власність Новогалещинської об’єднаної територіальної громади в особі Новогалещинської селищної ради.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

2.8. Про надання дозволу на передачу майна спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах  договору позички окремо індивідуально визначеного майна.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

2.9. Про надання дозволу на отримання благодійної допомоги та прийняття в безоплатне тимчасове користування відділом освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації транспортного засобу на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

2.10. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 20 липня 2018 року «Про тимчасове призупинення діяльності Козельщинського районного оздоровчого комплексу «Старт» та заходи щодо забезпечення раціонального використання бюджетних коштів і належного збереження та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району.

Доповідає: Клименко С.І. – директор Козельщинського районного оздоровчого комплексу «Старт».

2.11. Про заходи щодо виконання рішення двадцять третьої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання від 25 вересня 2018 року «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів культури, що знаходяться у підпорядкуванні відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади».

Доповідає: Карнаух Т.Я. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

2.12. Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, яке знаходиться на балансі відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації у тимчасове безоплатне користування Козельщинській селищній раді на умовах договору позички індивідуально визначеного майна.

Доповідає: Карнаух Т.Я. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

2.13. Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.14. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району з балансу Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації.

Доповідає: Явтушенко О.В. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

2.15. Про затвердження акту приймання-передачі на баланс відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації з балансу комунальної організації редакції газети «Козельщинські вісті» нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району.

Доповідає: Литвин Н.М. – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Козельщинські вісті».

2.16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 62,0000 га ріллі, кадастровий номер 5322085000:00:001:1211 для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.02), яка розташована в адміністративних межах Козельщинської селищної ради (за межами населених пунктів) Козельщинського району Полтавської області.

Доповідає: Дробаха Т.М. – начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

2.17. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2019 року.

Доповідає: Череп Ю.М. –  керуючий справами районної ради.

2.18. Різне.

3. На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, голів ОТГ та представників старостинських округів, сільських голів, керівників управлінь і відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

4. Розпорядження про скликання сесії довести до відома депутатів і громадян шляхом оприлюднення його на офіційному сайті Козельщинської районної ради.

Голова районної ради                                                                                         Ю.Б. Марченко