УКРАЇНА
                 КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                            Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                                голови районної ради

                      від 12 вересня  2018 року                                     №  22                                                                                              
Про скликання  двадцять
третьої сесії районної
ради сьомого скликання

         Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 13, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання та враховуючи пропозиції райдержадміністрації: 

  1.Скликати двадцять третю сесію районної ради сьомого скликання      25 вересня 2018 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.

2.На розгляд сесії винести  наступні питання:

        2.1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

Доповідає: Сокологорська А.М. - заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації.

         2.2.Про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. - заступник начальника фінансового   управління   райдержадміністрації.

2.3.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. - заступник начальника фінансового  управління райдержадміністрації.

2.4.Про проведення комплексу заходів щодо виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та рішення п’ятої сесії районної ради сьомого скликання «Про реформування друкованих засобів масової інформації газети «Козельщинські вісті» та редакції газети «Козельщинські вісті», співзасновником яких є Козельщинська районна рада від 04 березня 2016 року.

Доповідає: Литвин Н.М. – редактор газети «Козельщинські вісті».

                   2.5.Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів культури, що знаходяться у підпорядкуванні відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до спільної  власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Карнаух Т.Я. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

2.6.Про затвердження рекомендацій постійних комісій районної ради щодо надання згоди на проведення будівельних робіт на об'єктах, які належать до спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району.

Доповідає: Березовський В.С. – голова місцевого осередку ГО «Колос».

2.7.Про внесення змін до рішення двадцятої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички управлінню соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації» від 18.05.2018 року.

Доповідає: Колесніков С.І. - головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.8.Про внесення змін до рішення позачергової вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна комунальному закладу Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 05.01.2018 року.

Доповідає: Колесніков С.І. - головний лікар Козельщинської центральної  районної лікарні.

         2.9.Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички «Козельщинському Центру первинної медико-санітарної допомоги» від 20.07.2018 року.

Доповідає: Колесніков С.І.  - головний лікар Козельщинської центральної  районної лікарні.

2.10.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності  територіальних громад сіл і селищ району.

Доповідає: Ілющенко С.А. - в.о. керівника апарату райдержадміністрації.

          2.11.Про надання дозволу на передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах  договору позички окремо індивідуально визначеного майна.

Доповідає: Ілющенко С.А. - в.о. керівника апарату райдержадміністрації.

2.12.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5322085000:00:001:1118, площею 30,0500 га ріллі для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.02), яка розташована в адміністративних межах Хорішківської сільської ради (за межами населених пунктів) Козельщинського району Полтавської області.

Доповідає: Дробаха Т.М. –  начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

2.13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5322085000:00:001:1119, площею 25,2500 га ріллі для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.02), яка розташована в адміністративних межах Хорішківської сільської ради (за межами населених пунктів) Козельщинського району Полтавської області.

Доповідає: Дробаха Т.М. –  начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

  2.14.Про затвердження технічної документації  з нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки   несільськогосподарського призначення наданої    ТОВ «Сканмікс – Україна» для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за межами населених пунктів на території Козельщинської селищної ради Козельщинського району, Полтавської області за адресою смт. Козельщина, вулиця Остроградського, 229а.

     Доповідає: Дробаха Т.М. –  начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

          2.15.Різне.

3.На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, голів ОТГ та представників старостинських округів, сільських голів, керівників управлінь і відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

4.Розпорядження про скликання сесії довести до відома депутатів і громадян шляхом оприлюднення його на офіційному сайті Козельщинської районної ради.

 Голова районної ради                                                             Ю.Б. Марченко