УКРАЇНА
                        КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
       
                                              Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                                голови районної ради

          від 26  червня  2018 року                                                         № 17                                                                                               
Про скликання чергової
двадцять першої  сесії районної
ради сьомого скликання

          Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання: 

   1.Скликати чергову двадцять першу сесію районної ради сьомого скликання  10 липня 2018 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.

 2.На розгляд сесії винести  наступні питання:

         2.1.Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2017 – 2018 роки» від 08.12.2016 року.

Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.2.Про внесення змін до рішення позачергової вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання  «Про комплексну Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців Козельщинського району на 2018 рік» від 05.01.2018 року.

Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

         2.3.Про укладання угоди про передачу міжбюджетних трансфертів Кременчуцькій міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території Козельщинського району.

Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.4.Про безоплатну передачу майна, що перебуває на балансі Управління соціального захисту населення райдержадміністрації і належить до спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної  територіальної громади.

Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

         2.5.Про заходи щодо виконання рішення двадцятої сесії районної ради сьомого скликання «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади» від 18.05.2018 року.

Доповідає: Стрілець Н.Я. – начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

2.6.Про внесення змін до рішення двадцятої сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації» від 18.05.2018 року.

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.7.Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички комунальному закладу «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідає: Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.8.Про заходи щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №363 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268».

Доповідає: Череп Ю.М.  – керуючий справами  районної ради.

2.9.Про план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року.

 Доповідає: Череп Ю.М.  – керуючий справами  районної ради.

  2.10. Різне.

          3.На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, голів ОТГ та представників старостинських округів, сільських голів, керівників управлінь і відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

         4.Розпорядження про скликання чергової сесії довести до відома депутатів і громадян шляхом оприлюднення його на офіційному сайті Козельщинської районної ради.

 Голова районної ради                                                               Ю.Б. Марченко

 

                                                       УКРАЇНА
КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
                                   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                     голови районної ради

від 09 липня  2018 року                                                                 №18                          

Про внесення змін до Розпорядження
голови Козельщинської районної
ради №17  від 26 червня  2018 року                                              
«Про скликання  чергової двадцять першої
сесії районної ради сьомого скликання»

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статей 11,13, Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання, враховуючи необхідність проведення додаткових заходів щодо забезпечення передачі комунальних закладів та майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району новоутвореним об’єднаним територіальним громадам, а також проведення необхідних розрахунків щодо передачі міжбюджетних трансфертів передбачених чинним законодавством:

1.Внести зміни до Розпорядження голови Козельщинської районної ради №17 від 26 червня  2018 року «Про скликання  чергової двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання», а саме викласти п.1 вказаного Розпорядження в новій редакції:

«1.Скликати чергову двадцять першої сесію Козельщинської районної ради сьомого скликання 20 липня 2018 року  о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.».

2.Керуючому справами районної ради Черепу Ю.М., довести вказану інформацію до відома депутатів.

 Голова районної ради                                                                             Ю.Б. Марченко