УКРАЇНА
                          КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
            
                                                Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                                                   голови районної ради

          від 07  травня  2018 року                                                         № 15                                                                                             

Про скликання чергової
двадцятої  сесії районної
ради сьомого скликання

          Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 16 Регламенту Козельщинської районної ради сьомого скликання: 

  1. Скликати чергову двадцяту  сесію районної ради сьомого скликання  18 травня 2018 року о 10.00 год. у  приміщенні  районної ради.

2. На розгляд сесії винести  наступні питання:

        2.1. Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури за 2017 рік».

Доповідає: Коба Л.М. – керівник Кобеляцької місцевої прокуратури.

 2.2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

         2.3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.4. Про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.6.Про Програму економічного і соціального розвитку Козельщинського району на 2018 рік.

Доповідає: Глущенко В.В. – головний спеціаліст відділу економіки райдержадміністрації.

2.7. Про Програму фінансового забезпечення функціонування Козельщинської районної державної адміністрації для виконання повноважень, делегованих Козельщинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері й реалізації заходів соціально-економічного розвитку Козельщинського району на 2018 рік.

Доповідає: Сокологорська А.М. – заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

2.8. Про Програму зайнятості населення Козельщинського району на 2018-2020 роки.

Доповідає: Жайворонок І.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.9. Про Програму відшкодування частини кредитів, отриманих фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження житлового фонду у Козельщинському районі на 2018 рік.

Доповідає: Бука В.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

2.10. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання «Про затвердження комплексної Програми підготовки молоді Козельщинського району до військової служби і призову її до Збройних Сил України на 2016-2018 роки» від 25 грудня 2015 року.

Доповідає: Кушко Ю.М. – військовий комісар Козельщинського районного військового комісаріату.

2.11. Про створення на базі Козельщинського районного військового комісаріату Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Доповідає: Кушко Ю.М. – військовий комісар Козельщинського районного військового комісаріату.

2.12. Про реорганізацію комунального закладу «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідає: Явтушенко О.В. – головний лікар комунального закладу «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

2.13. Про погодження внесення змін до організаційної структури та штатного розпису комунального закладу «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідає: Явтушенко О.В. – головний лікар комунального закладу «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

2.14. Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні, в безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна комунальній установі «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Доповідає:  Колесніков С.І.    – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

2.15. Про затвердження Статуту Козельщинського районного будинку культури в новій редакції.

Доповідає: Карнаух Т.Я. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

2.16. Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Доповідають: Карнаух Т.Я. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Колесніков С.І. – головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні.

Стрілець Н.Я. – в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

2.17. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинського районного оздоровчого комплексу «Старт».

  Доповідає: Клименко С.І. – директор Козельщинського районного оздоровчого комплексу «Старт».

2.18. Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинського районного оздоровчого комплексу «Старт».

  Доповідає:  Клименко С.І. – директор Козельщинського районного оздоровчого комплексу «Старт».

           2.19. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Козельщинського краю».

Доповідає: Піщаний Д.І.  – заступник голови  районної ради.

2.20. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Доповідає: Піщаний Д.І.  – заступник голови  районної ради.

          2.21. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Доповідає: Гордієнко В.П. – виконувач обов’язків голови райдержадміністрації.

2.22. Про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Козельщинського району за пріоритетними напрямками на 2018 – 2020 роки.

Доповідає: Бука В.І. – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2.23. Про затвердження районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 рік.

Доповідає:  Бороздун С.Ю. – завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи, виявлення та запобігання корупції апарату райдержадміністрації.

2.24. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5322085000:00:001:1109, площею 88, 4300 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01), яка розташована в адміністративних межах Хорішківської сільської ради (за межами населених пунктів) Козельщинського району Полтавської області.

Доповідає: Дробаха Т.М. –  начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

2.25. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5322084600:00:001:0675, площею 13, 9999 га для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.02), яка розташована в адміністративних межах Пригарівської сільської ради (за межами населених пунктів) Козельщинського району Полтавської області.

Доповідає:  Дробаха Т.М. –  начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

2.26. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5322081600:00:001:0693, площею 5, 6577 га сіножатей для ведення для сінокосіння та випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08), яка розташована в адміністративних межах Говтвянської сільської ради (за межами населених пунктів) Козельщинського району Полтавської області.

Доповідає:  Дробаха Т.М. – начальник відділу у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

2.27. Різне.

        3. На сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, голів ОТГ та представників старостинських округів, сільських голів, керівників управлінь і відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, представників акредитованих засобів масової інформації.

       4. Розпорядження про скликання чергової сесії довести до відома депутатів і громадян шляхом оприлюднення його на офіційному сайті Козельщинської районної ради.
 

Голова районної ради                                                               Ю.Б. Марченко