УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету

 за дев’ять місяців  2018 року

 

   Керуючись статтями 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та 80 Бюджетного кодексу України, розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.Затвердити звіт про виконання районного бюджету за дев’ять  місяців 2018 року з урахуванням  міжбюджетних трансфертів  по доходах в сумі 141738678,41 грн., (з них по загальному фонду 138152754,14 грн., по спеціальному фонду 3585924,27 грн.), по видатках з урахуванням міжбюджетних трансфертів у сумі 140202680,41 грн., (з них по загальному фонду  136960494,89 грн., по спеціальному фонду 3242185,52 грн.).

          2.Затвердити надання державного пільгового кредиту індивідуальним  сільським  забудовникам в сумі 25000 грн. (в з них по спеціальному фонду 25000 грн.).

 

 

Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету  на 2018 рік

 

     Відповідно до ст. 92 Бюджетного Кодексу України, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.Прийняти з бюджетів сільських рад та селищних об’єднаних територіальних громад Козельщинського району міжбюджетні трансферти  згідно додатку 1 (додається).

         2.Доручити голові районної ради Марченку Ю.Б. підписати договори про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету із сільськими, селищними радами Козельщинського району.

         3.Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління районної державної  адміністрації, контроль за його виконанням на постійну комісію  районної  ради  з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад  сіл і селиш району.

 

 

Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про внесення змін до  показників районного бюджету

на 2018 рік

 

Керуючись статтями 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та 23,78 Бюджетного кодексу України, розглянувши пропозиції  райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

   1.Внести зміни до  показників районного бюджету на 2018 рік  відповідно додатків 1- 12.

  2.Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління районної державної  адміністрації, контроль за його виконанням на постійну комісію  районної  ради  з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад  сіл і селиш району.

  3.Додатки  1- 12 цього рішення є невід’ємною його частиною.

 

 

 

Голова районної ради                                              Ю.Б. Марченко

 

             УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

 

Про районну Програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Козельщинській районній державній адміністрації на 2019-2020 роки

        

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про адміністративні послуги», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, розпорядженням КМУ від 16.05.2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.04.2013 року №113  «Про реформування сфери надання адміністративних послуг» та розглянувши матеріали, подані відділом з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

        

1.Інформацію начальника відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ляшенко Л.П., взяти до відома.

         2.Затвердити районну Програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Козельщинській районній державній адміністрації на 2019-2020 роки (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 

Голова районної ради                                                                Ю.Б. Марченко

 

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади в особі Козельщинської селищної ради

 

            Відповідно до ст. 142 Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, рішення районної ради  від  06.04.2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», ст. 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, ст. 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, рішення двадцятої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання  від  18.05.2018 року «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади», розглянувши матеріали, надані комісією по безоплатній передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади, пропозиції райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я. по затвердженню актів приймання- передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади взяти до відома.

2.Затвердити актиприймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади в особі Козельщинської селищної ради, а саме:

 

2.1.         Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39100, Полтавська область, Козельщинський район смт. Козельщина, вул. Горького,10 а, код ЄДРПОУ – 25173440;

 

2.2.         Мануйлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівКозельщинської районної ради Полтавської області:

39120, Полтавська область,Козельщинський район, с.Верхня Мануйлівка, вул. Горького, 38, код ЄДРПОУ – 23546173;

 

2.3.         Пригарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39142, Полтавська область,Козельщинський район, с. Пригарівка, вул. Гагаріна, 6, код ЄДРПОУ – 23546227;

 

2.4.         Хорішківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М. В. Остроградського Козельщинської районної ради Полтавської області:

39112, Полтавська область, Козельщинський район, с.Хорішки, вул.Олеся Гончара, 52, код ЄДРПОУ – 23546196;

 

 

2.5.         Задовжанської загальноосвітньої школи І ступеню Козельщинської районної ради Полтавської області:

39132, Полтавська область,Козельщинський район, с.Задовга, вул. Молодіжна, 80,код ЄДРПОУ – 3546285;

 

2.6.         Лутовинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39132,  Полтавська область, Козельщинський район,  с. Лутовинівка,  вул. Короленка, 24, код ЄДРПОУ – 23546552;

 

2.7.         Сушківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39152, Полтавська область, Козельщинський район, с.Сушки,                   вул.Л. Українки, 63, код ЄДРПОУ – 23546316;

 

2.8.         Козельщинського дошкільного навчального закладу ясла-садка «Дзвіночок»  Козельщинського району Полтавської області: 39100, Полтавська область, Козельщинський район, смт.Козельщина,               вул. Партизанська, 7, код ЄДРПОУ – 23546463;

 

2.9.         Лутовинівського дошкільного навчального закладу ясла-садка «Ромашка» Козельщинського району Полтавської області:

39132, Полтавська область, Козельщинський район, с.Лутовинівка,               вул. Миру, 14, код ЄДРПОУ – 23546486;

 

2.10.    Пригарівського дошкільного навчального закладу ясла-садка «Вишенька» Козельщинського району Полтавської області:

39142, Полтавська область, Козельщинський район, с.Пригарівка,               вул. Гагаріна, 6, код ЄДРПОУ – 39441937;

 

2.11.    Хорішківського дошкільного навчального закладу ясла-садка «Пролісок» Козельщинської районної ради Полтавської області:

39112, Полтавська область, Козельщинський район, с.Хорішки, вул.Олеся Гончара, 52, код ЄДРПОУ – 41150620;

 

2.12.    Михайликівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39105, Полтавська область,Козельщинський район,с. Михайлики,вул. Центральна, 10;

 

2.13.    Приліпської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39111, Полтавська область, Козельщинський район, с. Приліпка;

 

2.14.    Пашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39143, Полтавська область, Козельщинський район,  с. Пашківка, вул.Шкільна, 1;

 

2.15.    Рибалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39134, Полтавська область,Козельщинський район, с. Рибалки, вул. Миру.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району, у комунальну власність Новогалещинської  об’єднаної територіальної громади в особі Новогалещинської селищної ради

 

            Відповідно до ст. 142 Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, рішення районної ради  від  06.04.2012 року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», ст. 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, ст. 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, рішення двадцять першої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання  від  20.07.2018 року «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Новогалещинської об’єднаної територіальної громади», розглянувши матеріали, надані комісією по безоплатній передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Новогалещинської об’єднаної територіальної громади, пропозиції райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я. по затвердженню акту приймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Новогалещинської  об’єднаної територіальної громади в особі Новогалещинської селищної ради, взяти до відома.

2.Затвердити актприймання-передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Новогалещинської об’єднаної територіальної громади в особі Новогалещинської селищної ради, а саме:

2.1.Новогалещинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області:

39140, Полтавська область, Козельщинський район,  смт. Нова Галещина, вул. Шкільна,1, код ЄДРПОУ – 23546210;

         2.2.Новогалещинського дошкільного закладу ясла-садка «Сонечко» Козельщинської районної ради Полтавської області:

39140, Полтавська область, Козельщинський район, смт. Нова Галещина,

вул. Центральна,134, код ЄДРПОУ – 23546457.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про надання дозволу на передачу майна спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах  договору позички окремо індивідуально визначеного майна

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 827-836 Цивільного Кодексу України, розглянувши пропозиції і матеріали подані райдержадміністрацією щодо необхідності забезпечення належного збереження, утримання, ефективного використання комунального майна, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 1.Інформацію в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я., щодо необхідності надання в безоплатне тимчасове користування майна, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради для забезпечення функціонування відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації,взяти до відома.

         2.Надати дозвіл на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл  і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради (Додаток 1), в безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна, для забезпечення функціонування відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації.

3.Створити комісію з передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району (Додаток 2). Прийняття-передачу майна провести у відповідності до вимог чинного законодавства, подавши у двомісячний строк до районної ради відповідні акти.

         4.Укласти із зазначеним вище користувачем договір позички окремо індивідуально визначеного майна строком  на 1 рік, згідно типового договору (додаток 3).

          5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                               Ю.Б. Марченко

 

 

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про надання дозволу на отримання благодійної допомоги та прийняття в безоплатне тимчасове користування відділом освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації транспортного засобу на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 827-836 Цивільного Кодексу України, враховуючи рішення тридцятої сесії районної ради шостого скликання«Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації на використання добровільної безповоротної допомоги, що пропонується підприємствами, установами, організаціями, спонсорами у вигляді робіт, послуг та позабюджетних надходжень незаборонених діючим законодавством» від 31.10.2014 року, розглянувши звернення Високовакулівської сільської ради, матеріали подані відділом освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації і пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Партнер Агро Груп» щодо надання благодійної допомоги створення кращих умов при забезпеченні підвезення учнів, які проживають в населених пунктах Високовакулівської територіальної громади, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію начальника відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації Стрілець Н.Я. та Високовакулівського сільського голови Лавренко С.В. щодо доцільності прийняття благодійної допомоги,взяти до відома.

         2.Надати дозвіл на отримання благодійної допомоги та прийняття в безоплатне тимчасове користування відділом освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації транспортного засобу на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна, а саме: мікроавтобусу ГАЗЕЛЬ, модель ГАЗ 32213, рік випуску 2007, державний номер АХ 0419 ЕТ для забезпечення підвезення учнів, які проживають в населених пунктах Високовакулівської територіальної громади організації підвезення учнів від Товариства з обмеженою відповідальністю «Партнер Агро Груп» на строк 2 роки 11 місяців та укладання відповідного договору.

3.Доручити відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації:

3.1.Укласти із зазначеним вище Позичкодавцем договір позички окремо індивідуально визначеного майна строком  на 2 роки 11 місяців, згідно типового договору (додаток 1) та оформити всю необхідну документацію.

3.2.Створити комісію (додаток 2) з передачі зазначеного вище майна та  прийняття-передачу майна провести у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.3.Враховуючи пропозиції Високовакулівської сільської територіальної громади щодо відшкодування витрат на паливно-мастильні матеріали і оплату праці водія підготувати та надати Високовакулівській сільській раді відповідні розрахунки.

         4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 20 липня 2018 року «Про тимчасове призупинення діяльності Козельщинського районного оздоровчого комплексу «СТАРТ» та заходи щодо забезпечення раціонального використання бюджетних коштів і належного збереження та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району»

 

            Відповідно до ст. 142 Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, рішення районної ради від 06.04.2012 року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», ст. 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, ст. 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, з метою забезпечення раціонального  використання бюджетних коштів і належного збереження та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, враховуючи клопотання директора Козельщинського районного оздоровчого комплексу «СТАРТ» щодо необхідності внесення змін до відповідного рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 20.07.2018 року, пропозиції райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Інформацію директора Козельщинського районного оздоровчого комплексу «СТАРТ» Клименка С.І. та в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я., взяти до відома.

         2.Внести зміни до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 20 липня 2018 року «Про тимчасове призупинення діяльності Козельщинського районного оздоровчого комплексу «СТАРТ» та заходи щодо забезпечення раціонального використання бюджетних коштів і належного збереження та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району», а саме:

           2.1.Викласти п.3 вказаного рішення в новій редакції:

«3.Для забезпечення раціонального використання бюджетних коштів передати Козельщинський районний оздоровчий комплекс «СТАРТ» у підпорядкування відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації, як юридичну особу, що обслуговується централізованою бухгалтерією відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації.».

           2.2.Викласти п.5.1 вказаного рішення в новій редакції:

«5.1.Провести заходи щодо вилучення Козельщинського районного оздоровчого комплексу «СТАРТ» із мережі Козельщинської районної ради та включення його в мережу відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації, як юридичну особу, що обслуговується централізованою бухгалтерією відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації».

           3.Покласти відповідальність за виконання даного рішення на директора Козельщинського районного оздоровчого комплексу «СТАРТ» Клименка С.І., та в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації Стрілець Н.Я.

           4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

Голова  районної  ради                                                              Ю. Б. Марченко 

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про заходи щодо виконання рішення двадцять третьої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання

від  25 вересня 2018 року «Про  безоплатну передачу бюджетних установ закладів культури, що знаходяться у підпорядкуванні відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації, та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить  до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади»

 

           Відповідно до ст. 142 Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, рішення районної ради  від  06.04.2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», ст. 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, ст. 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, з метою забезпечення належного бюджетного фінансування та надання якісних соціальних послуг, на виконання рішеннядвадцять третьої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання від 25.09.2018 року «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів культури, що знаходяться у підпорядкуванні відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить  до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади», рішення восьмої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання  від 12.10.2018 року «Про прийняття об’єктів (закладів культури) зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади», враховуючи пропозиції райдержадміністрації  та рекомендації постійних комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.Інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Карнаух Т.Я., взяти до відома.

         2.Затвердити акти приймання-передачі бюджетних установ та відповідних цілісних майнових комплексів із нерухомим майном, що знаходиться у підпорядкуваннівідділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації та перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить  до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади:

         2.1.Козельщинського районного будинку культури (додається);

         2.2.Козельщинської дитячої музичної школи (додається);

         2.3.Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького (додається).

3.Надати дозвіл на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району (додаток 1) в тимчасове користування на умовах договору позички індивідуально визначеного майна Козельщинській об’єднаній територіальній громаді відповідно до типового договору позички (додаток 2).

4.Відділу культури і туризму райдержадміністрації у зв’язку з виконанням даного рішення внести необхідні зміни до відповідних документів.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.    

 

 

Голова  районної  ради                                                              Ю. Б. Марченко 

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, яке знаходиться на балансі відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації у тимчасове безоплатне  користування Козельщинській селищній раді на умовах договору позички індивідуально визначеного майна

 

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 827-836 Цивільного Кодексу України, розглянувши звернення Козельщинської селищної ради щодо надання у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички частини приміщень громадської будівлі,що знаходиться на балансі відділу культури і туризму райдержадміністрації та належить до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, враховуючи пропозиції райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.  Інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Карнаух Т.Я., взяти до відома.

  2.Надати дозвіл на передачу майна (додаток 1) спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, яке знаходиться на балансі відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації у тимчасове безоплатне  користування Козельщинській селищній раді на умовах договору позички індивідуально визначеного майна.

 3.Доручити відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації:

3.1.Укласти із зазначеним вище Позичкодавцем договір позички окремо індивідуально визначеного майна строком  на 2 роки, згідно типового договору (додаток 2).

3.2.Створити комісію з передачі-прийому зазначеного вище майна (додаток 3). Процедуру передачі-прийому провести у відповідності до вимог чинного законодавства.

         4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова  районної  ради                                                              Ю.Б. Марченко 

 

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про надання дозволу на оренду  майна спільної  власності  територіальних громад сіл  і селищ  району

          Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про оренду державного та комунального майна» та  Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козельщинського району, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 27.08.2014 року «Про внесення змін до рішення десятої сесії Козельщинської районної ради четвертого скликання «Про заходи по забезпеченню управління  майном спільної власності територіальних громад  Козельщинського району від 23.06.2004 року», розглянувши матеріали подані  Козельщинською центральною районною лікарнею, відділом освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, пропозиції райдержадміністрації  та рекомендації постійних комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.Інформацію  головного лікаря Козельщинської центральної районної лікарні Колеснікова С.І., та в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я.,  взяти до відома.

2.Надати  Козельщинській центральній районній лікарні  дозвіл на здачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, а саме:

2.1.Частину приміщення поліклінічного відділення Козельщинської центральної районної лікарні  площею  2 кв. м, яке знаходиться за адресою смт. Козельщина, вул. Остроградського, 81/10 строком на 2 роки 11 місяців.

2.2.Частину приміщення  будівлі пологового  відділення площею 70,0 кв.м, яке знаходиться за адресою смт. Козельщина, вул. Монастирська, 20 строком на 2 роки 11 місяців.

3.Надати Відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації дозвіл на здачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району:

частину приміщення споруди  розташованої  в  смт.  Козельщина по   вул. Остроградського, 91 загальною  площею 8,3 кв.м., в  тому  числі  корисна  площа 8,3 кв.м.

-          частину приміщення споруди    розташованої  в  смт.  Козельщина по  вул. Остроградського, 91 загальною  площею  8,4 кв.м., в  тому  числі  корисна  площа 8,4 кв.м.

4.Головному лікарю Козельщинської центральної районної лікарні Колеснікову С.І та в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації (Стрілець Н.Я.).:

4.1.Здійснити передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району відповідно до Порядку проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

4.2.Укласти договір оренди із орендарем згідно типового договору оренди та Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козельщинського району, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 27.08.2014 року «Про внесення змін до рішення десятої сесії Козельщинської районної ради четвертого скликання «Про заходи по забезпеченню управління  майном спільної власності територіальних громад  Козельщинського району від 23.06.2004 року».

4.3.Створити комісію для проведення конкурсу  з передачі в оренду вказаного майна спільної  власності територіальних громад сіл і селищ району.

           5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

 

 Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл і селищ району  з балансу  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації

 

         Керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законом України «Про  оренду  державного та комунального  майна»,  розглянувши звернення Територіального центру  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації,  матеріали надані  комунальним некомерційним підприємством «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції  райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 1.Інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В., директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації  Кириченко Л.А.,  взяти до відома.

 2.Передати майно (Додаток 1) спільної власності територіальних громад сіл і селищ району з балансу Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації.

 3.Створити комісію для передачі матеріальних цінностей, що належать до спільної власності  територіальних громад сіл і селищ району з балансу  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації (Додаток 2).

 4.Приймання передачі провести відповідно до чинного законодавства. Акти приймання передачі подати на затвердження чергової сесії районної ради.

 5.У зв’язку з прийняттям даного рішення Комунальному некомерційному підприємству «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» відобразити відповідні зміни в бухгалтерському обліку.

 6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                Ю.Б. Марченко

 

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про затвердження акту приймання-передачі на баланс відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської районної державної адміністрації з балансу комунальної організації редакції газети «Козельщинські вісті» нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних  громад сіл та селищ району

 

Керуючись ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування», на виконання рішення двадцять третьої сесії Козельщинської районної ради сьомого  скликання від 25.09.2018 року «Про проведення комплексу заходів щодо виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та рішення п’ятої сесії районної ради сьомого скликання «Про реформування друкованих засобів масової інформації газети «Козельщинські вісті» та редакції газети «Козельщинські вісті», співзасновником яких є Козельщинська районна рада» від 04.03.2016 року», розглянувши матеріали, подані ТОВ «Редакція газети «Козельщинські вісті»» і відділом освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації, та враховуючи пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій, 

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію директора товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Козельщинські вісті»» Литвин Н.М.  та в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації Стрілець Н.Я., взяти до відома.

2.Затвердити акт приймання-передачі на баланс відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації з балансу комунальної організації редакції газети «Козельщинські вісті» нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних  громад сіл та селищ району  (додається).

3.Відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації забезпечити відображення відповідні зміни в бухгалтерському обліку.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зав’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

        

Голова районної ради                                                               Ю.Б.Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про план роботи районної ради

на перше півріччя 2019 року

 

Керуючись   підпунктом 6 пункту 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій,

 

 РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

    

        Затвердити план роботи районної ради на перше півріччя 2019 року (додається).

 

                                                            

 

Голова районної ради                                                               Ю.Б. Марченко

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 Козельщинської районної ради на 2019 рік

 

 

Керуючись  статтею 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», розглянувши лист головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В., пропозиції райдержадміністрації, враховуючи рекомендації постійних  комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

  

         1.Інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  Явтушенко О.В., взяти до відома.

2.Затвердити Фінансовий план Комунального некомерційного  підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  на 2019 рік (Додаток 1).

3.Головному лікареві Комунального  некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В. забезпечити  своєчасне складання, подання на розгляд  звітності про його виконання.

4.Фінансовому управлінню Козельщинської райодержадміністрації Полтавської області забезпечити щоквартальне проведення аналізу стану виконання Фінансового  плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради та інформувати голову Козельщинської райдержадміністрації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку  громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                          Ю.Б. Марченко                                                                                                               

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі відділу культури і туризму Козельщинської райдержадміністрації (частини приміщення за адресою:

смт. Козельщина, вул. Остроградського 79/11)

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду  державного та комунального майна»,  розпорядженням Кабінету Міністрів України №219-р від 23.03.2016 року «Про схвалення Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України»  та  Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, розглянувши звернення відділу культури і туризму райдержадміністрації, пропозиції райдержадміністрації та враховуючи  рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Карнаух Т.Я., взяти до відома.

2.Надати  дозвіл відділу культури і туризму райдержадміністрації на здачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі відділу культури і туризму  Козельщинської райдержадміністрації, а саме частини приміщення, яке знаходиться за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського 79/11 (Додаток 1)  на строк до 20 років  на умовах:

-         збереження профілю та цільового використання приміщення;

-         заборони використання вказаних приміщень для здійснення підприємницької діяльності з метою отримання прибутку;

-         проведення орендарем за власний рахунок поточних, капітальних ремонтів і реконструкції наданих в оренду приміщень;

-         забезпечення безперешкодного доступу до вказаних приміщень нині діючих бібліотечних установ району для здійснення ними статутної діяльності;

-         відшкодування орендарем фактичних витрат, що стосуються утримання приміщень (енергоносії, послуги зв’язку, водопостачання та водовідведення);

-         надання орендарем у безоплатне користування бібліотечним установам сучасного бібліотечного фонду та обладнання, засобів технічного та програмного забезпечення, які відповідають сучасним вимогам та спрямовані на реалізацію завдань, визначених Стратегією.

 

3.Начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Карнаух Т.Я.:

3.1.Здійснити заходи  щодо проведення  конкурсу при здачі в оренду вказаних приміщень.

3.2.За результатами конкурсу підготувати відповідні матеріали для затвердження сесією районної ради.

3.3.Створити комісію для проведення конкурсу з передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                 Ю.Б. Марченко

 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

 

Про передачу коштів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради

 

            Відповідно до ст. 142 Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, рішення районної ради  від  06.04.2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 16.06.1998 року №2/4 та від 11.12.2008 року №24/12 «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», ст. 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, ст. 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, рішення двадцятої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання  від 18.05.2018 року «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської  об’єднаної територіальної громади», розглянувши матеріали, надані комісією по безоплатній передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до спільної власності територіальних громад сіл і селищ  Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади, пропозиції райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я. про передачу коштів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради, взяти до відома.

2.Передати відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради відділу освіти сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги:    

доходи від реалізації в установленому порядку майна

(крім нерухомого майна)

0611020  - 7157.00 грн.

0611090 -   900,00 грн.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту,  духовного відродження, зв’язків із об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта  сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 11 грудня 2018 року

 

 

Про передачу коштів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради

 

            Відповідно до ст. 142 Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, рішення районної ради  від  06.04.2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», ст. 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, ст. 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, рішення двадцять першої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання  від  20.07.2018 року «Про безоплатну передачу бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Новогалещинської об’єднаної територіальної громади», розглянувши матеріали, надані комісією по безоплатній передачі бюджетних установ закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації та майна, що перебуває на балансі вказаного галузевого відділу і належить до  спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Новогалещинської об’єднаної територіальної громади, пропозиції райдержадміністрації, рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Стрілець Н.Я. про передачу коштів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради, взяти до відома.

2.Передати відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради кошти, отримані як плата за послуги:    

           Доходи від реалізації в установленому порядку майна

(крім нерухомого майна)

                                                  0611020  – 1200,00 грн.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту,  духовного відродження, зв’язків із об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко