УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури

«Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратуриу 2018 році»

 

Керуючись п.36 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про прокуратуру», розглянувши рекомендації постійних комісій,

 

                                               РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

Інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Коби Л.М., «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратуриу  2018 році», взяти до відома.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 Ю.Б. Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про затвердження Статуту  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області

  

   Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 88 Цивільного кодексу України, статей 56, 57, 137 Господарського кодексу України,  Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Основами законодавства України про охорону здоров’я», відповідно до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 20.07.2018 року «Про припинення юридичної особи - Козельщинської центральної районної лікарні  шляхом реорганізації в результаті перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області», розглянувши  матеріали подані Козельщинською центральною районною лікарнею, пропозиції  Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.Інформацію  голови комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І. про результат проведення реорганізації лікувального закладу  шляхом перетворення вказаної юридичної особи у  Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області, взяти  до відома.

         2.Зареєструвати  Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області, яке реорганізоване шляхом перетворення Козельщинської центральної районної лікарні.

          3.Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області  (додається).

          4.Доручити головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області Колеснікову С.І. підписати Статут та у встановленому чинним законодавством порядку забезпечити підготовку та подачу документів, необхідних для здійснення реєстрації підприємства та його  Статуту.

          5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

 

 Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про затвердження передавального акту про передачу майна та майнових прав  Козельщинської центральної районної лікарні до  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області

  

   Керуючись  ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 104, 106-108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 59, 63 Господарського кодексу України,  Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», рішенням двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від         20.07.2018 року «Про припинення юридичної особи - Козельщинської центральної районної лікарні  шляхом реорганізації в результаті перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області», розглянувши  матеріали подані Козельщинською центральною районною лікарнею, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.Інформацію  голови комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І. про результат проведення реорганізації лікувального закладу  шляхом перетворення вказаної юридичної особи у  Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинська центральна районна лікарня»  Козельщинської районної ради Полтавської області, взяти  до відома.

         2.Затвердити  передавальний акт про передачу  майна та майнових прав Козельщинської центральної районної лікарні до Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області  станом на 01.01.2019 року (додається).

         3.Закріпити згідно із затвердженим передавальним актом за Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області на праві оперативного управління відповідні активи (нерухоме, рухоме та інше окремо визначене майно) та пасиви Козельщинської центральної районної лікарні.

         4.Уповноважити голову комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І. подати державному реєстратору необхідні документи для проведення відповідних реєстраційних дій.

         5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку  громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

 

 Голова районної ради                                                      Ю.Б. Марченко 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання  «Про  керівників  суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району» від 25.09.2018 року

  

          Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, постановою Кабінету Міністрів України №642 від 16.10.2014 року «Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального  закладу охорони здоров’я та Типової  форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», п.п. 4,5,7 Положенням про контракт з керівником підприємства, установи, організації (закладу), які належать до спільної власності територіальних громад району, при прийнятті (найманні) на роботу, затвердженим рішенням десятої сесії четвертого скликання районної ради від 23.06.2004 року з наступними змінами і доповненнями, п.п. 2, 3 Порядку укладення контрактів та призначення на посаду і звільнення керівників підприємств, установ, організацій (закладів), що є в спільній власності територіальних громад району, затвердженим рішенням десятої сесії четвертого скликання районної ради від 23.06.2004 року з наступними змінами і доповненнями, відповідно до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району» від 25.09.2018 року та контракту від 06.11.2018 року, який раніше був укладений із Колесніковим С.І. на посаді головного лікаря, враховуючи необхідність забезпечення належного функціонування та управління Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області, розглянувши матеріали подані Козельщинською центральною районною лікарнею, заяву Колеснікова С.І., пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації постійних комісій,

 

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

          1.Інформацію  голови комісії з реорганізації Козельщинської  центральної районної лікарні головного лікаря Колеснікова С.І., взяти  до відома.

          2.З моменту затвердження передавального акту про передачу  майна та майнових прав Козельщинської центральної районної лікарні до  Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області  внести зміни до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання «Про керівників  суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл і селищ району»  від 25.09.2018 року, а саме: викласти п.2 даного рішення в наступній редакції:

        «п.2. Укласти трудовий контракт з Колесніковим Сергієм  Івановичем  на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинська  центральна районна лікарня» Козельщинської районної ради Полтавської області строком на 5 (п’ять) років».

          3.В зв’язку з прийняттям даного рішення, внести відповідні зміни до раніше укладеного контракту від 06.11.2018 року із вказаним керівником, шляхом укладання додаткової угоди до вищевказаного трудового контракту (додається).

         4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

 Голова районної ради                                                           Ю.Б. Марченко 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про звіт голови районної ради

 

  Керуючись статтями 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт голови Козельщинської районної ради Марченка Ю.Б., враховуючи рекомендації постійних комісій,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

Звіт голови Козельщинської районної ради Марченка Юрія Борисовича про свою діяльність із січня 2018 року по грудень 2018 року включно, взяти до відома.

 

Голова районної ради                                                        Ю.Б.Марченко

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про затвердження Порядку  складання, 

затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства

 «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Козельщинської районної ради

 

Керуючись статтею  43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», враховуючи лист Державної регуляторної служби України вих. №12300/0/20-18 від 19.12.2018 року, розглянувши матеріали подані Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації  постійних  комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

  

         1.Інформацію  головного лікаря Комунального  некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради  Явтушенко О.В., взяти до відома.

2.Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю  виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Козельщинської районної ради  (додаток 1).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку  громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                          Ю.Б.Марченко 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради

 

Керуючись статтями 29, 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням «Про порядок  відчуження  та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району» затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 02 березня 2012 року, розглянувши матеріали подані Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, пропозиції Козельщинської райдержадміністрації та рекомендації  постійних  комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  

         1.Інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В., взяти до відома.

         2.Надати дозвіл на списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, яке являється фізично зношеним,  не придатним до подальшої експлуатації та подальший ремонт, якого є економічно недоцільним (Додаток 1).

         3.Доручити головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради Явтушенко О.В.:

3.1.Провести списання вищевказаного майна, відповідно до Положення «Про порядок  відчуження  та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району» затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від  02 березня 2012 року та наказу «Про призначення постійної діючої комісії для перевірки та списання майна» від 01 серпня 2018 року №9аКомунального  некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради.

3.2.Проінформувати районну раду про результати списання вказаного майна.

          4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                          Ю.Б.Марченко 

 УКРАЇНА

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста сесія районної ради сьомого  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2019 року

 

Про присвоєння районному стадіону

ім’я та перейменування вказаного об’єкту у

Центральний стадіон імені Д.І. Піщаного

 

Керуючись ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підп. 6 п. 1 ст. 8 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», розглянувши матеріали подані місцевим осередком громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос», беручи до уваги клопотання Козельщинської районної організації ветеранів, звернення групи депутатів Козельщинської районної ради щодо необхідності відзначення особистого внеску Дмитра Івановича Піщаного у розвиток об’єктів соціальної сфери Козельщинського краю, пропозиції райдержадміністрації та рекомендації  постійних  комісій,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  

         1.Інформацію керуючого справами районної ради  Черепа Ю.М., взяти до відома.

2.Присвоїти  районному стадіону, який перебуває на балансі місцевого осередку громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос», знаходиться за адресою: смт. Козельщина, вул. Спортивна, 8 та належить до майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району ім’я Дмитра Івановича Піщаного та перейменувати вказаний об’єкт у Центральний стадіон імені Д.І. Піщаного.

3.Доручити відділу культури і туризму райдержадміністрації та місцевому осередку громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» внести всі необхідні зміни, що пов’язані з виконанням даного рішення до відповідних документів.

          4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громадян,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та на постійну комісію районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, спорту, духовного відродження, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                          Ю.Б. Марченко