Сільські та селищні ради району

Козельщинська

Піщаний Дмитро Іванович

3-17-07           

Бажанова Людмила             Володимирівна                                 

3-12-01

Новогалещинська

Самсонова Світлана Анатоліївна

9-71-85

Перепелиця  Жанна Олександрівна 

9-70-00

Бреусівська

Чаплянка Юрій Григорович

9-82-42

Микитенко Алла Борисівна

9-82-31

 

Василівська

Таратута Алла Федорівна

9-36-42

Гаврилишина Тамара Валентинівна

9-36-31

Високовакулівська

Лавренко Світлана Володимирівна

9-46-42

Магда Ірина Віталіївна

9-46-42

Говтвянська

Семиволос Ігор В'ячеславович

9-91-42

Ковтун Наталія Володимирівна

9-91-31

Лутовинівська

Григоров Володимир Якович

9-54-09

Андрейко Тетяна Григорівна

9-54-73

Мануйлівська

           

9-31-42

Щеглова Віра Антонівна

9-31-31

Михайликівська

Федорченко Андрій Олександрович

9-47-17

Кушніренко Наталія Олексіївна

9-47-17

Оленівська

Куцко Ніна Пантелеймонівна

9-97-42

Стародубцева Світлана Олексіївна

9-97-18

Пашківська

Лець Андрій Григорович

9-43-42

Сорока Ольга Василівна

9-43-31

Пісківська

Кульбачка Уляна Петрівна

9-32-42

Тимошенко  Валентина Едвардівна

9-32-31

Пригарівська

Дубина Євген Володимирович

9-45-42

Юренко Алла Леонідівна

9-45-31

Приліпська

Домаєв Олексій Миколайович

9-41-31

Андрущенко Валентина Олексіївна 

9-41-31

Рибалківська

Головко Надія Василівна

9-93-23

Пономаренко Олена Петрівна

9-93-23

Солоницька

Вітченко Вячеслав Петрович

9-37-36

Свистун Валентина Анатоліївна

9-97-37

Хорішківська

 Мутель Юлія Іванівна

9-61-31

Черкас Лілія Володирівна                                  

9-61-31

Мальцівська Рихлик Володимир Григорович 9-33-42 Блощинська Людмила Олександрівна

9-33-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Список та робочі телефони  голів та секретарів селищних ОТГ та сільських рад

1

Козельщинська селищна ОТГ

Троцький Олександр Андрійович

3-17-07

Осадчук Неля Андріївна

3-12-01

2

Новогалещинська селищна ОТГ

Самсонова Світлана Анатоліївна

9-71-85

Перепелиця Жанна Олександрівна

9-70-00

3

Бреусівська сільська рада

Чаплянка Юрій Григорович

9-82-42

Микитенко Алла Борисівна

9-82-31

4

Василівська сільська рада

Таратута Алла Федорівна     

9-36-42

Гаврилишина Тамара Валентинівна

9-36-31

5

Високовакулівська сільська рада

Лавренко Світлана Володимирівна

9-46-42

Магда Ірина Віталіївна

9-46-31

6

Говтвянська сільська рада

Семиволос Ігор В’ячеславович

9-91-42

Ковтун Наталія Володимирівна

9-91-31

7

Лутовинівська сільська рада

Григоров Володимир Якович

9-54-09

Андрейко Тетяна Григорівна

9-54-09

8

Мальцівська сільська рада

Рихлик Володимир Григорович

9-33-42

Блощинська Людмила Олександрівна

9-33-31

9

Мануйлівська сільська рада

 

9-31-42

Щеглова Віра Антонівна

9-31-31

10

Михайликівська сільська рада

Федорченко Андрій Олександрович  

9-47-17

Кушніренко Наталія Олексіївна

9-47-17

11

Оленівська сільська рада

Куцко Ніна Пантелемонівна 

9-97-42

Стародубцева Світлана Олексіївна

9-97-18

12

Пашківська сільська рада

Лець Андрій Григорович

9-43-42

Сорока Ольга Василівна

9-43-31

13

Пісківська сільська рада

Кульбачка Уляна Петрівна

9-32-42

Тимошенко Валентина Едвардівна

9-32-31

14

Пригарівська сільська рада

Дубина Євген Володимирович

9-45-42

Юренко Алла Леонідівна

9-45-42

15

Приліпська сільська рада

Домаєв Олексій Миколайович

9-41-31

Андрущенко Валентина Олексіївна

9-41-31

16

Рибалківська сільська рада

Головко Надія Василівна

9-93-23

Пономаренко Олена Петрівна

9-93-23

17

Солоницька сільська рада

Вітченко В’ячеслав Олексійович

9-37-36

Свистун Валентина Анатоліївна

9-37-36

18

Хорішківська сільська рада   

Мутель Юлія Іванівна

9-62-55

Черкас Лілія Володимирівна

9-61-31