Постійні комісії

Постійна комісія районної ради мандатна, з питань  депутатської діяльності і етики, законності,  правопорядку, захисту  прав людини та зв’язків з органами місцевого самоврядування.   

1.

Ткачук Сергій Васильович

Голова

2.

Головко В’ячеслав Віталійович

Заступник

3.

Срібний Сергій Анатолійович

Секретар

4.

Кійченко Олексій Миколайович

 

5.

Луценко Сергій Іванович

 

6.

Пономаренко Микола Олександрович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.    

1.

Троцький Олександр Андрійович

Голова

2.

Біленко Олександр Іванович

Заступник

3.

Тонкошкура Олена Володимирівна

Секретар

4.

Боровицький Богдан Володимирович

 

5.

Перепелиця Олександр Олексійович

 

6.

Підлісний Андрій Павлович

 

7.

Срібний Анатолій Іванович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торгівлі, сфери послуг, малого та середнього бізнесу. агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.  

1.

Корецький Валентин Анатолійович

Голова

2.

Федорченко Олександр Миколайович

Заступник

3.

Пироженко Ольга Петрівна

Секретар

4.

Довгань Віталій  Олексійович

 

5.

Телятник Руслан  Васильович

 

6.

Тихомиров Андрій Миколайович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, cпорту, духовного відродження, зв'язків з об'єднаннями громадян, засобами масової інформації.

1.

Сірецька Марія Юріївна

Голова

2.

Клипаченко Віталій Іванович

Заступник

3.

Гирман Оксана Володимирівна

Секретар

4.

Бондар Іван Миколайович

 

5.

Литвин Юрій Михайлович

 

6.

Мініч Олександр Андрійович

 

 

Список постійних комісій Козельщинської районної ради 7 скликання з 26.01.2018 року. 

Постійна комісія районної ради мандатна, з питань  депутатської діяльності і етики, законності,  правопорядку, захисту  прав людини та зв’язків з органами місцевого самоврядування.   

1.

Ткачук Сергій Васильович

Голова

2.

Срібний Сергій Анатолійович

Секретар

3.

Кійченко Олексій Миколайович

 

4.

Луценко Сергій Іванович

 

5.

Пономаренко Микола Олександрович

 


Постійна комісія районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад,  управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.    

1.

Пуценко Сергій Олексійович

Голова

2.

Біленко Олександр Іванович

Заступник

3.

Тонкошкура Олена Володимирівна

Секретар

4.

Боровицький Богдан Володимирович

 

5.

Перепелиця Олександр Олексійович

 

6.

Підлісний Андрій Павлович

 

7.

Срібний Анатолій Іванович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торгівлі, сфери послуг, малого та середнього бізнесу. агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.   

1.

Корецький Валентин Анатолійович

Голова

2.

Федорченко Олександр Миколайович

Заступник

3.

Пироженко Ольга Петрівна

Секретар

4.

Довгань Віталій  Олексійович

 

5.

Телятник Руслан  Васильович

 

6.

Марченко Віктор Миколайович

 

 
Постійна комісія районної ради з питань діяльності та розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, молоді, cпорту, духовного відродження, зв'язків з об'єднаннями громадян, засобами масової інформації.

1.

Сірецька Марія Юріївна

Голова

2.

Невідомий Сергій Леонідович

 

3.

Онищенко Микола Павлович

 

4.

Бондар Іван Миколайович

 

5.

Литвин Юрій Михайлович

 

6.

Мініч Олександр Андрійович