26
        02 листопада 2015 року в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду Фаза - ІІІ» в селі Хорішки, Козельщинського  району відбувся  тендер. Провела тендер  громадська організація «Хорішки» з метою визначення підрядника для виконання ремонтно-будівельних робіт у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи у Хорішківській ЗОШ І-ІІІ ст. шляхом капітального ремонту будівлі (покрівлі) Хорішківської ЗОШ І-ІІІ ст.».
      При проведенні вищевказаного тендеру були присутні в якості спостерігачів: координатор Полтавського ОПВ Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду Фаза -ІІІ» Старчик Віталіна, та  відповідні спеціалісти районної ради та відділу освіти, сім’ї і молоді райдержадміністрації.
      Тендерним комітетом було  розглянуто  тир конкурсні пропозиції, які надійшли від  підприємств-підрядників: ФОП Зінов’єв Олег Леонідович, ТОВ «Полтаваміськбуд» та ФОП Савкіна Олена Борисівна.  Відповідно до умов проведення, всі пропозиції було  проаналізовано  на предмет відповідності вимогам тендерної документації. Враховуючи актуальність для Хорішківської громади якнайшвидшої реалізації проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду Фаза - ІІІ»,  тендерний комітет вирішив детально вивчити надані пропозиції та в найкоротші терміни прийняти остаточне рішення щодо переможця. Про що буде повідомлено додатково.