155066127 7RNC      11 липня 2016 року в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду Фаза - ІІІ» в смт Козельщина, Козельщинського  району, а саме в дитячому садку «Дзвіночок»  відбувся  тендер. Провела тендер  громадська організація «Дзвінок» з метою визначення підрядника для виконання ремонтно-будівельних робіт у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи   у Козельщинському ДНЗ шляхом заміни вікон та утеплення стін Козельщинського ДНЗ».
 155066004 Et88U
   При проведенні вищевказаного тендеру були присутні в якості спостерігачів: координатор Полтавського ОПВ Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду Фаза -ІІІ» Старчик Віталіна, та  відповідні спеціалісти Козельщинської районної ради, Козельщинської селищної ради  та відділу освіти, сім’ї і молоді райдержадміністрації.
      Тендерним комітетом було  розглянуто  три конкурсні пропозиції, які надійшли від  підприємств-підрядників.  Відповідно до умов проведення, всі пропозиції було  проаналізовано  на предмет відповідності вимогам тендерної документації. Враховуючи актуальність для Козельщинської громади якнайшвидшої реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду Фаза - ІІІ»,  а саме враховуючи той факт, що буде здійснено ремонт дитячого садка, тендерний комітет детально вивчив надані пропозиції та в найкоротші терміни було прийнято остаточне рішення  щодо переможця тендеру. А саме, проводитиме ремонтно-будівельні роботи у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи  у Козельщинському ДНЗ шляхом заміни вікон та утеплення стін Козельщинського ДНЗ»  ПП «Лідер».