99956 Школа у селі Пригарівка зведена 40 років тому. На сьогодні навчається 81 учень. На базі Пригарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкритий дитячий садок на  24 дитини. За рахунок батьків та спонсорів навчального закладу проводили поточні ремонти, що давало змогу зберігати будівлю у задовільному стані. Але всі розуміл  м, потрібно взяти участь у Міжнародному проекті ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Велика заслуга в цьому сільського голови Дубини Є.В., який був ідейним натхненником даного починання. Наша громада вперше бере участь у Міжнародному проекті. Були різні пропозиції щодо реалізації – це: вода, вуличне освітлення, сміттєзвалище та енергозбереження.  
2566                           
     Наш мікропроект стосується енергозбереження. Організація пройшла непростий етап свого становлення (створення громадської організації, підготовка та затвердження різноманітних установчих документів). Але цей шлях привів до успіху. На сьогодні за мікропроектом у школі замість трухлих дерев’яних вікон вставили 54 металопластикових вікон та 3 дверей. За рахунок тендеру та економії ми зможемо замінити ще 15 вікон та 5 дверей (2 – зовнішні та 3 – міжкімнатні).
Так що сам мікропроект, який склав 289 256 гривень дасть можливість у школі замінити 69 вікон та 8 дверей. На сьогодні партнерами проекту виступили:  Громада – 14969 грн (5%), сільська рада 57845грн (20%) та ПРООН/МФГ – 216942грн (75%) .    Ми також висловлюємо вдячність районній владі, яка на відкоси вікон виділила 57000  грн і на 01.02.2016 року, коли діти після канікул прийшли до школи, то заклад зустрів школярів прекрасним інтер’єром, який сяяв світлими вікнами, обрамленими пластиковими відкосами.    Зараз у школі тепло, існує дотримання відповідних санітарно-гігієнічних норм, всі задоволені. 1212                                                                                                    
       Ми всі зацікавлені в ефективному використанні коштів, які надала Європа для розвитку нашої громади. Ключовий момент цієї співпраці – те, що ми зрозуміли, що громадою багато чого можна зробити. Всі, хто надавав кошти, приємно, що ви вкладали прозоро у своє рідне село – конкретно у школу, яка є надзвичайно важливим об’єктом для існування села, його розвитку та процвітання. 


 
125