81й 13 травня в залі засідань Козельщинської районної ради відбулася робоча зустріч у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза» та Форуму Місцевого розвитку Козельщинського району. Також цього дня було проведено семінар-навчання щодо підготовки, оформлення та написання мікропроектних пропозицій громадськими організаціями.
    У заході взяли участь голова районної ради Юрій Марченко, голова райдержадміністарції Олександр Перепелиця, координатори обласного ресурсного центру Віталіна Старчик та Галина Бут, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко, сільські голови та актив громадських організацій.
      Учасники Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду– ІІІ фаза» обговорили досягнуті результати та проблемні питання. Станом на сьогодні сільські громади вже провели загальні збори, анкетування та визначилися з пріоритетними напрямками, а саме: енергозбереження освітніх закладів втілюватимуть у Пашківці, Пригарівці та Хорішках, а водопостачання – у Новій Галещині.
  Безымянный 333 Новогалещинський селищний голова Григорій Гаврилець повідомив присутніх про стан впровадження мікропроекту «Капітальний ремонт житлової будівлі Новогалещинської селищної ради для тимчасово-переселених осіб по вул.Горького, 52, смт Нова Галещина». Саме цей мікропроект направлений на підтримку та поліпшення умов життя переселенцям, що мігрували до Полтавської області у зв'язку з військовим конфліктом на Сході України. Проектом передбачено швидке відновлення житла для проживання переселенців. Так він зазначив, що станом на середину травня на об'єкті виконано орієнтовно 70 відсотків від запланованих робіт.
   Цікавим, змістовним та інформативним було навчання з теми громадський аудит: від спільного планування – до спільної оцінки та надала роз'яснення щодо складання проектної пропозиції, яке для учасників Проекту провели координатори обласного ресурсного центру Віталіна Старчик та Галина Бут.
Безымянный 222