376 019 Custom

       Минулого тижня в Полтавській обласній раді  відбулось засідання обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, під час якого провели аналіз впровадження Проекту в Полтавській області, районах та містах-учасниках.
     У засіданні взяли участь члени Координаційної ради, зокрема голови  райдержадміністрацій та районних рад, керівники районних ресурсних центрів районів-учасників третьої фази Проекту» восьми районів області (зокрема з Козельщинського району), у яких впроваджується Проект ЄС/ПРООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
       Представники  районів-учасників Проекту поінформували про стан впровадження Проекту на території своїх районів, обговорили питання, які виникають при реалізації ініціатив громад та запропонували  пропозиції щодо їх вирішення. 
      Результатом засідання стало підведення підсумків та аналіз роботи зі впровадженню Проекту в області, окреслені плани та завдання роботи на найближчий час.
 
 
 ДОВІДКОВО:
      Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” реалізується в Полтавській обасті починаючи з 2009 року. 
Після успішної реалізації двох попередніх фаз проекту,   9 жовтня 2014 року реалізується ІІІ фаза Проекту. В рамках якої планується реалізувати:
32 мікропроекти громад у 8 районах області (Лохвицькому, Шишацькому, Козельщинському, Чутівському, Пирятинському, Оржицькому, Зіньківському, Кременчуцькому);
2 проекти з поліпшення умов життя внутрішньо переміщеним особам, що мігрували до Полтавської області у зв'язку з військовим конфліктом на Сході України. Підтримка передбачає відновлення житлових споруд комунальних об'єктів для проживання осіб зазначеної категорії (один з яких на території Козельщинського району, а саме в смт Нова Галещина, для надання підтримки з  поліпшення умов життя внутрішньо переміщеним особам, що мігрували до Полтавської області у зв’язку з військовим конфліктом на Сході України. Підтримка передбачає швидке та недороге відновлення (утеплення) житлових споруд для проживання осіб зазначеної категорії..